پودر آهک شیمیایی برای مرغداری

4.9
(34)

پودر آهک شیمیایی برای مرغداری با اهداف ویژه مورد استفاده واقع می شود و این ترکیبات معمولاً در نمونه‌ های آهک خوراکی و آهک صنعتی در این زمینه کاربرد دارند و از نمونه ‌های آهک خوراکی به عنوان منبع تامین کلسیم در جیره غذایی مرغ ها استفاده می شود، در صورتی که از نمونه های صنعتی این محصولات به علت داشتن خاصیت میکروب کشی جهت ضدعفونی کردن محل پرورش مرغ ها و دیگر طیور استفاده می گردد.

پودر آهک شیمیایی برای مرغداری

کارخانه تولید پودر آهک کلسینه

سنگ های معدنی آهک که از معادن استخراج می گردند با اشکال مختلفی در بین صنعتگران به مصرف می رسند و در این میان باید کارخانه های تولید کننده فعالیت ‌هایی را انجام دهند تا انواع آهک بر مبنای نیاز صنعتگران تولید و فرآوری گردد و در اینجاست که اهمیت فعالیت شرکت‌ ها و کارخانه ‌های تولیدکننده انواع پودر آهک نمایان می شود.

در عصر حاضر تعداد کارخانه های تولید کننده پودر آهک در نمونه های متفاوت بسیار زیاد است که شناخت بهترین انها و مشخص کردن کارخانه ای که بتواند نیاز تمامی صنعتگران را تامین نماید در واقع کار دشواری است و نیاز به جمع آوری اطلاعات به خصوصی دارد.

ما در این محتوا، کارخانه تولید آروشا پودر را که بر مبنای جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر و تامین تمامی نیاز های آنها احداث شده است را معرفی می نماییم؛ در این کارخانه تولید کننده، پودر آهک در نمونه های متفاوت اعم از اهک زنده، آهک میکرونیزه، آهک کلسینه، آهک مرده، آهک شفته و غیره تولید و عرضه می گردد و هر یک از متقاضیان به راحتی می ‌توانند با انتظاراتی که از این ترکیبات دارند نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

آهک کلسینه که هدف معرفی آن در این مبحث است در واقع همان آهک معدنی است که تحت شرایط خاصی وارد فرایند های کلسینه شدن می شود و در واقع بر مبنای همین فرایند درجه خلوص بالاتری را به خود اختصاص می دهد و به دنبال این ویژگی قیمت بالاتر این محصولات نیز به وجود می آید.

جدول قیمت آهک هیدراته اصفهان
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت هر تن پودر آهک شیمیایی مخصوص مرغداری

با توجه به مبحث قبل به راحتی می‌ توان عنوان کرد که قیمت هر تن پودر آهک شیمیایی مخصوص مرغداری بر اساس نوع این محصولات و ویژگی هایی که دارند مشخص می گردد؛ قابل ذکر است که این پودر های شیمیایی معمولاً در بحث پرورش مرغ و طیور با هدف ضدعفونی کردن محل پرورشی در گرید های صنعتی و در نمونه هایی که دارای ناخالصی های هستند مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرند و این موضوع کاملاً واضح است که این ترکیبات از قیمت فروش پایین تری در قیاس با آهک هایی که به عنوان یک منبع تامین کلسیم ویژه در تهیه خوراک مرغ و طیور به کار گرفته می شوند، برخوردار است.

در صنعت پرورش مرغ و طیور تامین کلسیم کافی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در واقع این پارامتر در زمانی که هدف پرورش مرغ های تخم گذار باشد اهمیت بسیار بیشتری را از آن خود می نماید چرا که بر اساس تجربیات به ‌دست ‌آمده ۹۷ درصد از پوسته تخم مرغ را کلسیم تشکیل می دهد و در صورت عدم تامین این عنصر مورد نیاز در جیره غذایی مرغ و طیور، کلسیم از بافت استخوانی این پرندگان برداشت می شود و در نهایت علایم کمبود کلسیم به شکل  افزایش بیماری ها در جوجه ها، دفرمه شدن استخوان ها، نازک شدن پوست تخم مرغ ها به روز می گردد.

در مجموع تمامی موارد گفته شده می توان عرض کرد که قیمت هر تن پودر آهک شیمیایی مخصوص مرغداری نسبت به دیگر ترکیبات مشابه مناسب تر است و این مهمترین دلیلی می ‌باشد که از این ترکیبات در صنعت مرغداری و در بسیاری از صنایع دیگر بهره برداری می شود.

پودر آهک شیمیایی برای مرغداری

عرضه مستقیم مونوکسید کلسیم پودری

عنوانی همچون مونوکسید کلسیم پودری بر اساس آنالیز شیمیایی انواع آهک بر سر زبان افرادی است که در حرفه های تولید، عرضه و همچنین مصرف این محصولات فعال هستند؛ مونوکسید کلسیم پودری در واقع همان آهک معدنی است که تصفیه شده و در صنعت مرغداری و دیگر صنایع با اهداف خاصی بهره برداری می گردد.

همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم کارخانه های بی شماری در ایران وجود دارند که با هدف تولید و عرضه مستقیم این محصولات وارد فعالیت شده و همواره تلاش می نمایند که در رقابت با شرکت های رقیب موفق باشند.

شرکت آروشا پودر با در نظر گرفتن ظرفیت تولیدی خود، از طریق وب سایت های اینترنتی و همچنین از درب کارخانه، عرضه مستقیم این محصولات را که جزو مهمترین عوامل تاثیر گذار در افزایش فروش است را به انجام می رساند؛ این مجموعه تولید کننده با این برنامه توانسته رضایت مشتریان بیشتر در داخل و خارج از کشور را به دست آورد.

عرضه مستقیم پودر مونوکسید کلسیم به این معنی است که خریداران می توانند در ارتباط مستقیم با این کارخانه تولید کننده قرار گرفته و نسبت به نوع بسته بندی یا نوع حمل و نقل این ترکیبات نظر خود را اعلام نمایند و مسلم است که در این شرایط هزینه هایی که از سمت خریداران پرداخت می ‌شود نسبت به زمانی که خرید از توزیع ‌کنندگان واسطه انجام می پذیرد، بسیار کمتر می ‌باشد و همین اقدام می ‌تواند رضایتمندی این مشتریان را جلب کرده و باعث شود که این افراد مشتری دائم کارخانه آروشا باشند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش در زمینه انواع آهک، شما مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید می توانید با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی