قیمت فروش مواد اولیه سنگ مصنوعی

4.9
(23)

قیمت فروش مواد اولیه معدنی در تولید سنگهای مصنوعی جزو مهمترین پارامترهایی است که تولید کنندگان در این خطوط تولیدی به آن توجه می نمایند و در واقع با در نظر گرفتن قیمت فروش مواد اولیه متنوع، از آنها در تولید سنگ های مصنوعی با کیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف استفاده می نمایند.

قیمت فروش مواد اولیه سنگ مصنوعی

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید روشویی و سینک

برای تولید یک روشویی حدود 17 کیلوگرم مواد اولیه لازم می باشد.

  •  4.5 کیلو گرم رزین
  • 6 کیلو کربنات کلسیم UM1
  • 4 کیلو کربنات کلسیم UM2
  • 2 کیلو کربنات کلسیم UM4
  • 8 گرم (قطره) کبالت
  • 40 گرم اسید

ترکیب کربنات کلسیم با مشخصات بالا بهترین حالت ممکن برای بالاترین استقامت را در اختیار شما قرار خواهد داد. در عین حال که رزین قیمت بالایی دارد در این فرمولاسیون ، کمترین مقدار مصرف وجود خواهد داشت. و هزینه تمام شده مواد اولیه کاهش چشم گیری خواهد داشت. کربنات کلسیم شرکت آروشاپودر به صورت اختصاصی برای تولید انواع سنگ مصنوعی ، روشویی و سینک تولید می شود و فاقد ناخالصی می باشد. جهت خرید محصول با واحد فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید .

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید روشویی و سینک

تولید کننده بهترین کربنات کلسیم

می توان اظهار داشت در عصر حاضر با افزایش فعالیت در صنعت ساخت و ساز استفاده از سنگ های مصنوعی در مقایسه با سنگهای طبیعی گسترش بسیار بیشتری پیدا کرده است و همچنین می‌ توان گفت در تولید سنگهای مصنوعی از ترکیباتی مانند کربنات کلسیم با هدف افزایش استحکام و رنگ پذیری این سنگ ها و همچنین زیبایی آنها استفاده می شود. قابل ذکر است که کربنات کلسیم به عنوان ایده ‌آل‌ ترین مواد اولیه در تولید اکثر سنگ های مصنوعی مورد استفاده واقع می شود. با در نظر گرفتن این طیف کاربری در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان معتبرترین واحد تولید کننده بهترین کربنات کلسیم، تولید و فروش این محصولات در حجم های بالای بر عهده گرفته است و تمامی فعالان در خطوط تولیدی سنگ های مصنوعی می ‌توانند به این مجموعه مراجعه نمایند.

لیست قیمت کربنات کلسیم زنجان
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

قیمت فروش مواد اولیه سنگ مصنوعی

قیمت فروش کربنات کلسیم به عنوان بهترین مواد اولیه در تولید سنگ های مصنوعی بسیار مناسب و مقرون به صرفه اعلام می گردد و این یکی از مهمترین دلایلی است که در حال حاضر به استفاده از این ترکیبات در تولید سنگهای مصنوعی مختلف تاکید بسیار زیادی می شود. کربنات کلسیم علاوه بر قیمت مناسب نقش های مهمی را در تولید سنگهای مصنوعی ایجاد می نماید و در واقع باعث چسبندگی و پرکنندگی آنها می شود و می توان گفت این ترکیب معدنی نقش فیلر موثر و ارزان قیمت را در تولید سنگهای مصنوعی به عهده می گیرد. شایان ذکر است که کربنات کلسیم که در ساخت سنگ های مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع از نوع کربنات کلسیم طبیعی است و این محصول در صنعت ساخت سنگ های مصنوعی با نام پودر سنگ شناخته شده است.

لیست قیمت بهترین کربنات کلسیم

لیست قیمت بهترین کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت تولید سنگ های مصنوعی را از مجموعه صنعتی آروشا پودر دریافت نمایید چرا که در این مجموعه علاوه بر مشخصات ساختاری این ترکیبات معدنی میزان حجم خرید شما مشتریان گرامی نیز در تعیین لیست قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد و در صورتی که شما مشتریان حجم خرید خود را افزایش دهید، مسلما با انجام تخفیفات ویژه، قیمت‌ های پایین‌تری برای معرفی این محصولات برای شما مشتریان در نظر گرفته می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی