کارخانه تولید مل سفید همدان

4.9
(42)

بزرگترین کارخانه تولید مل سفید همدان به مجموعه آروشا تعلق گرفته است که از سابقه درخشانی در زمینه تولید فرآورده های معدنی برخوردار می باشد. این مجموعه تمام سیستم‌ ها و دستگاه های مورد نیاز در تولید این محصولات را از کشور اروپا تامین می نماید و همواره تلاش می کند با محوریت قرار دادن استانداردهای تعریف شده در این کشور تولیداتی راه همتراز با تولیدات بین المللی به بازار ارائه نماید.

کارخانه تولید مل سفید همدان

فروش مستقیم سفیدترین پودر مل

فروش مستقیم سفیدترین پودر مل جزو اهداف اصلی مجموعه صنعتی آروشا پودر است که در این فرایندها، قیمت ‌های پایین ‌تری را برای معرفی تولیدات خود در نظر می ‌گیرد. سفیدترین پودر مل در صنایع مختلف مخصوصاً در صنعت کشاورزی، در صنعت ساخت و ساز، در صنعت تولید محصولات بهداشتی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهد و به عنوان یک ترکیب معدنی با ساختار طبیعی خود از بازار فروش گسترده ای برخوردار می باشد. مهمترین کاربرد بهترین پودر مل در صنعت کشاورزی با هدف پوشش دهی سطح گلخانه ها دیده می‌ شود. این ترکیب برای از بین بردن اختلاف دما در بیرون و داخل گلخانه ها گزینه ایده آلی است و می ‌تواند برای پوشش دهی سطح گلخانه ها مورد استفاده قرار بگیرد.

کارخانه کربنات کلسیم کشاورزی
>>

نوع بسته بندی پودر مل

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کارخانه تولید مل سفید همدان

در کارخانه تولید مل سفید همدان، بیشترین تمرکز فعالان در زمینه انتخاب بهترین مواد اولیه برای تولید این محصولات دیده می شود. شایان ذکر است که سنگهای کربنات کلسیم جزو اصلی‌ترین مواد اولیه مورد استفاده برای تولید مل سفید می باشد و هر چقدر درجه خلوص این ترکیبات در فرآیندهای تولیدی بیشتر باشد مسلماً هزینه های تولیدی کاهش می یابند و برای خریداران عمده این پارامتر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در کارخانه تولید مل سفید همدان بعد از تولید و فرآوری این ترکیبات معدنی از بهترین دستگاه های مکانیزه برای بسته بندی کردن محصولات استفاده می ‌شود و معمولاً در کیسه های ۱۰ کیلویی، ۲۰ کیلویی و ۳۰ کیلویی این ترکیبات معدنی به بازارهای هدف ارائه می ‌گردند. لازم به ذکر است که هر چقدر بسته بندی این ترکیبات معدنی بزرگتر باشد، مسلما برای خریداران عمده به صرفه تر خواهد بود و آنها از این طریق می توانند به محصولاتی با قیمت پایین ‌تر دستیابی داشته باشند.

فروشنده پودر مل

مجموعه صنعتی آروشا پودر جزو معتبرترین فروشنده های پودر مل در ایران است چرا که این مجموعه سال‌ های سال است که در زمینه تولید فرآورده های معدنی از بهترین ایده ها و تکنولوژی ها استفاده می نماید و در عصر حاضر با تولید پودر مل به عنوان معتبرترین فروشنده این محصولات به فعالیت مشغول شده است. فروشنده پودر مل آروشا، فعالیت‌ های خود را به صورت اینترنتی به انجام می رساند تا تمامی خریداران شرایط لازم برای ثبت سفارشات خود را از این مجموعه داشته باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی