مجموعه صنعتی تولید و فروش پودر اخرا بندرعباس

پیگمنت‌های اخرا که دارای رنگ‌های متنوع و زیبایی هستند، به صورت وسیع در صنایع مختلف به عنوان رنگدانه استفاده می‌شود. پودر اخرا بندرعباس که توسط گروه صنعتی، تجاری آروشا تولید و به فروش می‌رسد، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات شیمیایی و پودرهای معدنی این برند معتبر و مشهور می‌باشد.

مجموعه صنعتی تولید و فروش پودر اخرا بندرعباس

کارخانه تولید پودر اخرا قرمز

پودر اخرا از جمله پر مصرف ترین پودرهای رنگی و معدنی در صنایع مختلف می‌باشد. خاک اخرا که از پیگمنت‌های رنگی طبیعی قابل استخراج می‌باشند در واقع هیدروکسید آهن آبدار، لمونیت با طیف‌های رنگی زرد تا نارنجی، هماتیت به رنگ قرمز روشن و تیره و ژئوتیت به رنگ قهوه‌ای است. رنگدانه‌های سی ینا و آمبر از دیگر دانه‌های میکرونیزه گل اخرا می‌باشد، که در اثر تغییر سایز و مش، رنگدانه‌های اصلی تولید می‌شوند.

پودر اخرا بندرعباس که از منابعی طبیعی و غنی معادن این استان تهیه می‌شود، یکی از مرغوب ترین رنگدانه‌های تولیدی در کارخانجات گروه آروشا می‌باشد، که به صورت فراوان در ساخت انواع رنگ‌های شیمیایی، آجرها، کاشی‌ها و سفال‌های مورد استفاده در ساختمان سازی به کار گرفته می‌شود. پودر اخرا هرمز که در مجهز ترین لابراتورهای شرکت آروشا مورد بررسی قرار گرفته و سپس تحت شرایط استاندارد در خطوط تولید این مجموعه به تولید انبوه می‌رسد، به دلیل دانه بندی‌های مناسب و بیشترین درصد خلوص، از قابلیت رنگ دهی فوق العاده‌ای برخوردار هستند.

خبر شوک آور امروز
مجهزترین کارخانه تولید اخرا هرمز

گروه صنعتی، تجاری آروشا با استفاده از تکنیک‌های شیمیایی
موفق به تولید سه نوع پودر اخرا بندرعباس با درصد خلوص‌های
متفاوت شده است، که شامل پودر اخرا هماتیت قرمز تیره ۷۰
درصد خلوص، اخرا هماتیت قرمز روشن با ۵۵ درصد خلوص و
اخرا گل ماشی با رنگ زرد ۷۷درصد خلوص می‌باشد.
بنابراین برند آروشا با داشتن بزرگترین تولید کننده پودر اخرا
هرمز در پوشش دادن نیاز صنایع تولیدی بزرگ و کوچک در کشور،
جایگاه ویژه‌ و معتبری در صنعت کسب نموده است.

مجموعه صنعتی تولید و فروش پودر اخرا بندرعباس

قیمت رنگ پودری اخرا بندرعباس

رنگدانه‌های پودر اخرا بندرعباس که به صورت پودرهای با مش بندی
ریز و درشت بخش وسیعی از تولیدات محافظتی و تزئینی ساختمان‌ها
و مصالح ساختمانی را در برگرفته اند، تحت تاثیر ویژگی‌های مانند
نوع کاربرد، مورفولوژی، اندازه ذرات و درصد خلوص دارای قیمت‌های
متفاوتی خواهد بود.

شرکت آروشا با تولید با کیفیت ترین پودر اخرا میکرونیزه به مقدار بسیار
انبوه به صورت سالانه و با تا توجه به افزایش قیمت برندهای خارجی و
نبود ثبات و پایداری قیمت در بازار‌های خارجی مواد شیمیایی، از واردات
انواع پودر اخرا جلوگیری نموده است.

ارزان ترین قیمت پودر اخرا قرمز شاهسون

فروش پودر اخرا بندرعباس

توزیع پودر اخرایی میکرونیزه توسط گروه تجاری آروشا به صورت مستقیم به دیگر کشورها انجام می‌گیرد، که این اقدام علاوه بر حمایت از مشتری، باعث حفظ کیفیت و عدم تغییر قیمت انواع پودرهای تولیدی در کارخانجات آروشا خواهد شد.

خبر شوک آور امروز
کارخانه تولید پودر آبی

البته فروش و عرضه مستقیم پودر اخرا درجه یک توسط این برند مشهور و معتبر در داخل نیز بر اساس نیاز تولیدکنندگان و صنایع سازنده نیز انجام می‌شود. صنعتگران و مشتریان پودر اخرا بندرعباس برای خرید رنگ اخرا مش ۸۰۰ و انواع دانه‌های رنگی خاک اخرا با سایز ریز و درشت و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند با واحد فروش آروشا پودر تماس حاصل نمایند.

 

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.