قیمت پیگمنت سبز سیمانی

4.9
(27)

قیمت پیگمنت سبز سیمانی با احتساب نوع بسته بندی و حجم بسته بندی این محصولات مشخص می گردد و در واقع خریداران می توانند با خرید این محصولات در بسته بندی های فله ای از قیمت های پایین تر آنها برخوردار شوند.

قیمت پیگمنت سبز سیمانی

فروش پودر رنگی سبز میکرونیزه

فروش پودر رنگی سبز میکرونیزه به واسطه طیف کاربری گستردگی این ترکیبات در صنایع تولید محصولات رنگی از رونق قابل توجهی برخوردار شده است.  به نوعی که تمامی شرکت های فعال در حوزه تولید فرآورده های معدنی دارای خطوط تولیدی مجزا و ویژه‌ ای برای تولید این محصولات می باشند و فروش آنها را در حجم های بالایی به انجام می رسانند. شایان ذکر است که مجموعه آروشا پودر نیز دارای خطوط اختصاصی برای تولید پودر رنگی سبز میکرونیزه است و بیشترین تمرکز خود را در انتخاب معادن برای استخراج مواد اولیه مورد استفاده در این خطوط قرار می دهد چرا که با ورود مواد اولیه با کیفیت پایین، هزینه های تولیدی محصولات نهایی افزایش یافته و تولیدات با قیمت‌ های بالا ارائه می گردد که این پارامتر برای خریداران عمده و برای صنعتگران وابسته به این پیگمنت های معدنی اصلا خوشایند نمی باشد.  در راستای همین امر مجموعه صنعتی آروشا با بیشترین تمرکز در زمینه انتخاب معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور همواره تلاش می‌ نماید تولید محصولات را با کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر به انجام برساند. پس می ‌توان گفت خرید از این مجموعه برای خریداران عمده منفعت های زیادی را فراهم می آورد.

قیمت پیگمنت سبز سیمانی

خرید بدون واسطه پیگمنت سبز سیمانی

خرید بدون واسطه پیگمنت سبز سیمانی در بین خریداران عمده این ترکیبات معدنی نسبت به دیگر روش های خرید محبوب تر می باشد چرا که از این طریق آنها می توانند با تولیدکنندگان برتر در یک ارتباط مستقیم قرار گرفته و ثبت سفارشات خود را بدون واسطه به انجام برسانند. خرید بدون واسطه پیگمنت سبز میکرونیزه صرفه اقتصادی بالایی را برای خریداران عمده ایجاد می نماید و در واقع آنها می ‌توانند در این زمینه محصولاتی را مطابق با نظر و نیاز خطوط تولیدی خود تهیه نمایند.  شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر با در نظر گرفتن تمایل بالای خریداران به استفاده از شرایط خرید بدون واسطه در عصر حاضر وبسایت های اینترنتی خود را راه اندازی کرده است و از طریق این مراکز ایمن با خریداران عمده در یک ارتباط مستقیم قرار می گیرد و ثبت سفارشات آنها را به انجام می رساند.

قیمت پودر زرد سیمانی
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

مرکز توزیع پیگمنت سبز سیمانی

توزیع پیگمنت سبز میکرونیزه در مرکز آروشا پودر جهت رفع نیاز صنایع رنگ سازی، موزائیک، سرامیک، پلاستیک و غیره انجام می پذیرد. محصول مجموعه آروشا پودر از کیفیت بسیار بالا و قدرت رنگی ماندگار و خوبی برخوردار می باشد و به واسطه همین موارد با استقبال خوب مشتریان گرامی روبرو شده است و بر پایه این امر تولیدات این مجموعه به حداکثر ظرفیت رسیده است. شایان ذکر است که برای تولید پیگمنت سبز میکرونیزه از خاک های معدنی موجود در معادن مرکزی و جنوبی استفاده می ‌شود. عمده ترین میزان مصرف پیگمنت های سبز میکرونیزه در تولید رنگ های صنعتی دیده می شود. این محصولات با کیفیت عالی و درجه یک به صورت مستقیم از این رنگدانه های معدنی تولید می گردند و در واقع به عنوان بهترین رنگدانه جایگزین رنگدانه های الی و سنتز شدند. این نوع پیگمنت ها، علاوه بر صنعت رنگ در صنعت تولید سیمان های رنگی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرند که به واسطه داشتن کیفیت بالا انتظار می ‌رود روز به ‌روز طیف کاربری آنها گسترده تر شود.

مرکز عرضه پودر رنگی سبز سیمانی

می ‌توان اظهار داشت مجموعه صنعتی آروشا پودر، در حال حاضر در اصلی ترین مرکز عرضه پودر رنگی سبز سیمانی فعالیت دارد. این مجموعه با اتکا به توان علمی مهندسین ایرانی و سال ها مطالعات فنی توانسته است به روش ها و فناوری های جدید تولید پودرهای میکرونیزه مخصوصاً پیگمنت های سبز بپردازد و در واقع این محصولات را بر اساس تولیدات بین المللی تولید و عرضه می نماید.  فروش مستقیم در مجموعه آروشا پودر با قیمت مناسب این محصولات همراه می گردد. البته می‌ توان گفت قیمت عرضه پودر رنگی سبز سیمانی در مجموعه آروشا پودر بسیار پایین تر و مناسب تر از دیگر شرکت ‌های عرضه‌کننده انجام می ‌پذیرد که مهمترین دلیل این پرامتر این است که این مجموعه به معادن بکر به صورت مستقیم دسترسی دارد و همواره تلاش می نماید با تکمیل اطلاعات خود بهترین معادن را در خطوط تولیدی خود مورد استفاده قرار دهد. علاوه بر این مورد مجموعه آروشا پودر خطوط تولیدی بهینه سازی را توسط دستگاه‌ ها و تجهیزات تامین شده از کشور اروپا راه اندازی کرده است و با کمترین هزینه ها تولید این محصولات را به انجام می رساند. برای خرید از مجموعه آروشا، روش های مختلف وجود دارد که در این میان استفاده از این سایت اینترنتی برای خریداران عمده مزیت های بیشتری را به ارمغان می آورد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 27

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی