نمایندگی فروش پودر کربنات کلسیم کارتن سازی در مشهد

عناوین این مطلب...

ویژگی های استفاده از کربنات کلسیم کارتن سازینمایندگی فروش ارزانترین caco3 در مشهد
تصویر نمایندگی فروش پودر کربنات کلسیم

در حوزه های مختلف صنعتی کربنات کلسیم کاربرد فراوان دارد. بعنوان مثال در رنگسازی این ماده نقش پرکننده را داشته و موجب کاهش مخارج تولید خواهد شد. همچنین در صنعت کاشی سازی که بعنوان لعاب مورد بهره وری قرار می گیرد. بدین ترتیب مقاومت تولیدات را بهبود می بخشد. یکی از کاربردهای دیگری که باید به آن اشاره کرد، صنایع دام پروری است که جهت مصرف در تغذیه دام و طیور و آبزیان بکار برده می شود. این موارد تنها نمونه ای از کاربرد این ماده هستند و البته بسیاری از صنایع و حوزه های دیگر را پوشش می دهد که در مقاله های دیگر به آنها اشاره شده است. اما موضوع مقاله ما راجع به کربنات کلسیم کارتن سازی است که بخصوص جهت حفظ محیط زیست اهمیت ویژه ای دارد.

تصویر نمایندگی فروش پودر کربنات کلسیم

ویژگی های استفاده از کربنات کلسیم کارتن سازی

خمیر کاغذ از پودر کربنات کلسیم تهیه می گردد که نقش آن در صنعت کاغذ : پوشش دهنده، پرکننده وایجاد رنگدانه در روند تولید می باشد. بدین وسیله حجم خمیر کاغذ را افزایش داده و روشنایی و سفیدی کاغذ را بهبود می بخشند. همانطور که می دانید در گذشته از چوب درختان بدین منظور استفاده می شد. بالطبع این روش مشمول صرف هزینه های بسیاری است که باعث عدم رضایت تولیدکنندگان و پس از آن نارضایتی مصرف کننده را بدنبال خواهد داشت. علاوه براین رنگ کدر و تیره کاغذهای ساخته شده از چوب موجب ایجاد مشکلات و نیز افزایش هزینه ها می گردد. نکته دیگر و مهم تر در مورد قطع درختان و در پی آن صدمه به محیط زیست است که عوارض بسیار زیان بارتری بهمراه دارد.

با این تفاصیل بی سبب نیست که جوامع پیشرفته به روش های جدید ساخت کاغذ روی آورده اند، چراکه مزایای فراوانی داشته و صدمات و عوارض زیست محیطی را نیز به حداقل می رسانند. مسلما از بارزترین فوائد بهره گیری از کربنات کلسیم کارتن سازی ، کاهش هزینه ها و بالا بردن میزان سوددهی است. خاصیت روشن کنندگی پودر caco3 نیز کارائی مفیدی دارد. بطوریکه وجود رنگدانه های سفید سنگ آهک (یا همان کربنات کلسیم که با این نام نیز خوانده میشود) باعث بکارگیری آن در جوهر های چاپی می شود. افزایش طول عمر کاغذ هم از دیگر مزایای این ماده بوده و موجب شده برای ساخت کاغذ قلیایی و اسیدی مورد استفاده قرار گیرد. همه ابن عوامل، علی الخصوص  سازگاری پودر کلسیم با محیط زیست موجب استقبال تولید کنندگان از این ماده شده است. بطوریکه جوامع پیشرفته به شدت از روش جدید پیروی می نمایند.

تصویری از نمایندگی کربنات کلسیم کارتن سازی

نمایندگی فروش ارزانترین caco3 در مشهد

خانواده صنعتی بزرگ آروشا نمایندگی فروش ارزانترین کربنات کلسیم کارتن سازی در مشهد می باشد که در این راستا بمنظور عرضه مواد اولیه کاغذ و کارتن، کربنات کلسیم معدنی (GCC) و کربنات کلسیم رسوبی (PCC) و میکرونیزه را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید