مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم خوراک دام در گرگان

عناوین این مطلب...

کاربرد caco3 در تغذیه دام و طیورویژگیهای کربنات کلسیم خوراک داممرکز عرضه در گرگان
نمایش مرکز عرضه کربنات کلسیم

مصرف کربنات کلسیم در بسیاری از صنعتها رواج دارد اما نوع استفاده در هرکدام متفاوت است. برخی از تولیدکنندگان از آن بمنظور تهیه پلاستیک، بعضی جهت ساخت کاغذ و بسیاری در رنگ سازی از آن استفاده می کنند. لازم بذکر است کربنات کلسیم خوراک دام نیز وجود دارد ولی تمامی اینها از لحاظ ساختار فیزیکی و شیمیایی تفاوتهایی با یکدیگر دارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بهمین منظور جهت تهیه انواع آن، علی الخصوص کربنات کلسیم خوراک دام میبایست به مرکز عرضه معتبری مراجعه نمود.

نمایش مرکز عرضه کربنات کلسیم

کاربرد caco3 در تغذیه دام و طیور

یکی از دلایل استفاده کربنات کلسیم در تغذیه دام و طیور، تقویت استخوان بندی آنهاست. همچنین افزایش شیردهی و مقاومت در مقابل انواع بیماریها نیز علت بکارگیری این ماده می باشد. البته کمک به هضم غذا را می توان به این موارد اضافه کرد که از اهمیت بالایی برخوردار است. بطور قطع عدم بهره گیری از caco3 موحب کاهش استحکام استخوانها و نیز ابتلا به بیماریهای مختلف می گردد که خوشایند نخواهد بود. اما از آنجائیکه کلسیم باید در مایعات روده طیور و دام حل شود تا جذب بصورت کامل انجام گیرد، بنابراین حلالیت کربنات کلسیم خوراک دام بسیار حائز اهمیت می باشد.

عواملی همچون: ph روده، اندازه دانه کلسیم و شکل فیزیکی آن، در انحلال و حل شدن کلسیم موثر هستند. در حقیقت می توان اینگونه بیان کرد که جذب کربنات کلسیم خوراک دام تا حد زیادی به منبع اصلی آن وابسته است. با وصف این حال هنگام خرید توجه به کیفیت پودر مورد نظر ضروری است اما چه نکاتی را در این خصوص باید مدنظر داشت؟

ویژگیهای کربنات کلسیم خوراک دام

کمیسیون فنی استاندارد کشاورزی و تغذیه، استاندارد های کیفی کربنات کلسیم خوراک دام را تعیین می نماید. برهمین اساس آخرین مصوبه سال ۱۳۷۷ به تصویب رسیده است. بطور معمول پودر کلسیم باید رنگی متمایل به سفید داشته باشد و ذرات آن مطابق با جدول دانه بندی جیره غذایی باشد. بدون بو و بدون رنگ بوده و وزن تقریبی هر سانتی متر مکعب آن، بین ۲/۵ تا ۳ گرم باشد. غیر سمی، غیر اشتعال زا و در دمای ۸۲۵ درجه سانتی گراد به cao و co2 تجزیه گردد. همچنین نسبت به غالب اسیدها واکنش نشان داده و گاز co2 متصاعد نماید. عموما جهت تغذیه دام و طیور، caco3 هم بصورت پودر و هم بصورت دانه های ریز استفاده می گردد و مش بندی آن بین ۸۰ و ۱۰۰ می باشد.

تصویر ترانزیت حمل کربنات کلسیم

مرکز عرضه در گرگان

عرضه کربنات کلسیم خوراک دام توسط کارخانجات بزرگ آروشا در گرگان نیز صورت می پذیرد. از اینرو متقاضیان و کلیه تولید کنندگان قادر خواهند بود بطور مستقیم و بدون واسطه بهترین caco3 مورد نظر را براحتی تهیه نمایند. خرید عمده محصول موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد و از طرف دیگر نسبت به کیفیت کلسیم درخواستی اطمینان بیشتری خواهند داشت. لازم به یادآوری است که نگهداری پودر کلسیم نیازمند شرایط خاصی نمی باشد و تنها کافیست محصول خریداری شده را در محل سرپوشیده و بدون رطوبت و آلودگی نگهداری کنند.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید