کنیتکس و قیمت مواد اولیه: تضمین کیفیت در محصولات نهایی

4.8
(26)

پودر کربنات کلسیم به عنوان یک ترکیب معدنی تاثیرگذار در تولید کنیتکس ها به عنوان بهترین مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کربنات کلسیم بر اساس مشخصات معیارهای خاصی مشخص می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قیمت مواد اولیه کنیتکس

تولید کنندگان کربنات کلسیم کنیتکس

تولید کنندگان کربنات کلسیم کنیتکس در روش های تولید و توزیع این ترکیبات معدنی با یکدیگر وارد رقابت های تنگاتنگی می شوند چرا که در ایران شرایط ایده‌ آلی برای تولید این محصولات وجود دارد و در واقع تمامی شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات و فرآورده های معدنی می توانند تولید این ترکیبات را به انجام برسانند. کربنات کلسیم کنیتکس به عنوان یک ماده اولیه در خط تولید این پوشش دهنده های رنگی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که از خواص فیزیکی و شیمیایی تاثیرگذاری در این زمینه برخوردار می باشد و به عنوان پوشش دهنده های رنگی در حال حاضر در راه اندازی پروژه های ساختمانی و همچنین در بازسازی ساختمان ها بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهد. این ترکیبات از میزان سختی بالایی برخوردار هستند و به واسطه داشتن مقاومت ویژه در برابر عوامل جوی در نماهای بیرونی نیز قابلیت استفاده از آن خود نمایند.

خرید عمده پودر کربنات کلسیم کوتد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

قیمت مواد اولیه کنیتکس

مواد اولیه کنیتکس در مجموعه صنعتی آروشا پودر با در نظر گرفتن شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و همچنین شرایط و موقعیت خریداران این محصولات مشخص می گردد. مواد اولیه کنیتکس ها همان کربنات کلسیم در مش بندی های متنوع هستند که در تولید بهترین کنتکس ها از آنها استفاده می شود. کنیتکس ها جزو پوشش دهنده های رنگی مقرون به صرفه هستند که در حال حاضر برای ایجاد سطوحی مقاوم و با دوام و ماندگاری بیشتر در نماهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این رنگ های پوشش دهنده بر روی هر سطحی قابل اجرا هستند و به کمک آنها تنوع رنگ بسیاری برای فضاهای ساختمانی ایجاد می گردد.

صادرات سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس

برای صادرات سفید ترین کربنات کلسیم کنیتکس مجموعه آروشا پودر از بسته بندی های کیسه ای لیمنت دار استفاده می نماید تا در زمان حمل و نقل و جابجایی این ترکیبات معدنی هیچگونه محدودیت و مشکلی ایجاد نشود. بسته بندی فله ای سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس آروشا، شرایط بهتری را برای خریداران عمده این محصولات فراهم می ‌آورد که به ترکیباتی در حجم های بالاتر با قیمت های مناسب تر دسترسی داشته باشند. برای صادرات سفید ترین کربنات کلسیم کنیتکس به کشورهای مجاور از طریق همین سایت با پرسنل آروشا ارتباط برقرار نمایید تا ثبت سفارشات شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی