پودر تالک سبز با کیفیت: تجربه‌ای متفاوت با آروشا پودر

4.9
(50)

پودر تالک سبز جزو تثبیت کننده های اصلی در تولید ایزوگام می باشد، این ترکیبات از کوبش مستقیم سنگ های معدنی حاوی سیلیکات منیزیم تولید می گردند و از نرمی و انعطاف پذیری قابل توجهی برخوردارند.

پودر تالک سبز

 انواع پودر تالک

شاید بتوان انواع تالک را همانند دیگر فرآورده های معدنی بر اساس نوع کاربرد این تولیدات و در واقع نوع مصرف کنندگان در گروه های مختلفی تقسیم بندی کرد؛ در حال حاضر انواع تالک دارویی، پودر تالک ایزوگام، تالک آرایشی، تالک کاشی و سرامیک، تالک سبز و تالک خوراکی معرفی می گردند که هر کدام مشخصات و مزیت های مخصوص به خود را داشته و همان طور که از نامشان بر می آید در صنعت خاصی به مصرف می رسند؛ انواع تالک همچنین از نظر نحوه تولید هم با یک دیگر تفاوت هایی دارند و این ترکیبات در نمونه های پودر تالک معدنی و پودر تالک صنعتی قابل عرضه به بازار هستند.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خرید تالک آرایشی

خرید تالک آرایشی با در نظر گرفتن این موضوع که ماده اصلی تشکیل دهنده اکثر مواد آرایشی این فرآورده های معدنی هستند، بسیار قابل توجه می باشد و در سال‌ های اخیر خرید این محصولات در حجم های بسیار بیشتری انجام می پذیرد.

تالک آرایشی و بهداشتی خصوصیات ویژه‌ ای دارند و به عنوان بهترین ترکیب با شکل صفحه ای ذرات، اندازه ذرات بسیار ریز، قدرت جذب کنندگی بالای روغن، خاصیت چسبندگی، قدرت هدایت الکتریکی پایین با رنگ سفید قابل بهره برداری می باشند و به راحتی می‌ توانند اهداف تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی را تامین نمایند.

مرکز عرضه پودر تالک سبز

امروزه کاربرد های گسترده تالک سبز در صنایع مختلف وجود مراکز و کارخانه های تولید کننده و عرضه کننده را ضروری نموده است و در حال حاضر تعداد بی شماری از این مراکز به صورت مستقیم فعالیت می‌ نمایند؛ مهمترین هدف فعالیت مستقیم مرکز عرضه پودر تالک سبز دسترسی تمامی متقاضیان به محصولات با بالاترین کیفیت می باشد.

تالک در صورتی که کیفیت بالا و قیمت مناسبی داشته باشد می‌ تواند جایگزین ترکیبات مشابه در صنایع مختلف بوده و از این طریق بازدهی اقتصادی خوبی برای مصرف کنندگان فراهم می گردد؛ برای خرید تالک سبز مرکز عرضه اروشا پودر هم گزینه و پیشنهاد ویژه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید در ارتباط با ما، ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی