نکات مهم برای خرید پودر اخرا

در این مطلب قصد داریم نکات مهمی را جهت خرید پودر اخرا به شما همراهان همیشگی گروه صنعتی آروشا بیاموزیم. اما قبل از هر چیزی اگر هنوز با پودر اخرا آشنایی ندارید توضیحات مختصری در ادامه به شما خواهیم داد.

نکات مهم برای خرید پودر اخرا

خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

اخرا، به زبان انگلیسی (Ochre) یک رنگدانه طبیعی در خاک و ترکیبی از اکسید آهن و رس و ماسه است. اخرا خانواده ای از رنگدانه هاست که طیفی از رنگ های زرد، نارنجی یا قهوه ای میباشد. در حقیقت ماده اصلی همه ی آنها اکسید آهن است. پودر اخرا با فرمول شیمیایی Fe2O3 است که در آب نامحلول میباشد و در حرارت بالا بسیار پایدار است. به دلیل قیمت مناسب خرید پودر اخرا در ساخت اجزای سبک در هوا و فضا، در صنایع الکترونیکی استفاده می شود. این ماده می تواند از نظر اقتصادی برای اکسید آهن در عایق بندی، تولید سیمان و غیره بسیار مقرون به صرفه باشد. این ماده هیچ نوع گاز یا زباله سمی تولید نکرده و محیط زیست دوست است. خاک اخرا یک ماده معدنی با مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ در اثرعوامل محیطی و گذشت زمان است. به دلیل ایجاد رنگ یکنواخت در تولید رنگ های ساختمانی، صنعتی و ساخت ضد زنگ ها کاربرد گسترده ای دارد.

خبر شوک آور امروز
فروش عمده پودر رنگی آبی

نکات مهم برای خرید پودر اخرا

کارخانه تولید پودر اخرا

اکسید آهن یکی از رایج ترین مواد معدنی موجود در کره زمین است که ارزش بسیار بالایی دارد. نشان می دهد رنگدانه زرد و قرمز آن در طول تاریخ و در باستان توسط تمدن‌های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. کاربرد این ماده برای نقاشی در استرالیای باستان رواج داشته است. پودر اخرا در باستان شناسی همزمان با انسانهای مدرن ظاهر شده و حدود ۱۰۰۰۰۰ سال پیش رواج پیدا کرده است.
این ماده در گذشته برای حکاکی مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین ، مطالعات باستان شناسی در مورد استفاده از آن می تواند بینش تازه ای از رشد ادراکی اجداد اولیه ما ارائه دهد.
نکته : این ترکیب شیمیایی علاوه بر کاربرد در رنگسازی، در طول تاریخ برای درمان زخم های حیوانات و به عنوان دفع کننده حشرات کمک می کرد. اما مهم ترین نکته ای که در این مطلب هائز اهمیت است ارزش بسیار بالای آن در صنایع مختلف است. گروه کارخانجات آروشا مفتخر است به عنوان معتبرترین مرکز تولید پودر اخرا در ایران در خدمت صاحبان کارخانجات باشد. اگر قصد خرید پودر اخرا با برند آروشا را دارید همین حالا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.