پودر تالک برای تولید سقف کاذب

4.9
(32)

پودر تالک برای تولید سقف کاذب به عنوان بهترین فیلر مورد استفاده قرار می گیرد و برای این فعالیت دلایل بسیار زیادی وجود دارد که یکی از مهمترین آنها قیمت ارزان این پودر های معدنی در مقایسه با تولیدات مشابه می باشد.

پودر تالک برای تولید سقف کاذب

کارخانه تولید پودر تالک مخصوص سقف کاذب pvc

مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک مخصوص سقف کاذب pvc توسط شرکت آروشا پودر بر اساس تکنولوژی های برتر و دستگاه ها و تجهیزات بروز راه اندازی شده است. در این کارخانه تولیدی از بهترین روش ها برای تولید و عرضه پودر های معدنی استفاده می گردد تا تمامی صنعتگران به راحتی بتوانند نیاز خود را تامین نمایند. تالک معدنی یک ترکیب بسیار نرم است که در ساختار تولیدی خود منیزیم و اکسیژن را گنجانده است. در اولین مراحل تولید و فرآوری این ترکیبات، فرایند استخراج از معدن انجام می پذیرد و در این شرایط سنگ های خرد شده به محل دیگری برای انجام دیگر فرآیند ها ارسال می گردد. شایان ذکر است که در طول فرایند استخراج سنگ های معدنی تالک،  مراقبت های بسیار زیاد انجام می پذیرد چرا که این سنگ ها بدون هیچ گونه ناخالصی استخراج شده و خاصیت های آن ها حفظ شود.  در مرحله بعدی تولید، سنگ های خرد شده وارد آسیاب‌ هایی برای از بین بردن ناخالصی و پودر شدن می‌ شوند و در اینجا به کمک روش‌ هایی مثل شناورسازی با کف ساز ها و دیگر فرایند ها خالص سازی آنها انجام می پذیرد تا در نهایت پودر تالک با توجه به کاربرد بسته بندی شده و ارائه گردد.

بزرگترین کارخانه فروش پودر تالک سلفچگان
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر تالک برای تولید سقف کاذب

بهترین فیلر برای سقف کاذب pvc

در صنعت تولید پلیمر ها و انواع سقف کاذب pvc، استفاده از فیلر های با کیفیت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. شایان ذکر است که برای تولید این محصولات پرکننده ها و فیلر های بسیار زیادی پیشنهاد می شوند که در این میان بهترین فیلر پودر معدنی تالک است که به راحتی می‌ تواند به تامین نیاز صنعتگران در این زمینه بپردازد. پودر تالک از آن جهت به عنوان بهترین فیلر برای سقف کاذب در نظر گرفته می‌ شود که به‌ راحتی می‌ تواند خواص فیزیکی و شیمیایی محصولات نهایی را تحت تاثیر قرار دهند. این پودر های معدنی سختی و مقاومت حرارتی محصولات نهایی را چندین برابر می‌ کنند و مانع از آب رفتگی آنها می شوند.

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک در ایران

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک در ایران همان طور که اشاره کردیم با نام تجاری آروشا پودر فعالیت‌ های گسترده خود را به انجام می رساند. این ترکیب در صنایع مختلف دارای کاربردهای بسیار زیادی است و به همین دلیل تقاضای زیادی در بازار های داخلی و صادراتی برای خرید آن دیده می‌ شود. در راستای همین امر در سال‌ های اخیر مجموعه آروشا پودر دارای خطوط تولیدی مجهز بوده است و به راحتی می‌ تواند انواع محصولات را بر اساس نیاز صنعتگران تولید و ارائه نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی