کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم قزوین

عناوین این مطلب...

فروش کربنات کلسیم قزوینکاربرد هااستخراج و تولید کربنات کلسیم قزوین
کربنات کلسیم قزوین

کارخانه تولید کربنات کلسیم قزوین تولید کننده انواع کربنات کلسیم خوراک دام و طیور و کربنات کلسیم صنعتی است. در این کارخانه از جدید ترین تکنولوژی ها و دستگاه های مجهز جهت تولید انواع پودر های معدنی ساده و کوتد استفاده می شود. در این کارخانه کربنات کلسیم صنعتی با خلوص ۹۸ درصد سفید رنگ و در مش های ۱۰۰ تا ۳۰۰۰ در کیفیت بالا تولید می شود. این شرکت با در اختیار داشتن معادن اختصاصی سنگک های معدنی با کیفیت بالا را طبق پلن های معتبر بین المللی و توسط ماشین آلات پیشرفته به فرآوری می رساند. بخشی از تولیدات این کارخانه به خارج از کشور صادر می شود. بخش دیگری از آن جهت مصارف کارخانه جات به صورت پودر و کلوخ تلوید می شود.

فروش کربنات کلسیم قزوین

فروش کربنات کلسیم خوراک دام به عنوان منبع اصلی کلسیم برای مرغ ها در مرغداری ها در این کارخانه به صورت مستقیم انجام می شود. کلسیم کربنات خوراک دام و طیور با حجم فلوئور پایین، کیفیت بالا و قیمت مناسب از تولیدات این کارخانه است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرایند بهینه در تولید کربنات کلسیم صنعتی از اولویت های این کارخانه تولیدی می باشد.

کاربرد ها

کربنات کلسیم قزوین در صنایع مختلف از جمله صنایع رنگ، دارو سازی، چسب و رزین، پروفیل، شوینده ها، چرم مصنوعی و… کاربرد دارد. کاربرد اصلی این ماده به عنوان مصالح ساختمانی و در صنعت ساخت و ساز است. کربنات کلسیم صنعتی به دلیل قابلیت نرمی که دارد جهت بهبود پوشش انواع رنگ در صنعت رنگ استفاده می شود. این ماده از مهم ترین موارد به کار رفته در تولید انواع پلاستیک و لاستیک، پلی پروپیلن، پلی استر، پلاستیک های PVC و… است. خاصیت انعطاف پذیری، درخشندگی و پایین بودن میزان جذب روغن از دلایل استفاده از این ماده در صنایع پلاستیک است. کربنات کلسیم قزوین در دارو درمانی و دارو سازی نیز در ترکیب با مواد اولیه دیگر کاربرد است. کربنات کلسیم در صنعت کاغذ سازی نیز در ساخت انواع کاغذ، مقوا، کارتن های بسته بندی محصولات و مواد غذایی نیز کاربرد دارد.

تولید کربنات کلسیم قزوین

استخراج و تولید کربنات کلسیم قزوین

این ماده معدنی به صورت ناخالص در طبیعت وجود دارد. ساختار کربنات کلسیم قزوین شامل کربنات کلسیم خالص و مقادیری از کلسیت، سنگ آهک، گچ و… است. در ساختار این ماده معدنی، کلسیت به دلیل پایداری بالا بیشترین سهم را دارد. برای تولید کربنات کلسیم از سنگ کربنات کلسیم درجه یک به عنوان ماده اولیه استفاده می شود. این فرایند توسط جدید ترین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا انجام می شود.

 

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید