کارخانه تولید بهترین کلسیم کربنات در سلفچگان

عناوین این مطلب...

ویژگیهای بهترین کلسیم کربناتکارخانه تولید پودر سلفچگان
ترانزیت کلسیم کربنات از کارخانه

تولیدکنندگان و سازندگان برای افزایش فروش خود میبایست محصولات با کیفیتی ارائه دهند تا بدین ترتیب هم تعداد مشتریان را افزایش داده و هم اعتبار برند خود را بهبود بخشند. از اقدامات مهم و موثر برای تحقق این امر، استفاده از مواد اولیه مرغوب در خط تولید می باشد. گاها دیده می شود صاحبان مشاغل تولیدی و کارخانه ها بمنظور کاهش نرخ هزینه ها از مواد اولیه نامناسب و بی کیفیت بهره میبرند. شاید در برخی موارد بکارگیری مواد مرغوب اهمیت چندانی نداشته باشد، اما بطور معمول بکارگیری مواد با کیفیت سهم بسزائی در پیشرفت و حتی سوددهی تولیدکنندگان دارد. کلسیم کربنات یکی از این مواد اولیه محسوب می شود که در صنایع محتلف مورد استفاده قرار می گیرد و تولیدکننده بمنظور ارتقای سطح کیفیت محصول، بدنبال بهترین کلسیم کربنات جهت تولیدات خود می باشد.

نمایی از کارخانه کلسیم کربنات سلفچگان

ویژگیهای بهترین کلسیم کربنات

تنوع زیاد کاربرد این ماده باعث بالارفتن میزان تقاضا شده است، در نتیجه کارخانجات فراوانی به تولید آن می پردازند. اما بهمان اندازه که موارد مصرف متفاوتی وجود دارد، میبایست شکل فیزیکی و شیمیایی ماده تفاوت داشته باشد. بطور مثال در دامپروری ویژگیهای تعریف شده کربنات کلسیم برای خوراک دام متفاوت است. البته این ویژگیها توسط کمیسیون فنی کشاورزی و غذایی تعیین گشته است. لذا ابن فراورده باید به شکل پودر یا دانه، سفید رنگ، بدون مزه و بو و در کل ذرات آن مطابق جدول دانه بندی جیره غذایی باشد.

مورد دیگر مربوط به ملات و مصالح ساختمانی است که با مش زیر ۱۰۰ ساخته می شود و به آن پودر مل ساختمانی می گویند. دسته دیگری وجود دارد که با نرمی و مش ۲۰۰ تا ۸۰۰ تولید شده و مرغوب تر است و پودر مل میکرونیزه نام دارد. این نوع پودر بطور معمول در صنایع رنگ، مجسمه سازی و چسب عایق، بتونه و برخی زمینه های دیگر کاربرد دارد. بنابراین نوع و کاربرد استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است تا مشخص شود کدام مورد برای حوزه فعالیت شما مناسب است. از اینرو جهت خرید بهترین کلسیم کربنات لازم است اطلاعات لازم در خصوص خط تولید محصول را در اختیار داشته باشید. لذا هر تولیدکننده درخواست خرید خود را میبابست براساس شرایط دستگاهها و تجهیزات، شرایط آب و هوایی منطقه و فرمول خط تولید ارائه دهد.

ترانزیت کلسیم کربنات از کارخانه

کارخانه تولید پودر سلفچگان

یکی از کارخانه های تولیدکننده بهترین کلسیم کربنات در کشور، کارخانجات آروشا است که از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده است. این شرکت پس از ایجاد خط جدید تولید خود در سال ۱۳۹۰ دستگها و تحهبزات مربوطه را مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا قرار داده و بر کیفیت محصولات افزوده است. تمامی تولیدات شرکت مطابق با استاندارد جهانی ساخته شده و بسته بندی های موجود نیز کیسه های مقاوم کاغذی و گونی های ۲۵ و ۳۰ کیلیویی و ۱ تنی می باشد. از دیگر مزایای پودر سلفچگان میتوان: قرارگیری در مرکز شهر، بارگیری شبانه روزی، دسترسی به جاده های ترانزیت، محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، برخورداری از پرسنل مجرب و سابقه طولانی در این حوزه نام برد.

 

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید