شرکت آروشا پودر: تولیدکننده پودر آهک هیدراته با کیفیت و قیمت مناسب

4.8
(50)

پودر آهک هیدراته با مشخصات دقیقی معرفی می گردد و بر اساس این موارد خریدار می تواند محصولی را متناسب با نوع نیاز خود خریداری نماید؛ پودر آهک هیدراته در حال حاضر بر مبنای نوع کاربرد و نمونه های متفاوتی معرفی می شود و انتخاب متناسب این محصولات می تواند مزیت های زیادی را برای فعالان اقتصادی فراهم نماید. شرکت آروشا پودر تولیدکننده پودر آهک هیدراته تامین نیاز مواد اولیه بسیاری از صنایع زیر دست را برعهده دارد.

پودر آهک هیدراته

معرفی تولیدکننده پودر آهک هیدراته

یکی از تولیدکنندگان معتبر  آهک هیدراته، کارخانه آروشا به شمار می‌رود. این کارخانه با تاریخچه‌ای بیش از چندین سال در زمینه تولید و عرضه محصولات آهک هیدراته فعالیت می‌کند.
تجربه و تخصص این تولیدکننده پودر آهک هیدراته ، این کارخانه را به یکی از پیشروان در ارائه پودر آهک هیدراته با کیفیت بالا تبدیل کرده است.
کارخانه آروشا به عنوان یک تولیدکننده حرفه‌ای، در تمامی مراحل تولید و عرضه پودر آهک هیدراته از استانداردها و مقررات صنعتی پیروی می‌کند.
همچنین، این کارخانه دریافت گواهی‌های مربوطه از سازمان‌ها و مؤسسات معتبر است که نشان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات تولیدی این واحد است.
با توجه به تجربه، استانداردها و گواهی‌نامه‌های دریافتی، کارخانه آروشا به عنوان یک تولیدکننده معتبر پودر آهک هیدراته می‌تواند بهترین گزینه برای تأمین نیازهای شما در این زمینه باشد.

مزایای استفاده از آهک هیدراته

پودر آهک هیدراته یک ماده با مزایای بسیاری است. اولاً، استفاده از این پودر می تواند مقاومت مکانیکی محصولات را افزایش دهد. این به این معنی است که محصولاتی که از پودر آهک هیدراته ساخته می شوند، قدرت و استحکام بیشتری خواهند داشت.
دوماً، استفاده از این پودر می تواند بهبود کیفیت نهایی محصولات را به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، اگر این پودر به محصولی اضافه شود، ممکن است بهبودی در رنگ، بافت یا خواص دیگر محصول ایجاد شود.
سوماً، پودر آهک هیدراته دارای خواص ضد آب بوده و به عنوان یک ماده آبگریز استفاده می شود. این به معنی این است که محصولاتی که از این پودر تهیه می شوند، مقاومتی بیشتر در مقابل رطوبت و آب خواهند داشت. این ویژگی می تواند بسیار مفید و کاربردی در صنایع ساختمانی و ضد آب سازی باشد.
چهارماً، استفاده از پودر آهک هیدراته می تواند بهبودی در مقاومت حرارتی محصولات به ارمغان آورد. این پودر قابلیت تحمل در دماهای بالا را دارد و می تواند محصولات را در مقابل گرما و آتش ایمن کند. به همین دلیل، استفاده از این پودر در صنایع مربوط به آتش نشانی و مقاومت در برابر حرارت بسیار رایج است.
پنجماً، استفاده از پودر آهک هیدراته می تواند بهبودی در پایداری محصولات را به ارمغان بیاورد. این پودر قابلیت پایداری و دوام بیشتری را به محصولات می بخشد و می تواند به طول عمر آنها کمک کند. در نتیجه، مشتریان می توانند از محصولاتی با کیفیت بالا و عمر طولانی استفاده کنند.
در نتیجه، استفاده از پودر آهک هیدراته باعث افزایش مقاومت مکانیکی، بهبود کیفیت نهایی، خاصیت ضد آب، افزایش مقاومت حرارتی و افزایش پایداری محصولات می شود. این پودر یک ماده بسیار مفید و کاربردی است که در صنایع مختلف مانند صنایع ساختمانی، آتش نشانی و ضد آب سازی استفاده می شود.

لیست قیمت فروش آهک ساختمانی
>>

مزایای پودر آهک هیدراته

انواع آهک

در بین شرکت های تولید کننده، انواع مختلفی از اهک معرفی شده اند؛ به صورت کلی این ترکیبات در نمونه های آهک زنده یا هوایی، اهک دولومیتی، اهک آبی، آهک نیمه آبی، آهک شکفته یا اهک هیدراته معرفی می‌ شوند و هر کدام مشخصات مربوط به خود را دارند و با روش‌ های متنوع تولید می گردند.

آهک زنده در واقع محصولی پر مایه است که بین ۹۵ تا ۱۰۰ درصد کربنات کلسیم دارد، اگر این ترکیبات در معرض آب قرار بگیرد به سرعت آب را جذب کرده و حرارت زیادی را ایجاد می نمایند؛ اهک دولومیتی نیز در بیش از ۲۰ درصد ساختار تولیدی خود اکسید منیزیم دارد، این ترکیبات با آهستگی شکفته می شوند؛ اهک آبی هم بین ۶۵ تا ۷۵ درصد کلسیم کربنات دارد و بقیه حجم آن را خاک های رسی تشکیل می‌ دهند، این ترکیبات هم آهسته شکفته می‌ شوند و افزایش حجم کمی دارند.

اهک نیمه آبی هم با 50 درصد کربنات کلسیم شناخته شده است، این تولیدات افزایش حجم بسیار اندکی دارند؛ آهک شکفته و آهک هیدراته هم یکی دیگر از این محصولات هستند که به آهک کشته هم معروف می باشند.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

پودر سنگ آهک میکرونیزه

سنگ آهک از نظر کانی شناسان در گروه سنگ های کربناته رسوبی و جزو پرکاربردترین سنگ های معدنی است که معمولاً به عنوان ماده پرکننده در بین صنعتگران به بهره‌ برداری می‌ رسد؛ این ترکیبات در طبیعت به شکل تخت سنگ هایی هستند و برای آنکه بتوان از آنها در مصارف صنعتی، ساختمان یا خدماتی استفاده کرد حتماً باید آنها را به سایز های کوچکتری تبدیل نمود؛ سایز های پرمصرف آهک در حال حاضر در نمونه‌ های آهک کلوخه، سنگ آهکی نمره بندی شده و پودر سنگ آهک دیده می شود.

فروش آهک هیدراته میکرونیزه

پودر آهک هیدراته میکرونیزه به صورت متداول در تولید محصولاتی همچون کاغذ و مواد پلیمری به مصرف می‌ رسد، این ترکیبات همچنین در صنعت تولید فلز و تولید محصولات شیمیایی هم کاربرد دارند.

پودر آهک هیدراته میکرونیزه دارای بافت ریز و یک دستی است و در آب حل نمی شود، این ترکیبات با مواد اولیه مورد مصرف در صنایع مختلف سازگاری لازم را داشته و هزینه تولید محصولات نهایی را کاهش می دهند؛ برای خرید انواع پودر آهک هیدراته میکرونیزه شده با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی