مونوکسید کلسیم برای ریخته گری

4.8
(50)

مزیت های اقتصادی استفاده از مونوکسید کلسیم برای ریخته گری وسوسه انگیز است، به نوعی که در حال حاضر اکثر فعالان در این زمینه بهره‌ برداری لازم را از این محصولات می نمایند؛ شایان ذکر است که بدانید بدون استفاده از پودر مونوکسید کلسیم نمی توان تصور کرد که ماموریت خالص سازی محصولات به دست آمده به خوبی انجام پذیرد و در واقع این ترکیبات به راحتی می‌ توانند این فعالیت را انجام داده و با اصلاح ترکیبات به دست آمده، اثرات مثبت خود را نمایان می سازند.

مونوکسید کلسیم برای ریخته گری

کارخانه تولید آهک کلسینه برای ریخته گری

آهک کلسینه برای ریخته گری باید تحت چندین مرحله فرآوری قرار گرفته و در نهایت با مشخصات و ویژگی های از پیش تعیین شده در اختیار متقاضیان قرار گیرد؛ در بین کارخانه های تولیدکننده آهک کلسینه مجموعه صنعتی آروشا پودر جزو بهترین ها می باشد و در واقع از فرایند های مختلفی برای بهره‌ برداری از سنگ های آهکی استفاده می‌ نماید.

تولید آهک کلسینه و دیگر فرآورده‌ های مربوط به این محصولات دارای پیچیدگی‌ های خاص خود هستند که به دست آوردن دانش های روز دنیا و بهره برداری از تشکیلات و تجهیزات برتر می تواند تاثیرات مثبتی را فراهم کرده و محصولاتی با کیفیت بالاتر در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرند.

در اروشا پودر از سنگ های آهکی و کلوخه های آهک به عنوان بهترین ماده اولیه برای تولید آهک کلسینه استفاده می گردد و بعد از حفاری سنگ های خام آهک مرحله حرارت دادن آنها آغاز می گردد؛ در این مرحله دمای فعالیت به بالای ۱۰۰۰ درجه سانتی‌گراد می‌ رسد تا سنگ ها شروع به تجزیه شدن کنند، به این فرآیند از لحاظ علمی فرایند کلسینه کردن یا پخت آهک می گویند و در طی آن فرآیند های انجام می پذیرد که در نهایت آهک خالص در ته مخازن باقی می ماند؛ محصول به دست آمده پایداری لازم را ندارد و به محض خنک شدن امکان تشکیل واکنش با اب را دارد، به همین دلیل از این محصولات در یک شرایط خاص نگهداری می شود.

فروش آهک هیدراته مرغوب با قیمت ارزان
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

فروش مونوکسید کلسیم برای ریخته گری

فروش مونوکسید کلسیم برای ریخته گری در حجم های تناژی انجام می پذیرد چرا که هدف استفاده از این محصولات بسیار گسترده و اقتصادی در نظر گرفته شده و بر اساس نظر تولیدکنندگان صنعت فولاد و صنعت ریخته گری می توان عنوان کرد که بدون بکارگیری آهک یا منوکسید کلسیم نمی‌ توان بهره‌ برداری لازم را در این فرایند ها به انجام رساند.

تشکیل سرباره، حذف فسفر و گوگرد جزو مهمترین دلایل به کارگیری منوکسید کلسیم در فرایند های تولیدی فولاد، آهن و دیگر فلزات می باشد، اهک اضافه شده به فرایند های فلز سازی به راحتی می‌ تواند فسفر و گوگرد موجود در مواد اولیه را جذب کرده و نسبت آنها به سطح را به حداقل برساند و از این طریق شکل پذیری نهایی فلزات آهن و فولاد را تحت تأثیر خود قرار می دهد.

شرکت تولیدی آروشا پودر در بحث فروش مونوکسید کلسیم برای ریخته گری بسیار فعال می باشد و این محصولات را همواره به صورت مستقیم با قیمت های بسیار مناسب در اختیار فعالان در این حرفه قرار می‌ دهد.

قیمت آهک زنده دانه بندی ریخته گری

یکی از مهمترین فرایند هایی که در ریخته گری مورد بررسی قرار می‌ گیرد، فرایند ترش کردن است که با هدف از بین بردن ناخالصی ها در مرحله آسیاب و چسبندگی هایی که در قسمت خارجی مواد وجود دارد، مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ در این مرحله حساس بیش از دیگر مراحل نمک های آهن مورد استفاده قرار می گیرند که در پایان باید حتماً از آهک زنده دانه بندی استفاده شود.

پس بر اساس این مورد می توان عنوان کرد اهک زنده دانه بندی در فرایند های ریخته گری با هدف بازیابی آب مورد استفاده در فرایند های ترش کردن و تمیز کردن سطوح فلزی به کار برده می شود؛ از آنجایی استفاده از این محصولات اهمیت دارد که این مراحل قبل از آماده سازی نورد و گالوانیزه ها انجام می پذیرد و در صورت انجام فرآیند ها به بهترین شکل ممکن تضمین کیفیت محصولات نهایی نیز به وجود می‌ آید.

در هر صورت می توان گفت به کارگیری آهک زنده دانه بندی در صنعت ریخته گری مزیت‌ های بسیار زیادی دارد چرا که این محصولات در کنار فرآیند های مثبتی که ایجاد می نمایند، قیمت فروش مناسبی نیز دارند؛ قیمت آهک زنده دانه بندی ریخته گری در آروشا پودر بر اساس نحوه تولید، نوع دانه بندی و میزان درجه خلوص مشخص می گردد و شما مشتریان گرامی برای خرید این محصولات در نمونه های متفاوت باید منتظر تفاوت قیمت آنها نیز باشید.

در مجموع این گفته ها می‌ توان عنوان کرد انواع آهک دارای قیمت فروش عادلانه و مقرون به صرفه برای استفاده در صنعت ریخته گری می باشند چرا که مواد اولیه این محصولات همان سنگ های آهکی هستند که در معادن به وفور یافت می شوند و استخراج آنها به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه ها در ایران انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی