تولید و فروش عمده پودر کربنات کلسیم درجه یک

4.9
(50)

تولید و فروش عمده پودر کربنات کلسیم درجه یک در ایران توسط چندین شرکت معدود انجام می شود .برای خرید محصول یا کیفیت شناسایی شرکت تولیدکننده معتبر و دارای مجوزهای لازم بسیار ضروری می باشد؛ صاحبان صنایع می توانند بهترین پودرهای معدنی را از طریق مجموعه صنعتی آروشا پودر خریداری نمایند .

محلول‌ پاشی درختان با پودر کربنات کلسیم

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

کربنات کلسیم یک ماده معدنی خاص است. این ماده می تواند به صورت مصنوعی هم تولید بشود. یکی از پر کاربرد ترین مواد شناخته شده است، بیش تر برای صنعت استفاده می شود و در صنعت کاغذ سازی، پلاستیک، سیم و کابل هم از کربنات کلسیم ارزان استفاده می شود. کربنات کلسیم یک ماده جامد سفید رنگ است. و در تمام نقاط جهان پودر کربنات کلسیم یافت می شود. بیش تر انسان ها کربنات کلسیم را به نام سنگ آهک می شناسند.  کاربرد پودر میکرونیزه در صنعت رنگ به عنوان پر کننده مورد استفاده قرار می دهند. در پودر بدون استفاده از دانه های مشکی و یک دست سفید تولید می شود.در صنعت تولید لاستیک از پودر استفاده می شود به عنوان مقاومت محصول در مقابل حرارت و استحکام استفاده می کنند به دلیل این که قیمت مناسب و با وسایل معمولی و نرم بودن آن است.

کربنات کلسیم مخصوص رزین و چسب

فروشنده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم اذعان دارند که کربنات کلسیم در صنعت چسب سازی به عنوان پر کننده مورد استفاده می باشد. در پروسه تولید چسب پودری از کربنات کلسیم با مش متوسط زیر 200 استفاده می شود.در پودرچسب تولید شده ، کربنات کلسیم به صورت ذرات شکری در دست قابل تشخیص می باشد. این پودر بی نظیر در صنعت چسب روان سازی می کند که باعث رقیق شدن چسب می شود. کربنات کلسیم ماده بسیار مهم مورد استفاده در صنعت فایبر گلاس، مجسمه های رزین پلی استری و جلو مبلی است. قیمت پودر میکرونیزه کربنات سفید و خالص ، از سایر انواع این محصول بشتر است .  پودر کربنات کلسیم پوشش دار در بازار از قیمت کربنات کلسیم ساده گران تر می باشد.

کارخانه تولید کربنات کلسیم موکت سازی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

صادرات پودر کربنات کلسیم

صادرات کربن کلسیم به کشور های خارجی رونق مناسبی دارد و سود های ناشی از فروش آن  برای کارخانه پودر میکرونیزه بسیار عالی بوده است. کلسیم کربنات در آب انحلال پذیری ندارد و شکل ظاهری آن مانند پودر سفید است ، کلسیم کربنات در دمای هشت صد و بیست و پنج درجه سانتی گراد تجزیه می شود از کلسیم کربنات در صنایع کاشی و سرامیک بسیار استفاده می شود مخصوصا صنعت لعاب سازی استفاده می کنند. بزرگترین شرکت تولید کربنات کلسیم درجه یک به دلیل عرضه با قیمت مناسب، در رقابتی بسیار نزدیک با بقیه شرکت های خارجی قرار دارد و به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب آن از فروش قابل قبولی برخوردار می باشد.

در صادرات پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم بحث بسته بندی و روش های حمل و نقل این تولیدات نیز اهمیت دارد؛ در راستای تاثیرگذاری این فرایند ها در قیمت نهایی تولیدات، شرکت آروشا پودر انتخاب نوع بسته بندی را در اختیار خریداران عمده قرار داده است تا بتوانند بر اساس حجم خرید خود، بهترین گزینه را انتخاب کنند؛ به صورت کلی برای ارسال این محصولات باید از حداکثر ظرفیت ماشین های بار گیری استفاده شود تا این پارامتر در کاهش هزینه های نهایی تاثیر خود را نمایان سازد.

خرید آنلاین کربنات کلسیم دامی با بهترین قیمت

بازار فروش کربنات کلسیم دامی امروزه فروش بسیاری داشته است مخصوصا به صورت اینترنتی که اکثر دام داران ثبت سفارش می کنند. و از طریق ماشین های شرکت به دست آن ها می رسد.
آن ها می توانند سفارش دو ماه خود را به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند تا به دست آن ها برسد و از آن برای دام های خود استفاده کنند. سفارش های کشور های خارجی به صورت اینترنتی و خرید سالانه از کربنات کلسیم برای دام های خود مزایای بسیاری دارد کربنات کلسیم خوراک دام که از مهم ترین های آن جلو گیری از پوکی استخوان و بیمار های اسکلتی می باشد، افزایش رشد و بهبود سلامت دام و طیور را دارد و از بسیاری از بیماری ها جلو گیری می شود.

فروش کربنات کلسیم دامی

کربنات کلسیم برای خوراک دام که در گاو داری ها مورد استفاده قرار می گیرد در آن مقداری کلسیم قابل جذب برای بدن حیوان دارد که از کربنات کلسیم استفاده می کنند. قیمت کربنات کلسیم طیور در بازار قیمتی ندارد و آن را بسیار راحت می توانند شرکت ها به صورت اینترنتی و راحت سفارش دهند و خریداری کنند؛ نمایندگی های فروش کربنات کلسیم اطلاعاتی از قبیل مقدار استفاده از آن ها برای خوراک دام ها و خلوص کلسیمی که چه درصدی در کربنات کلسیم موجود است.

کلسیم کربنات را می توان به صورت پودری در خوراک دام  گاو داری ها و مراکز پرورش گوسفندان استفاده نمود. کارخانه تولید کلسیم کربنات سابقه طولانی در پرورش دهندگان دام و طیور دارد تولید می کنند و به صورت اینترنتی در اختیار دام داران قرار می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی