مرکز فروش کلسیم کربنات زنجان

4.9
(50)

این ماده دارای منابع طبیعی بسیار فراوانی است که از کانی هایی به نام های آراگونیت، سنگ آهک، ماربل، تراورتن و کلسیت به دست می آید که نوع سنتزی و تولیدی آن که به نام پودر کربنات کلسیم رسوبی (PCC) شناخته می شود. لازم به ذکر است که این ماده بنا به خاصیت پرکنندگی و خنثی کنندگی خود، تمایل چندانی به محلولیت پذیری در مایعاتی از جمله آب و الکل ندارد و همچنین در هنگام ترکیب با اسیدها واکنش شدیدی می دهد و با جوشش همراه می شود. شرکت آروشا در تلاش است با استخراج و فروش کلسیم کربنات زنجان، مواد معدنی با کیفیت و خلوص بالا را تولید و در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهد.

مرکز فروش کلسیم کربنات زنجان

کربنات کلسیم در کاغذ سازی

یکی از قابل توجه ترین زمینه های مصرفی کربنات کلسیم، صنعت کاغذ سازی می باشد که به عنوان یک پر کننده ارزان‌ قیمت و سازگار با دیگر مواد اولیه به بهره‌ برداری می‌ رسد، فعالان در صنعت کاغذ سازی به این نتیجه رسیدند که در زمان استفاده از کربنات کلسیم، میزان مصرف چوب به شکل قابل توجهی به حداقل می رسد و این مورد برای حفظ محیط زیست ویژگی های مثبتی محسوب می گردد.

در عصر حاضر کشور های تولید کننده بزرگ در زمینه کاغذ، کربنات کلسیم را به شکل صددرصد جایگزین چوب کردند؛ این ترکیبات در صنعت کاغذ سازی باعث افزایش روشنایی و شفافیت کاغذ های تولید شده می‌ شوند و می‌ توانند با هدف پراکندگی بهتر نور در تولید کاغذ های حساس تر هم بهره برداری شوند تا سطح کاغذ کاملاً روشن شود.

خرید عمده پودر کربنات کلسیم کوتد
>>

علاوه بر این مزیت‌ ها، کربنات کلسیم باعث افزایش حجم محصولات تولید شده می شود و از این طریق نیز کاهش قیمت تمام شده تولیدات نهایی را به ارمغان می آورد؛ شایان ذکر است که بدانید مشخصات فیزیکی متفاوت پودر های میکرونیزه، در این میان دلیلی برای استفاده های گسترده تر می باشد و هر یک از تولید کنندگان انواع کاغذ و مقوا بر اساس کیفیت و اهمیت کاغذ های تولید شده به نوعی از پودر های میکرونیزه با کیفیت های متنوع بهره برداری می نمایند، ولی به صورت کلی رنگ سفید، درجه خلوص بالا و ریز بودن اندازه ذرات این تولیدات جزو ملاک های اصلی برای انتخاب می باشد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

شرکت تولید و فروش کلسیم کربنات

یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش کلسیم کربنات زنجان در استان زنجان واقع شده است که بهترین کربنات کلسیم را با مناسب ترین قیمت در اختیار شرکت های دارویی و صنعتی قرار می دهد. این درحالی است که بسیاری از معادن رگه هایی از کلسیم خالص در آنها دیده می شود که شامل درصد پایین کلسیم هستند. کارخانجات صنعتی آروشا، جهت تامین مواد اولیه خود به معادن مرغوبی دسترسی دارند که مواد اولیه آن بسیار با کیفیت بوده و از بهترین معادن موجود در کشور استفاده می شود.

مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم

تولید کربنات کلسیم با فرمول شیمیایی CaCO3 ماده ای سفید و کرم رنگی می باشد که از جمله مواد پر مصرف در صنایع مختلف بوده و از بارزترین خواص این ماده میتوان به خاصیت پر کنندگی و خنثی سازی آن اشاره کرد. کربنات کلسیم زنجان به دلیل کیفیت بسیار بالا و غنی بودن از کلسیم و همچنین فراوانی آن در پوسته زمین به یکی از بهترین مواد در مصارف دارویی، کشاورزی و تصفیه آب آبزیان تبدیل شده است. به همین دلیل این محصول یکی از این تولیدی های برتر مربوط به استان زنجان است که خرید آن از مراکز معتبر می تواند تاثیر بسیار بالایی در تولیدات بهتر شما داشته باشد.

بزرگترین کارخانه پودر کربنات کلسیم

از کلسیم کربنات در تولیدات بسیاری استفاده می شود، البته کیفیت و مرغوبیت تولید کلسیم کربنات زنجان باعث شده این محصول طرفداران بسیاری در بازار داشته باشد. مرکز تولید کلسیم کربنات زنجان، اقدام به تولید ترکیبی با کیفیت و مرغوب نموده است که به وسیله آن می توان بهترین تولیدات را در صنایع، کشاورزی و تولید دارو داشت. فروش کلسیم کربنات میکرونیزه باعث شده این تولیدات خریداران بسیاری در بازار داشته باشد. شما می توانید جهت خرید پودر کربنات کلسیم زنجان با واحد فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی