شرکت آروشا پودر: تولیدکننده پودر آهک هیدراته با کیفیت و قیمت مناسب

پودر آهک هیدراته با مشخصات دقیقی معرفی می گردد و بر اساس این موارد خریدار می تواند محصولی را متناسب با نوع نیاز خود خریداری نماید؛ پودر آهک هیدراته در حال حاضر بر مبنای نوع کاربرد و نمونه های متفاوتی معرفی می شود و انتخاب متناسب این محصولات می تواند مزیت های زیادی را برای فعالان اقتصادی فراهم نماید.

پودر آهک هیدراته

انواع آهک

در بین شرکت های تولید کننده، انواع مختلفی از اهک معرفی شده اند؛ به صورت کلی این ترکیبات در نمونه های آهک زنده یا هوایی، اهک دولومیتی، اهک آبی، آهک نیمه آبی، آهک شکفته یا اهک هیدراته معرفی می‌ شوند و هر کدام مشخصات مربوط به خود را دارند و با روش‌ های متنوع تولید می گردند.

آهک زنده در واقع محصولی پر مایه است که بین ۹۵ تا ۱۰۰ درصد کربنات کلسیم دارد، اگر این ترکیبات در معرض آب قرار بگیرد به سرعت آب را جذب کرده و حرارت زیادی را ایجاد می نمایند؛ اهک دولومیتی نیز در بیش از ۲۰ درصد ساختار تولیدی خود اکسید منیزیم دارد، این ترکیبات با آهستگی شکفته می شوند؛ اهک آبی هم بین ۶۵ تا ۷۵ درصد کلسیم کربنات دارد و بقیه حجم آن را خاک های رسی تشکیل می‌ دهند، این ترکیبات هم آهسته شکفته می‌ شوند و افزایش حجم کمی دارند.

اهک نیمه آبی هم با 50 درصد کربنات کلسیم شناخته شده است، این تولیدات افزایش حجم بسیار اندکی دارند؛ آهک شکفته و آهک هیدراته هم یکی دیگر از این محصولات هستند که به آهک کشته هم معروف می باشند.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

پودر سنگ آهک میکرونیزه

سنگ آهک از نظر کانی شناسان در گروه سنگ های کربناته رسوبی و جزو پرکاربردترین سنگ های معدنی است که معمولاً به عنوان ماده پرکننده در بین صنعتگران به بهره‌ برداری می‌ رسد؛ این ترکیبات در طبیعت به شکل تخت سنگ هایی هستند و برای آنکه بتوان از آنها در مصارف صنعتی، ساختمان یا خدماتی استفاده کرد حتماً باید آنها را به سایز های کوچکتری تبدیل نمود؛ سایز های پرمصرف آهک در حال حاضر در نمونه‌ های آهک کلوخه، سنگ آهکی نمره بندی شده و پودر سنگ آهک دیده می شود.

پودر آهک هیدراته میکرونیزه

پودر آهک هیدراته میکرونیزه به صورت متداول در تولید محصولاتی همچون کاغذ و مواد پلیمری به مصرف می‌ رسد، این ترکیبات همچنین در صنعت تولید فلز و تولید محصولات شیمیایی هم کاربرد دارند.

پودر آهک هیدراته میکرونیزه دارای بافت ریز و یک دستی است و در آب حل نمی شود، این ترکیبات با مواد اولیه مورد مصرف در صنایع مختلف سازگاری لازم را داشته و هزینه تولید محصولات نهایی را کاهش می دهند؛ برای خرید انواع پودر آهک هیدراته میکرونیزه شده با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.