کارخانه تولید بهترین گل ماشی درجه یک صادراتی

عناوین این مطلب...

تولید گل ماشی و ویژگیهای آنمراکز فروش بهترین گل ماشی درجه یک
عکس گل ماشی درجه یک

از زمانهای گذشته تا به امروز، پودر های معدنی کارایی زیادی در زندگی بشر داشته است. از اولین یافته های انسان گرفته تا عناصری که امروزه در دنیای تکنولوژی بکار برده می شوند نشان دهنده پرکاربرد بودن مواد معدنی است. از اینرو تولید و فروش این مواد مورد استقبال بسیاری از تجار و تولید کنندگان شده است. گل ماشی هم جزء این موارد می باشد و تجارت آن، بدلیل کاربرد های گسترده رونق بسیاری دارد. بهمین جهت تهیه بهترین گل ماشی درجه یک کمی دشوار است که پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از آن، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

عکس گل ماشی درجه یک

تولید گل ماشی و ویژگیهای آن

اگر تابحال به نقاش های ساختمانی و فعالیت آنها دقت کرده باشید، بطور معمول رنگ زرد کوچکی بهمراه دارند که از آن برای ساخت انواع رنگها استفاده می کنند. رنگهایی مانند: گلبه ای، نسکافه ای، استخوانی، شکلاتی، کرم، زیتونی، بژ و یا آجری، غالبا از همین گل مشی تهیه شده است که از ترکیب آن با رنگ های دیگر بدست می آید. در حقیقت از گل ماش بعنوان رنگ پایه استفاده می گردد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که نقش موثری در رنگسازی و صنعت رنگ دارد.

البته این تنها نمونه ای از دهها صنعت وابسته به این ماده است. پودر گل ماشی، نوعی اکسید آهن است که از خاک و کلوخه معادن تولید می شود. ظرفیت عنصر آهنش ۳ می باشد و خواص شیمیایی پایداری دارد. بعلت رنگ دهی عالی در صنایع بسیاری از جمله رنگسازی به بهره برداری می رسد. برخی خصوصیتهای اکسید آهن از این قرارند:
غیر سمی است.
طبیعی و بدون بو می باشد.
در آب حل نمی شود.
فاقد خاصیت مغناطیسی است.
در سیستم ارتورومبیک مبتلور می گردد.
در هیدروکلراید به آرامی حل می شود.
مقاومت خوبی به نور خورشید، گرما و سرما دارد.
فلزات سنگین ندارد.
در ساختمان مولکولی آن آب وجود دارد.
زرد رنگ بوده و رطوبتش نزدیک یک درصد است.
مشخصه بارز اکسید آهن رنگ دهی آن می باشد. بهمین دلیل از رنگدانه های آن برای مصارف صنعتی فراوانی بهره برداری می شود.
کاربرد
از رنگدانه های اکسید آهن در زمینه های مختلفی همچون:
ساخت بتن
کفپوش های رنگی
موزاییک
جوهر
لاستیک
حذف سرب موجود در آب و صنایع بیشمار دیگری استفاده می شود. اما بهترین گل ماشی درجه یک را اغلب بمنظور ساخت رنگ و لوازم آرایشی بکار می برند.

مراکز فروش بهترین گل ماشی درجه یک

مصارف متنوع پیگمنت های اکسید آهن موجب رقابت در این تجارت گشته است. اما گروه صنعتی آروشا با تکیه بر سابقه طولانی خود در این زمینه، پودر گل ماشی را در کارخانجات خود با کیفیت و خالصی بسیار بالایی تولید کرده و در اختیار خریداران قرار می دهد.

 

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید