خرید مستقیم از کارخانه تولید پودر باریت حفاری : بهره‌وری بالا و هزینه کمتر

4.8
(50)

پودر باریت حفاری به عنوان اولین ترکیب با هدف افزایش وزن سیال در صنایع حفاری چاه‌ های نفت و گاز به بهره برداری می رسد و با صراحت می‌ توان عنوان کرد که بیشترین میزان باریت تولید شده در بین کشور های مختلف به مصرف همین صنعت می رسد.

پودر باریت حفاری

کاربرد باریت در صنعت حفاری

باریت معدنی سالهای بسیار زیادی است که به عنوان اصلی ‌ترین عامل وزن دهنده در حفاری چاه‌ های نفت و گاز مورد استفاده قرار می ‌گیرد، این ترکیبات معمولاً از کانی های معدنی حاوی سولفات باریوم از یک منبع واحد یا از مخلوط کردن چندین منبع تولید می شوند، البته این ترکیبات ممکن است حاوی مواد دیگری غیر از سولفات باریوم باشند و به همین دلیل رنگ آنها در برخی موارد از سفید مایل به خاکستری تا قهوه ای و قرمز متفاوت خواهد بود.

بهره برداری از باریت در صنعت حفاری باعث می شود تا گل حفاری تولید شده چگالی بالاتری داشته و زمانی که به سمت پایین ساقه مته ها پمپ می شود از طریق خروجی ها به بیرون از محیط خارج شود و دوباره به ساقه و دیواره چاه برمی گردد؛ این گردش سیال دو هدف مهم و اساسی را دنبال می ‌کند؛ یکی این که سر مته ها را خنک نگه می دارد و اینکه دانستیه بالای سنگ های برش داده شده حفاری به وسیله این گل ها از دریل جدا شده و سپس تا سطح حمل می شوند.

کارخانه تولید پودر باریت کاشان
>>

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت باریت حفاری

قیمت باریت حفاری مسلما مناسب و مقرون به صرفه بوده که تاکنون بهره‌برداری از آنها ادامه دارد، همان طور که قبلا اشاره کردیم منابع طبیعی زیادی برای تولید پودر های میکرونیزه باریت وجود دارد، به همین دلیل قیمت محصولات نسبت به ترکیبات مشابه برای استفاده در صنعت حفاری مناسب اعلام می گردد.

البته این نکته هم قابل توجه است که قیمت این محصولات هم دچار تغییراتی می ‌شود و خریداران باید بعد از پیدا کردن کارخانه های تولیدکننده با آنها تماس بگیرند و بعد از دریافت مشاوره هایی، قیمت روز این تولیدات را دریافت کنند تا بتوانند در شرایط بهتری تصمیم به خرید این محصولات داشته باشند.

فروش باریت حفاری

با افزایش نیاز به نفت و گاز مسلما بازار فروش باریت حفاری رونق رو به رشدی خواهد گرفته و همان طور که اشاره شد این ترکیبات اولین و اصلی ترین فراورده معدنی برای تهیه گل حفاری در استخراج نفت و گاز هستند؛ همان طور که می‌ دانید در حال حاضر کشور های بی شماری در زمره مناطق نفت خیز قرار دارند که کشور ایران جزئی از آنها می باشد و همین پارامتر نشان دهنده این است که بازار خرید و فروش باریت حفاری در ایران نسبت به دیگر کشور ها رونق بیشتری خواهد داشت.

فروش باریت حفاری را شرکت های مختلفی انجام می دهند که تفاوت قیمت و کیفیت محصولات آنها خریداران را بر آن داشته است که بهترین مرکز عرضه کننده را بشناسند؛ برای خرید انواع پودر باریت با مشاورین اروشا ارتباط داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی