فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

0
()

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده به شرکت های عرضه کننده انواع کامپاند کربنات کلسیم از جمله فعالیت های مهم تجاری مجموعه کارخانجات آروشا در سطح ملی و منطقه ای می باشد . از آنجائیکه تولید یک کامپاند کربنات کلسیم با کیفیت نیازمند مواد اولیه مرغوب و با قیمت مناسب می باشد ، تیم مهندسی و تولید آروشا تمام تلاش خود را در عرضه کربنات کلسیم مناسب معطوف داشته است.

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

برترین تولید کننده کربنات کلسیم در کشور

کارخانه های زیادی با در نظر گرفتن طرح توجیهی کربنات کلسیم در کشور وارد فعالیت در این عرصه شدند و تولید کربنات کلسیم در ایران از رونق بالایی برخوردار است. کربنات کلسیم تولید شده در صنایع مختلفی مورد بهره‌ برداری قرار می ‌گیرد و می ‌توان گفت این محصولات جزو با کیفیت ترین پودرهای میکرونیزه در کشور هستند که یکی از برترین تولید کننده های این محصول شرکت تولیدی آروشا پودر می باشد که سالهاست مشغول به تولید این محصول ارزشمند است. این برند تولید کننده با عنوانی مطرح و برتر در شهر قم فعالیت‌ های خود را به انجام می ‌رساند و تولیدات خود را به بسیاری از شهرهای صنعتی ایران در حجم های بالای ارسال می نماید. کربنات کلسیم تولید شده در مجموعه آروشا از تنوع فوق‌ العاده بالایی برخوردار است و همین پارامتر باعث شده است این مجموعه به یکی از برترین شرکت ‌های تولیدکننده در ایران تبدیل شود.

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

تولید کربنات کلسیم با قیمت و کیفیت عالی

تولید کربنات کلسیم با قیمت و کیفیت عالی در اکثر شرکت های تولید کننده این محصولات صورت می‌ گیرد و به واسطه همین امر می توان به جرات گفت در کشور ما کربنات کلسیم با کیفیت فوق العاده بالا تولید و برای مصارف گوناگون ارائه می گردد. در میان شرکت‌ های تولید کننده کربنات کلسیم می توان نام تجاری آروشا پودر را نام برد که جزو شرکت های برتر در این زمینه است و در حال حاضر با تنوع گسترده پودرهای میکرونیزه کربنات کلسین و همچنین اعلام قیمت مناسب و تضمین کیفیت محصولات توانسته است به درصد بالایی از رضایت متقاضیان در ایران و حتی در بازارهای صادراتی برسد. تولید کربنات کلسیم در مجموعه آروشا به شیوه های مختلفی انجام می پذیرد و همین پارامتر باعث شده است که این محصولات بتوانند نیاز بسیاری از متقاضیان و صنعتگران را برطرف نمایند. برای خرید بهترین کربنات کلسیم با قیمت و کیفیت عالی با مشاورین این مجموعه به صورت مستقیم ارتباط داشته باشید.

قیمت فروش هر کیسه کربنات کلسیم شهرکرد
>>

موارد استفاده کامپاندهای کربنات کلسیم پلی پروپیلن

واحدهای تولید انواع کامپاند کربنات کلسیم ، با تهیه کربنات کلسیم یکدست و خالص و دانه بندی مناسب اقدام به تولید پرکننده های پلی پروپیلن می نمایند که کاربرد عمده این پر کننده ها عبارتند از :

کامپاند کربنات کلسیم مورد استفاده در دمیدن فیلم پلی پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای اکستروژن پلی اتیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای اکستروژن لوله پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای نخ پلی پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای قالب تزریق پلی پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای دمیدن بطری پلی پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم برای پارچه بی بافت و بافته شده
کامپاند کربنات کلسیم برای پلیمر رزین پلی پروپیلن
کامپاند کربنات کلسیم با قابلیت استفاده در فیلم HDPE شفاف، فیلم LDPE، لوله HDPE و ورق PP شفاف و نیمه شفاف.

کامپاند تولید شده با کربنات کلسیم نامرغوب و ناخالص و دانه بندی غیر استاندارد و عدم توزیع یکنواخت در بافت پلیمر باعث کاهش کیفیت محصولات با ضخامت کم ، فیلم ها ، لیفها و … می شود . تولید کامپاند با کیفیت با استفاده از کربنات کلسیم خالص و مرغوب آروشا به مشتریان این بخش از محصولات کارخانجات آروشا توصیه می گردد.

کربنات کلسیم آروشا جهت کامپاندهای پرکننده

کامپاندهای تولید شده با کربنات کلسیم مخصوص آروشا ، مزیت های قابل توجه از جمله سفتی و استحکام و همچنین شکل ظاهری به فیلم های پلیمری و قطعات قالب گیری شده می دهد .
زمان خنک شدن محصول نهایی کاهش یافته سرعت خنک شدن افزایش چشمگیری پیدا می کند .
کامپاندهای کربنات کلسیم به طور کلی ۳۰ الی ۸۰ درصد افزودنی ها را در پلیمرهای PP و HDPE و LDPE و … به خود اختصاص می دهند .
کامپاند تولید شده با کربنات کلسیم آروشا به عنوان پر کننده مناسب رزین های PE  و PP مورد استفاده قرار می گیرد.
کامپاند کربنات کلسیم باعث استحکام و قابلیت چاپ محصول نهایی می شود و رشته رشته شدن الیاف کمتر می شود .
کامپاند کربنات کلسیم بدلیل رنگ سفید و چشم نواز کربنات کلسیم آروشا
به عنوان مستربچ رنگ سفید در تولید برخی قطعات سفید مورد استفاده قرار می گیرد.
در واقع می تواند نقش یک پیگمنت سفید ارزان قیمت را در تولید محصول نهایی ایفا نماید.

کاربردهای کامپاند کربنات کلسیم

نوعی از کامپاندهای کربنات کلسیم در تزریق اتومبیل ، لوازم بهداشتی ، لوازم ساختمانی ، لوازم خانگی و لوازم اداری کاربرد دارد که ضمن حفظ خواص باعث
افزایش استحکام و پایداری ابعادی و کاهش مکش سطح قطعه و قیمت نهایی محصول می گردد . نوع دیگری از کامپاندهای کربنات کلسیم در تولید فیلم های پلیمر کاربرد داشته و ضمن حفظ خاصیت فیزیکی و ظاهری موجب کاهش قیمت محصول نهایی می گردد . در این نوع از کامپاندها پلی اتیلن با ۷۵ درصد پودر کربنات کلسیم آروشا پر می شود . نوع سوم کامپاندهای کربنات کلسیم در تولید نخ و کیسه های پلی پروپیلن کاربرد داشته و باعث افزایش پایداری نخ و کیسه های پلی پروپیلن می گردد . در این نوع از کامپاندها نیز پلی پروپیلن با ۷۵ درصد کربنات کلسیم آروشا برای بهبود فرآیند تولید و افزایش استحکام نخ در برابر پارگی و ثبات  ابعادی در تولید فیلم ، پر می شود .

پودر کربنات کلسیم کوتد مخصوص دیوارپوش سفید براق
>>

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد استفاده خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی