قیمت بنتونیت و اهمیت آن در تولید و فرآوری

4.9
(50)

فرآوری خاک ها و کلوخه های معدنی با هدف تولید انواع بنتونیت مهمترین پارامتر برای تفاوت قیمت محصولات در بازار می باشد؛ در حال حاضر قیمت بنتونیت در مجموعه آروشا پودر نسبت به دیگر شرکت‌ های تولیدکننده مناسبتر اعلام می گردد چون این واحد تولیدی دسترسی آسانتر و بدون واسطه به استخراج خاک ها و کلوخه های معدنی دارد.

قیمت بنتونیت

کاربرد بنتونیت در صنعت

کاربرد بنتونیت در صنعت به عنوان اولویت اصلی شرکت های تولید کننده و عرضه کننده این محصولات مورد نقد و بررسی قرار می ‌گیرد و در واقع تولید کنندگان در این میان با در نظر گرفتن حجم تقاضا از سمت صنعتگران در حوزه های کاری مختلف به تولید این محصولات می پردازند و انواع بنتونیت را به صورت تخصصی ارائه می‌ کنند.

در حال حاضر بنتونیت در بسیاری از صنایع کاربرد های ویژه‌ ای دارد و به عنوان بهترین ترکیب در تهیه خوراک دام و طیور با هدف تولید غذای خشک و فشرده به بهره‌ برداری می ‌رسد، این تولیدات باعث افزایش شیردهی دام ها شده و افزایش کیفیت تخم مرغ ها را نیز ایجاد می نمایند.

نمایندگی عرضه بنتونیت فله کاشان
>>

بنتونیت در امور ساختمانی هم به عنوان یکی از بهترین مصالح به کار گرفته می ‌شود ملات تهیه شده از این پودر های معدنی از نفوذ آب در داخل خاک جلوگیری کرده و شکاف ها را به راحتی پوشش می دهند، این تولیدات همچنین در صنعت تصفیه و رنگبری روغن هم به کار گرفته می ‌شوند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت بستر حیوانات

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO

قیمت فروش بنتونیت در ایران

قیمت فروش بنتونیت در ایران تابعی از فاکتور های مختلف است که مهمترین آنها میزان ضریب جذب بنتونیت، نوع دانه بندی بنتونیت و ترکیب شیمیایی این محصولات و در نهایت نوع بسته بندی آنها می باشد؛ در میان موارد گفته شده نوع دانه بندی پودر های میکرونیزه بنتونیت اهمیت بسیار زیادی دارد و برای استفاده در صنایع مختلف مهم می باشد، به عنوان مثال بنتونیت  که در بستر گربه به کار گرفته می ‌شود نباید دارای دانه بندی کاملا پودری باشد و در طرف مقابل بنتونیت که در صنعت حفاری به کار گرفته می شود حتماً باید دانه بندی بسیار ریزی داشته باشد؛ در نتیجه اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت و در نهایت طیف کاربری آنها می باشد.

ارزانترین قیمت بنتونیت

ارزانترین قیمت بنتونیت در ایران در دست شرکت هایی است که به صورت مستقیم استخراج مواد اولیه این محصولات را از معادن انجام داده و در مراحل بعدی تمامی فرآیند های تولیدی را بدون واسطه به انجام می رسانند و در نهایت فروش این تولیدات را نیز خود انجام می دهند.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر مثال بارزی در این زمینه است که خریداران می توانند با اطمینان کامل از این واحد تولید کننده، خرید بنتونیت را انجام دهند؛ فروش بنتونیت در این مجموعه بر اساس نیاز و حجم خرید متقاضیان به صورت بسته بندی یا به صورت فله ای انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی