مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

صنایع مختلف از کربنات کلسیم بعنوان پر کننده و فیلر استفاده می کنند . مش کربنات کلسیم مورد استفاده برای هر صنعت متفاوت از سایر صنایع می باشد . مجموعه کارخانجات آروشا افتخار دارد با تولید کربنات کلسیم در مش ۵۰ الی ۳۰۰۰ نیاز بازار ایران به این محصول استراتژیک را تامین می کند.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

انواع پودر کربنات کلسیم

انواع پودر کربنات کلسیم از نظر نوع فرایند های تولیدی و برخی از خصوصیات و ویژگی ها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه‌ ها و تجهیزات پیشرفته تولید این محصولات در نمونه های مختلفی انجام می پذیرد. کربنات کلسیم معدنی جزو رایج ترین محصولات است که از طریق استخراج و پردازش ذخایر طبیعی کربنات کلسیم تولید و عرضه می گردد، شکل کریستالی این نوع کربنات های کلسیم به شکل لوزی نامنظم می باشد و معمولا از آنها به عنوان ارزانترین کربنات کلسیم در صنعت ساختمان سازی و در صنعت کشاورزی استفاده می شود. کربنات کلسیم مصنوعی از طریق رسوب گذاری شیمیایی و از طریق فرآیند های کربوکاته‌ سازی تولید می گردد. این محصولات دارای ذرات یکنواخت و منظم تر هستند. کربنات کلسیم خوراکی یکی دیگر از نمونه‌ های این محصولات است که به شکل استرولیزه تولید می شود و برای استفاده در صنعت غذا و دارو کاربرد دارد. نانو کربنات کلسیم یکی از جدیدترین محصولات تولید شده است که اندازه ذرات آن در حد نانومتر است. این محصولات دارای قیمت فروش بسیار بالایی هستند و در صنایع با ارزش گذاری بالا مورد استفاده قرار می گیرند. کربنات کلسیم پوشش داده شده یکی دیگر از انواع این محصولات است که برای اصلاح خاصیت آبگریزی، کربنات کلسیم معمولی به کمک اسید های چرب پوشش داده شده است.

بهترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم

بهترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم با داشتن قابلیت های همچون تولید این محصولات با مش‌ های گوناگون، از استفاده از بهترین و مرغوب سنگ‌ها و کانی‌ ها برای تولید پودر های کربنات کلسیم، قابلیت اعتماد پذیری و تحویل به موقع سفارشات می‌ تواند خود را به عنوان بهترین کارخانه تولید کننده این محصولات در بین متقاضیان و خریداران انواع پودر کربنات کلسیم معرفی نماید. شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی بسیار زیادی در زمینه تولید پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در حال فعالیت هستند که در این میان خرید از کارخانه های داخلی برای تمامی متقاضیان به صرفه تر می باشد زیرا علاوه بر اطمینان بیشتر نسبت به  اصالت کارخانه‌ های تولیدکننده به خاطر نبود هزینه های گمرکی و کمتر بودن هزینه حمل و نقل، پودرهای میکرونیزه قیمت پایین تری را از آن خود می نمایند.

خبر شوک آور امروز
شرکت تولید کربنات کلسیم صنعتی مش ۲۵۰۰

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف از نظر ساختار شیمیایی و فیزیکی کاملا مثل هم نبوده و تفاوت هایی با هم دارند . به منظور آشنایی بیشتر شما ، بخشی از مشخصات کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف که توسط مشتریان ما تاکنون سفارش داده شده و پودر کربنات کلسیم مطابق با این مشخصات تولید و به بازار عرضه شده است در جدول زیر تقدیم می گردد که امیدواریم در افزایش آگاهی مشتریان جدید مجموعه کارخانجات آروشا مثمر ثمر واقع شود .

شایان ذکر است اطلاعات درج شده در جدول ذیل مطابق تقاضاهای گذشته مشتریان ما تدوین شده است . این مشخصات بنا بر نوع دستگاههای تولید محصول ، آب و هوای منطقه ، فرمول و نقشه تولید مهندسین خط تولید و بسیار عوامل دیگر تعیین شده است . لذا لزوما به صورت صددرصد این مشخصات ضرورت ندارد با مشخصات کربنات کلسیم مورد نیاز شما هماهنگ باشد . آنچه که مشخصات و مش کربنات کلسیم مورد نیاز خط تولید مشتریان محترم را تعیین خواهد کرد، اظهار نظر کارشناسی مهندسین و تکنسین های خط تولید با توجه به شرایط اختصاصی صنایع مربوطه خواهد بود .

 

جدول مشخصات فنی مصارف کربنات کلسیم

عنوان صنعت محصول نقش کربنات کلسیم در تولید محصول آنالیز کربنات کلسیم

مش کربنات کلسیم

علت استفاده از کربنات کلسیم
صنعت رنگ رنگ پر کننده میزان cao بیش از ۹۷ درصد میزان Fe2o3 کمتر از یک درصد بیش از ۴۰۰

کاهش هزینه تولید

صنعت رنگ رنگ ترافیکی پرکننده مش ۵۰ به صورت ذرات شکری کاهش هزینه تولید
صنعت پلاستیک و لاستیک پلاستیک ، لاستیک پرکننده
مقاومت محصول در مقابل حرارت و استحکام
جلوگیری از نرم شدگی و طویل شدگی
cao حد اقل ۹۸ درصد ، میزان Fe2o3 حد اکثر دو درصد ، درجه رطوبت حداکثر یک درصد بیش از ۲۰۰ قیمت مناسب، جذب اندک روغن، سهولت پخش با وسایل معمولی، درخشندگی عالی و نرم بودن ، جلوگیری از کلوخه شدن پلیمرها
صنعت مواد شوینده شوینده ها پرکننده
نرم کننده
cao حداقل ۹۶ درصد مش ۴۰۰ الی ۸۰۰

کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول

صنعت حفاری گل حفاری پر کننده
روان سازی
مش ۲۰۰ الی ۴۰۰ کاهش هزینه تولید
صنعت تولید کابل سیم و کابل پوشش و عایق سیم cao   حداقل ۹۸ درصد ، رطوبت کمتر از ۱درصد مش ۶۰۰ به بالا

کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول

صنعت کاغذ کاغذ پرکننده ارزان
کدر کننده
صاف کننده
مش ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰

کاهش هزینه تولید
مانع پخش جوهر روی کاغذ

صنایع الکترود سازی الکترود ایجاد گاز محافظ مش ۵۰ مناسب بودن الکترودهای آهکی برای جوشکاری آلیاژهای حساس به ترک هیدروژنی
صنعت پلیمر پلیمرها پرکننده مش بالای ۸۰۰ کاهش هزینه تولید
صنعت کاشی کاشی و سرامیک لعاب مش بالای ۸۰۰ کاهش هزینه تولید و افزایش مقاومت
محصول

 

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

مش استانداری است که برای توضیح و شرح اندازه و دانه بندی پودر ها  و بطور خاص پودر  میکرونیزه در سالهای ۱۹۸۶-۱۹۸۷ تعریف شد . بر اساس آنالیز آزمایشگاهی و نمونه برداری از پودر  ، توزیع ذرات  (Particle Size Distribution) موجود در آن پودر اندازه گیری می شود. بنا بر اکثریت اندازه ذرات موجود در پودر شاخص مش برای نشان دادن کیفیت پودر کاربرد دارد. مطابق جدول زیر مش های مختلف متناسب با اندازه آنها به مقیاس میکرون درج شده است .

خبر شوک آور امروز
کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت کاغذسازی

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

Material Sizing Conversion Table

Screen Size

اندازه چشمه های

الک در سیستم متریک

Nearest Equivalent نزدیکترین معادل
British Mesh No.

شماره مش انگلیسی

Tyler Sieve No.

شماره الک تایلور

U.S. STD Sieve No.

شماره استاندارد الک آمریکایی

۴.۷۵ میلیمتر

۳ ۴ ۴
۴.۰۰ میلیمتر ۴ ۵

۵

۳.۳۵ میلیمتر

۵ ۶ ۶
۲.۳۶ میلیمتر ۷ ۸

۸

۲.۰۰ میلیمتر

۸ ۹ ۱۰
۱.۷۰ میلیمتر ۱۰ ۱۰

۱۲

۱.۴۰ میلیمتر

۱۲ ۱۲ ۱۴
۱.۱۸ میلیمتر ۱۴ ۱۴

۱۶

۱.۰۰ میلیمتر

۱۶ ۱۶ ۱۸

۸۵۰ میکرون

۱۸ ۲۰ ۲۰
۷۱۰ میکرون ۲۲ ۲۴

۲۵

۶۰۰ میکرون ۲۵ ۲۸

۳۰

۵۰۰ میکرون

۳۰ ۳۲ ۳۵
۴۲۵ میکرون ۳۶ ۳۵

۴۰

۳۵۵ میکرون

۴۴ ۴۲ ۴۵
۳۰۰ میکرون ۵۲ ۴۸

۵۰

۲۵۰ میکرون

۶۰ ۶۰ ۶۰
۲۱۲ میکرون ۷۲ ۶۵

۷۰

۱۸۰ میکرون

۸۵ ۸۰ ۸۰

۱۵۰ میکرون

۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰
۱۲۵ میکرون ۱۲۰ ۱۱۵

۱۲۰

۱۰۶ میکرون ۱۵۰ ۱۵۰

۱۴۰

۹۰ میکرون

۱۷۰ ۱۷۰ ۱۷۰

۷۵ میکرون

۲۰۰ ۲۰۰

۲۰۰

۶۳ میکرون

۲۴۰ ۲۵۰

۲۳۰

۵۳ میکرون

۳۰۰ ۲۷۰

۲۷۰

۴۵ میکرون ۳۵۰ ۳۲۵

۳۲۵

۳۸ میکرون

۴۰۰ ۴۰۰ ۴۰۰

۳۲ میکرون

۴۲۵ ۴۲۵ ۴۲۵

۲۵ میکرون

۵۰۰ ۵۰۰

۵۰۰

۲۰ میکرون ۶۲۵ ۶۲۵

۶۲۵

۱۵ میکرون

۸۰۰ ۸۰۰
۱۰ میکرون ۱۲۵۰ ۱۲۵۰

۵ میکرون ۲۵۰۰ ۲۵۰۰

تولید پودر کربنات کلسیم

پودرکربنات کلسیم تولیدی در اکثر کارخانه های تولید پودر به روشهای بسیار قدیمی و به روش الک کردن تولید و بسته بندی می شود که از دقت مناسب برخوردار نیست
و توزیع مناسب دانه بندی در محصولات مشاهده نمی شود. دانه بندی مکانیزه و دقیق پودر به مشتریان پودر کربنات کلسیم کمک می کند که از مواد کمتر و همچنین انرژی کمتری در فرآیند تولید خود استفاده کنند و در نتیجه هزینه های تولید کاهش یافته و بالتبع محصول تولید شده  با استانداردها منطبق و رضایت بازار را کسب نمایند . همچنین دستگاه ها و تاسیسات تولیدی ایشان آسیب نبیند. جهت اطلاع از قیمت کربنات کلسیم و یا ثبت سفارش با مشاوران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید .

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.