قیمت پودرمل سفید همدان کیسه 10 کیلوگرمی

4.9
(53)

برای اطلاع از قیمت پودرمل سفید همدان که بهترین پودر مل برای ساخت بتونه می باشد علاوه بر مراجعه به مرکز فروش آن در شهر همدان می توانید به صورت اینترنتی وارد سایت های فروش ما شوید و از قیمت این محصول اطلاع پیدا کنید.

ما در این سایت ها قیمت پودر مل سفید همدان را به نمایش گذاشته ایم و از طریق این سایت ها نیز به فروش و پخش این محصول در سراسر شهر های ایران می پردازیم.

فروش کلسیم کربنات فارس

موارد استفاده پودر مل سفید چیست؟

یکی از مواردی که در بازسازی و نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از خاک بتونه یا همان پودر مل می باشد. پودر مل از اصلی ترین و مهم ترین مواد در بتونه کاری محسوب می شود. این پودر دارای دانه بندی ریز بوده و در گروه مصالح ساختمانی قرار دارد. پودر مل یکی از محصولات پودر کربنات کلسیم محسوب می شود و دارای ساختار شیمیایی caco3 می باشد. این محصول به صورت عمده در صنایع ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. پودر مل کاربرد های متعدد دیگری دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم. پود مل علاوه بر بتونه سازی در ساخت انواع بتونه اعم از بتونه پلاستیکی، بتونه روغنی و بتونه سفید کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید پودر مل مخصوص سفیداب
>>

در صنعت لاک های شیمیایی از این ماده استفاده می گردد. پودر مل در صنایع لاستیک سازی و عطر سازی نیز کاربرد دارد. از دیگر موارد استفاده از پودر مل استفاده در مجسمه سازی و خمیر دندان می باشد. این پودر که به رنگ سفید مایل به کرمی می باشد بسیار سبک و کم وزن می باشد و قابلیت چسبندگی بالایی دارد. همچنین به راحتی در حلال های گوناگون از جمله آب حل می گردد. این محصول در رنگ فروشی ها در کیسه های ده تا سی کیلو گرمی به فروش می رسد. پودر مل همدان مناسب ترین و بهترین پودر مل برای ساخت بتونه می باشد.

شرکت تولید پودر باریت کرج

کارخانه تولید پودرمل سفید همدان

کارخانه تولید پودر مل بتونه در همدان انواع پودر مل را با توجه به سلیقه مشتریان و با توجه به شرایط آب و هوایی نقاط مختلف ایران به تولید می رساند و در کیسه های ده تا سی کیلو گرمی روانه بازار فروش می نماید. این مجموعه مکانیزه و به روز پودر مل درجه یک را در بسته بندی های متنوع تولید می کند. خرید این پودر در بسته بندی هایی که ظرفیت بیشتری دارند باعث می شود که از نظر اقتصادی این نوع خرید برای خریدار به صرفه تر باشد. کاربرد پودر مل سفید همدان جهت استفاده در بتونه درز گیری، بتونه کناف، بتونه نقاشی، به عنوان ماده اولیه موکت، ماده اولیه پودر ایزوگام، جهت تولید داروی نظافت، جهت تولید حشره کش و… به کار می رود.

روش مل پاشی روی گلخانه
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 53

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی