مرکز خرید بهترین سنگ ریزه نماشسته پنج ستاره در ساری

عناوین این مطلب...

تولید سنگ دانه بندی شدهسنگ ریزه نماشستهرنگ بندیخرید بهترین سنگ ریزه نماشسته در ساری
عکس سنگ ریزه نماشسته

زیبا سازی سازه ها و نمای ساختمانها اهمیت ویژه ای دارد. بطوریکه عموما سازندگان پس از اتمام کار و پروژهای عمرانی خود، هزینه هایی برای اجرای زیبا سازی بنای ساخته شده در نظر می گیرند. اما یکی از عوامل زیبا سازی ساختمانها و محوطه ها، بهره وری از بهترین سنگ ریزه نماشسته است.

عکس سنگ ریزه نماشسته

تولید سنگ دانه بندی شده

به این سنگ ریزه ها، سنگ نمره بندی نیز گفته می شود. خرده سنگ ها در موارد مختلفی بکار برده می شوند. هر مورد کاربری اندازه و سایز بخصوصی می طلبد که بر اساس محل اجرا و شرایط کار متفاوت است. سنگهای نمره بندی به دو صورت طبیعی و صنعتی با سایش و خرد شدن سنگ های لاشه حاصل می شوند. بدین ترتیب پس از ساخته شدن با توجه به شکل، اندازه و رنگ به دسته بندی ها مختلف تقسیم خواهند شد. یکی از انواع سنگ ریزه های شناخته شده، سنگ جوشقان است که از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد. رنگ سفید و درخشانی داشته و بهمین دلیل در موارد گوناگون از جمله:
مجسمه سازی،
ساختمان سازی،
موزاییک سازی،
و ساخت سیمان بکار برده می شود. عواملی چون: سایز بندی، قیمت پایین و رنگ بندی موجب استفاده از آن در زمینه های گوناگون شده است.
این سنگ ها بوسیله جداسازی و فیلتر به سایز ها و شکل های متفاوت تقسیم بندی می شوندکه هرکدام کاربرد متفاوتی خواهد داشت.

کاربردهای سنگ دانه بندی شده:

ساخت موزاییک
ساخت کفپوش
واش بتن
سنگ مصنوعی
و استفاده در نماشسته.

سنگ ریزه نماشسته

کیفیت اجرای نماشسته نقش مهمی در زیبایی و استحکام ساختمانها دارد. بنابراین مصالح بکار برده شده برای انجام کار نیز حائز اهمیت می باشد. مقاومت بیشتر نمای سازه و نیز تداوم زیبایی ظاهر ساختمان از دستاورد های اجرای نماشسته با بکارگیری بهترین سنگ ریزه نماشسته می باشند. بدین ترتیب پس از اتمام کار ظاهر بنا یا نمای پروژه، چشم نواز بوده و از سوی دیگر، با گذشت زمان استحکام مصالح کاهش نیافته و همچنان مقاوم می ماند. لذا می توان با کمی دقت در انتخاب مصالح، از ایجاد ضرر و صدمات احتمالی جلوگیری نمود.

عکس سنگ ریزه نماشسته

رنگ بندی

سنگ دانه بندی نماشسته در رنگ بندی های زیر موجود می باشد.
سفید
سبز
سیاه
لیمویی
قرمز
البته در برخی موارد از چند رنگ مختلف بمنظور زیباتر کردن نما استفاده می شود که این امر به سلیقه و نظر معمار یا صاحب پروژه بستگی خواهد داشت.

سایز بندی

بطور کل سایز بندی سنگ ریزه ها عبارتست از:
نمره نیم
نمره یک
نمره دو

خرید بهترین سنگ ریزه نماشسته در ساری

شرکت آروشا نمایندگی فروش سنگ دانه بندی شده را در ساری بر عهده داشته و بهترین سنگ ریزه نماشسته را به متقاضیان ارائه می دهد. از آنجا که گروه صنعتی آروشا تولید کننده محصول می باشد، از اینرو خریداران بصورت مستقیم و بدون وجود واسطه اقدام به دریافت تولیدات نموده و در نتیجه کاهش هزینه ها و نیز تنوع انتخاب را برای آنها بدنبال خوهد داشت.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید