قیمت پودر کربنات کلسیم بتن خودتراکم

4.8
(52)

قیمت پودر کربنات کلسیم بتن خودتراکم در ایران، بر اساس معیار های خاصی مشخص می گردد زیرا در تولید این ترکیبات معدنی در حال حاضر از استاندارد های ثبت شده در کشور های مختلف استفاده می ‌شود که به واسطه همین امر، طیف کاربری این نوع کالا ها نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

قیمت پودر کربنات کلسیم بتن خودتراکم

انواع کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت بتن

پودر کربنات کلسیم به عنوان پر کننده رایج در بحث تولید بتن و سیمان هم کاربرد دارد و یک اتصال دهنده بسیار مهم در صنعت ساختمان سازی به شمار می‌ رود، اما مسئله مهم این است که از کدام یک از انواع کربنات کلسیم می‌ توان در صنعت تولید بتن و سیمان استفاده کرد؟ کربنات کلسیم طبیعی و کربنات کلسیم رسوبی دو نوع معروف و رایج این ترکیبات هستند که در بازار معرفی می‌ گردند و بیشترین تفاوت را با یکدیگر دارند.

کربنات کلسیم معدنی محصولی کاملاً طبیعی است که مستقیماً از کوبش سنگ‌ های کلسیت و آرگونیت به دست می‌ آید و هیچ گونه تغییر شیمیایی در ساختار مولکولی آن ایجاد نمی‌ شود، در صورتی که کربنات کلسیم رسوبی یک ترکیب کاملاً شیمیایی است که در آزمایشگاه‌ ها و محیط‌ های ایمن تولید می‌ گردد؛ این نوع  تولیدات در واقع از واکنش بین دی اکسید کربن با هیدروکسید کلسیم تولید می‌ شوند و با مورفولوژی کریستالی خاص خود بیشترین تاثیر را در افزایش کیفیت تولیدات نهایی دارند.

بر اساس نظر متخصصان در صنعت تولید بتن از هر دوی این محصولات می‌ توان استفاده کرد، اما این نکته برای خریداران حائز اهمیت می‌ باشد که کربنات کلسیم معدنی قیمت فروش پایین تری در مقایسه با نمونه‌ های رسوبی دارد و شاید خرید و استفاده از آن برای تولید کنندگان بتن مقرون به صرفه‌ تر باشد.

توزیع کربنات کلسیم چرم سازی
>>

البته این نکته هم قابل توجه می‌ باشد که کربنات کلسیم رسوبی خلوص بیشتری دارد و شاید تاثیر بهتری در افزایش کیفیت محصولات داشته باشد؛ به صورت کلی هر یک از محصولات مزیت‌ ها و معایبی دارند که خریداران باید با برآورد هزینه‌ های تولیدی خود، به انتخاب بهترین آنها بپردازند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

 کارخانه پودر کربنات کلسیم بتن خودتراکم کم سیمان

بتن خودتراکم یک محصول تولید شده بر اساس آخرین تکنولوژی ها است. این  محصول در واقع نوعی بتن با روانی بالا و بدون جمع شدگی می باشد که در زمان ریخته شدن در محل به خوبی تمام فضا های خالی را اشغال می نماید و بدون هیچگونه فشار مکانیکی به صورت خود به خودی حالت متراکم شدن را می گیرد.  استفاده از بتن خود تراکم در پروژه‌ های عمرانی، مزیت های بسیاری را برای فعالان ایجاد می نماید.

بتن ریزی به کمک استفاده از این محصولات بسیار آسان‌ تر است و استحکام سازه های ساختمانی نیز افزایش می یابد.  در حال حاضر برای تولید بهترین بتن خودتراکم کم سیمان در ایران از پودر کربنات کلسیم استفاده می شود. کارخانه های تولید کننده پودر کربنات کلسیم مخصوص بتن خودتراکم کم سیمان، این محصولات را در دانه بندی های متنوع ارائه می دهند که در هر یک از این شرایط، این محصولات با یکدیگر تفاوت های دارند.

فروش عمده پودر کربنات کلسیم بتن خود تراکم

همانطور که در مبحث قبل اشاره کردیم در حال حاضر برای اجرای پروژه‌ های عمرانی بسیار بزرگ از بتن خودتراکم با هدف افزایش سازه های ساختمانی و همچنین راحت تر شدن فرآیند های بتن ریزی استفاده می شود.  در تولید بهترین بتن خودتراکم در ایران از پودر کربنات کلسیم، به عنوان نوعی ماده تشکیل دهنده استفاده می شود. به همین دلیل بازار فروش عمده کربنات کلسیم از رونق زیادی برخوردار می باشد.

جالب است بدانید در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم مخصوص استفاده در تولید بتن خودتراکم در حال فعالیت می باشد و این محصولات را از طریق روش های فروش عمده با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ارائه می نماید.

نخستین کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم بتن SCC

مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان نخستین کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم بتن خود تراکم در ایران دارای خط تولید های بسیار پیشرفته می باشد و این محصولات را بر اساس استانداردهای تایید شده در بازارهای جهانی تولید و روانه بازار می نماید.

در این مجموعه صنعتی، از دستگاه ها و تجهیزات به خصوص در مراحل اکتشاف و استخراج مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات و در مراحل بعدی از دستگاه ها و تکنولوژی های به روزی در زمینه  سورتینگ، خرد کردن و بسته بندی کردن این ترکیبات معدنی استفاده می گردد.  در راستای تمامی این اقدامات در حال حاضر مجموعه آروشا پودر از محبوبیت ویژه ای در بین خریداران عمده این ترکیبات معدنی برخوردار می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.