مجموعه صنعتی تولید و فروش پودر اخرا بندرعباس

4.9
(51)

پیگمنت‌های اخرا که دارای رنگ‌های متنوع و زیبایی هستند، به صورت وسیع در صنایع مختلف به عنوان رنگدانه استفاده می‌شود. پودر اخرا بندرعباس که توسط گروه صنعتی، تجاری آروشا تولید و به فروش می‌رسد، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات شیمیایی و پودرهای معدنی این برند معتبر و مشهور می‌باشد.

مجموعه صنعتی تولید و فروش پودر اخرا بندرعباس

کارخانه تولید پودر اخرا قرمز

پودر اخرا از جمله پر مصرف ترین پودرهای رنگی و معدنی در صنایع مختلف می‌باشد. خاک اخرا که از پیگمنت‌های رنگی طبیعی قابل استخراج می‌باشند در واقع هیدروکسید آهن آبدار، لمونیت با طیف‌های رنگی زرد تا نارنجی، هماتیت به رنگ قرمز روشن و تیره و ژئوتیت به رنگ قهوه‌ ای است. رنگدانه‌های سی ینا و آمبر از دیگر دانه‌های میکرونیزه گل اخرا می‌باشد، که در اثر تغییر سایز و مش، رنگدانه‌های اصلی تولید می‌شوند.

پودر اخرا بندرعباس که از منابعی طبیعی و غنی معادن این استان تهیه می‌شود، یکی از مرغوب ترین رنگدانه‌های تولیدی در کارخانجات گروه آروشا می‌باشد، که به صورت فراوان در ساخت انواع رنگ‌های شیمیایی، آجرها، کاشی‌ ها و سفال‌ های مورد استفاده در ساختمان سازی به کار گرفته می‌ شود. پودر اخرا هرمز که در مجهز ترین لابراتورهای شرکت آروشا مورد بررسی قرار گرفته و سپس تحت شرایط استاندارد در خطوط تولید این مجموعه به تولید انبوه می‌ رسد، به دلیل دانه بندی‌ های مناسب و بیشترین درصد خلوص، از قابلیت رنگ دهی فوق العاده‌ ای برخوردار هستند.

گروه صنعتی، تجاری آروشا با استفاده از تکنیک‌ های شیمیایی موفق به تولید سه نوع پودر اخرا بندرعباس با درصد خلوص‌ های متفاوت شده است، که شامل پودر اخرا هماتیت قرمز تیره ۷۰ درصد خلوص، اخرا هماتیت قرمز روشن با ۵۵ درصد خلوص و اخرا گل ماشی با رنگ زرد ۷۷درصد خلوص می‌ باشد. بنابراین برند آروشا با داشتن بزرگترین تولید کننده پودر اخرا هرمز در پوشش دادن نیاز صنایع تولیدی بزرگ و کوچک در کشور، جایگاه ویژه‌ و معتبری در صنعت کسب نموده است.

کارخانه تولید خاک اخرا هرمز
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

قیمت رنگ پودری اخرا بندرعباس

رنگدانه‌ های پودر اخرا بندرعباس که به صورت پودر های با مش بندی ریز و درشت بخش وسیعی از تولیدات محافظتی و تزئینی ساختمان‌ ها و مصالح ساختمانی را در برگرفته اند، تحت تاثیر ویژگی‌ های مانند نوع کاربرد، مورفولوژی، اندازه ذرات و درصد خلوص دارای قیمت‌ های متفاوتی خواهد بود. شرکت آروشا با تولید با کیفیت ترین پودر اخرا میکرونیزه به مقدار بسیار انبوه به صورت سالانه و با توجه به افزایش قیمت برند های خارجی و نبود ثبات و پایداری قیمت در بازار‌ های خارجی مواد شیمیایی، از واردات انواع پودر اخرا جلوگیری نموده است.

در بحث قیمت‌ گذاری پیگمنت های معدنی همچون پودر های اخرا، نحوه خرید محصولات و نوع بسته بندی هم تاثیراتی دارد که خریداران باید به آنها آشنا بوده و بتوانند متناسب با نیاز حوزه کاری خود، محصولاتی با حداقل قیمت در اختیار داشته باشند.

نحوه خرید این محصولات در حال حاضر به صورت اینترنتی یکی از ایده آل‌ ترین فرایند هاست که با حذف واسطه ها، کاهش قیمت نهایی را ایجاد می نماید و خریداران می توانند از طریق وب سایت های اینترنتی آروشا پودر به این فرآیند خرید دسترسی داشته باشند.

نوع بسته بندی این پودر های میکرونیزه عامل دیگر تاثیرگذار در این میان است؛ به دلیل این که در حال حاضر انعطاف پذیری زیادی برای تولید و بسته بندی محصولات وجود دارد، تولیدکنندگان نیز باید بر اساس تجهیزات و دستگاه هایی که دارند بسته بندی محصولات را انجام دهند؛ بر اساس تجربیات به دست آمده خرید فله این پودر ها می‌ تواند برای کارخانه‌ های تولیدکننده به صرفه تر باشد چرا که در خرید فله ای، هزینه های مربوط به بسته بندی کاملا حذف می شود.

فروش پودر اخرا بندرعباس

توزیع پودر اخرایی میکرونیزه توسط گروه تجاری آروشا به صورت مستقیم به دیگر کشورها انجام می‌گیرد، که این اقدام علاوه بر حمایت از مشتری، باعث حفظ کیفیت و عدم تغییر قیمت انواع پودرهای تولیدی در کارخانجات آروشا خواهد شد.

البته فروش و عرضه مستقیم پودر اخرا درجه یک توسط این برند مشهور و معتبر در داخل نیز بر اساس نیاز تولیدکنندگان و صنایع سازنده نیز انجام می‌شود. صنعتگران و مشتریان پودر اخرا بندرعباس برای خرید رنگ اخرا مش ۸۰۰ و انواع دانه‌های رنگی خاک اخرا با سایز ریز و درشت و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند با واحد فروش آروشا پودر تماس حاصل نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی