پودر سنگ مخصوص واش بتن

4.8
(50)

پودر سنگ مخصوص واش بتن به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه به مشتریان این نوع پودر سنگ عرضه می گردد . با عنایت به خلوص بالای سنگ معدن تامین شده ، پودر سنگ واش بتن کارخانه آروشا به ساختار کفپوش استحکام و مقاومت بالایی می بخشد.

پودر سنگ مخصوص واش بتن

واش بتن چیست ؟

واش بتن نوعی کفپوش از جنس بتن با خاصیت مقاومت بالا در مقابل تغییرات آب و هوایی و سایش می باشد. واش بتن مرغوب از ترکیب مواد اولیه ذیل تهیه می گردد:

 • سنگدانه های رنگی طبیعی
 • سیمان
 • ماسه
 • پودر سنگ مخصوص واش بتن آروشا
 • چسب بتن
 • الیاف
 • ابر روان کننده نوترال پلی کربوکسیلات

کاربردهای کفپوش واش بتن

 • حیاط
 • پارکینگ
 • پیاده رو
 • محوطه سازی باغ و ویلا
 • سطح شیب دار
 • مناطق سرد سیر

دلایل استفاده از پودر سنگ در تولید بتن

اصلی ترین و مهمترین دلیل استفاده از پودر سنگ ها در تولید مصالح ساختمانی همچون بتن، افزایش مقاومت فشاری سیمان و بتن می باشد؛ البته میزان و نوع پودر سنگ مصرفی در تولید بتن نیز برای رسیدن به این ویژگی یک پارامتر بسیار ویژه می باشد زیرا در صورت مصرف بیش از اندازه از پودر سنگ ها مقاومت سیمان کاهش پیدا کرده و خسارت های مالی برای تولید کنندگان ایجاد می‌ گردد؛ بنابراین باید میزان و نوع پودر سنگ مصرفی در تولید بتن با دقت و توسط افراد متخصص محاسبه گردد، بر اساس آزمایشات انجام شده در این زمینه‌ ها بهترین میزان پودر سنگ مورد استفاده در تولید بتن در حدود ۱۵ درصد وزنی می باشد و بهترین نوع پودر سنگ به کارگیری شده در این صنعت کربنات کلسیم است.

کاربرد پودر سنگ در بتن
>>

دومین دلیل استفاده از پودر سنگ در تولید بتن را می توان تسریع نرخ آبگیری سیمان عنوان کرد، با استفاده از این پودر سنگ ها و به کارگیری آنها در تولید سیمان های مورد استفاده در بتن مقاومت سایشی آنها چندین برابر می شود، همچنین افزودن این پودر سنگ ها مقاومت در برابر سایش سولفات را چندین برابر می نماید.

دلیل دیگر استفاده از پودر سنگ ها در این صنعت افزایش حفره هایی با قطر کمتر از ۵ نانومتر است چرا که وجود این حفره ها می تواند عملکرد بتن را بهبود بخشد؛ دلیل دیگری که از پودر سنگ ها در این صنعت بهره برداری می گردد بهبود رنگ سطح برای کاربرد های معماری می باشد، استفاده از بهترین پودر سنگ های کربنات کلسیم در تولید بتن باعث می شود تا بتوان از رنگ های متنوع در تزیین ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده کرد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

پودر سنگ مخصوص واش بتن آروشا

پودر سنگ واش بتن با سایر پودر سنگ های معمول بازار در کیفیت و دانه بندی و ترکیب عناصر متفاوت می باشد . پودر سنگ واش بتن ضمن برخورداری از درجه خلوص بالا فاقد هر گونه ترکیبات زاید مضر برای بتن می باشد. استفاده از پودر سنگ واش بتن ضمن افزایش مقاومت و استحکام کفپوش در کاهش هزینه تولید محصول موثر می باشد. متخصصان تولید انواع کف پوش واش بتن با عنایت به تجربیات خود درصد مناسبی از پودر سنگ مخصوص واش بتن را در تولید محصول نهایی بکار می برند.
پودر سنگ واش بتن آروشا پس از اتمام فرآیند تولید و بکارگیری کفپوش در محل مورد نظر ضمن ایجاد زیبایی بصری در محصول ، از ایجاد ترک و خوردگی و سایش ممانعت بعمل می آورد و با دریافت رطوبت محیط به استحکام کفپوش افزوده می شود . پودر سنگ ویژه واش بتن آروشا سازگاری شیمیایی مناسبی با سایر مواد اولیه واش بتن بخصوص  سیمان و چسب بتن و ابر روان کننده ها دارد و خواص شیمیایی آنها را خنثی نمی کند .

کارخانه تولید پودر سنگ واش بتن

مجموعه صنعتی آروشا یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان پودر سنگ به صورت تخصصی و با بهره گیری از تجهیزات مدرن می باشد. به منظور خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید پودر سنگ از طریق این پایگاه اطلاع رسانی اقدام فرمائید. جهت تهیه انواع پودر سنگ با کیفیت و قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه با مشاوران فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی