قیمت هر تن کربنات کلسیم رسوبی

محصول کلسیم کربنات رسوبی (precipitate calcium carbonate) ماده ای جامد و پودری ست که از واکنش شیمیایی آهک با روش کربوناسیون به وجود می‌آید. اولین بار در انگلستان با روش های ابتدایی از سنگ آهک و مرمر،گچ رسوبی ساخته شد اما امروزه توسط کارخانه جات پیشرفته و با دستگاه های مخصوص تولید و عرضه می‌شود. گروه تولیدی آروشا بزرگ ترین عرضه کننده مواد پودری معدنی کشور یکی از تولید کنندگان کربنات کلسیم رسوبی با کیفیت و میزان خالصی بالا است. که با توجه به استانداردهای لازم کلسیم کربنات رسوبی ای با سایز و مش قابل توجهی تولید می‌کند. اندازه استاندارد این ماده باید چیزی حدود سه دهم تا یک میکرون باشد. این مقدار خلوص و دانه بندی سبب شده است کلسیم کربنات رسوبی خاصیت و کاربرد ویژه ای نسبت به کلسیم کربنات معدنی داشته باشد و در نتیجه یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین مواد اولیه در کارخانه جات صنعتی به خصوص ساخت کاغذ و مقوا، صنایع غذایی و دارویی محسوب می‌شود. قیمت هر تن کربنات کلسیم رسوبی را از واحد فروش کارخانه جویا شوید.

قیمت هر تن کربنات کلسیم رسوبی

تولید کربنات کلسیم رسوبی

کلسیم کربنات رسوبی به صرفه ترین ماده اولیه‌ی دنیای صنعت است. برای مثال در صنعت کاغذسازی جایگزین خمیر چوب است و استفاده از آن نه تنها هزینه ها را کاهش می‌دهد که سبب عدم قطع بی رویه درختان و همچنین تولید کاغذی با کیفیت بهتر است. این مقدار خالصی تاثیری مستقیم و بسزایی در قیمت و ارزش این ماده از نوع صنعتی آن دارد. کربنات کلسیم رسوبی (pcc) نقش فیلر و اولیه در تولیدی ها را دارد. از دیگر کاربردهای این پودر می‌توان به اهمیت آن در صنایع پلیمر، پلاستیک، نساجی و رنگ، انواع مکمل ها و خوراک دام، ساخت دارو و شربت، لوازمات بهداشتی و آرایشی اشاره کرد.

خبر شوک آور امروز
مرکز پخش کربنات کلسیم مصرفی صنعت کاغذ

شیوه تولید کلسیم کربنات رسوبی به شکل ساده و خلاصه به شرح زیر است :

سنگ های آهک یا مرمر پس از خردایش مکانیکی، هیدراته می‌شوند که این مرحله به شیر آهک یا دوغاب آهک نیز مشهور است. سپس با اضافه کردی گاز کربن دی اکسید تبدیل به پودر سفید رنگی شده که به آن به دلیل واکنش شیمیایی کلسیم سنتزی نیز می‌گویند. این مراحل توسط دستگاه های مخصوص و مجهز طی می‌شود در نتیجه حائز اهمیت است که تولیدکنندگان این محصول از امکانات و لوازم پیشرفته برخوردار باشند.

قیمت هر تن کربنات کلسیم رسوبی

عوامل بسیاری در قیمت نهایی پودر کربنات کلسیم PCC موثر می باشد. هزینه تامین مواد اولیه ، هزینه های جانبی تولید ، میزان کیفیت محصول نوع بسته بندی ، تناژ تولید ، هزینه های حمل محصول در تغییر مقدار قیمت هر تن کربنات کلسیم رسوبی نقش بسزایی ایفا می نمایند. کربنات کلسیم رسوبی توسط مراکز زیادی تولید و به فروش می‌رسند. شرکت آروشا از جمله این مراکز معتبر است و با بروز ترین فناوری و دستگاه های در اختیار به یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان مواد پودری معدنی و مورد نیاز صنعتی در ایران تبدیل شده است. این مجموعه با ضمانت کیفیت و قیمت فوق العاده مناسب محصولات مورد نیاز شما را در کوتاه ترین وقت ممکن آماده و ارسال می‌کند. برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر می‌توانید با راه های ارتباطی مطرح شده در سایت با ما در تماس باشید. مجهزترین تجهیزات و دستگاه های تولید پودر های معدنی توسط متخصصان شرکت تولید کربنات کلسیم رسوبی آروشا راه اندازی شده است.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش