کارخانه تولید و فروش پودر اخرا

عناوین این مطلب...

کاربرد گل اخرابهترین کارخانه تولید و فروش پودر اخرا

کاربرد گل اخرا

گل اخرا یکی از رنگدانه های اکسید آهن می باشد. این رنگدانه از زمان عصر میان سنگی مورد استفاده قرار گرفته است. اولین نشانه های استفاده از آن در تاریخ، به ۲۸۵۰۰۰ سال قبل و در شمال آفریقا به دست آمده است. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر بیان کنیم، اولین تمدنی که از پودر اخرا استفاده کرد، مردم مصر بودند. نقاشی های مصری که عمدتا با رنگ های قهوه ای، قرمز و زرد کشیده می شدند، باعث شدند که فروش پودر اخرا به یکی از پر سود ترین مشاغل در مصر باستان تبدیل شود.

امروزه از گل اخرا (Ocher) در صنایع مختلفی مانند رنگ سازی، رزین، چسب سازی، کاغذ سازی، شیشه سازی، سرامیک سازی، الکترونیک و صنایع مرتبط با اتومبیل مورد استفاده می گیرد. مثلا در صنایع مرتبط با اتومبیل، از این گل به عنوان پوششی در برابر اشعه های نور آفتاب برای محافظت از بدنه خودرو استفاده می شود. اگر به نزدیک ترین صافکاری و نقاشی محل زندگی خود مراجعه کنید، این موضوع را تایید خواهد کرد.

کارخانه-تولید-و-فروش-پودر-اخرا

بهترین کارخانه تولید و فروش پودر اخرا

گل اخرا (نام های دیگر: خاک سرخ، هماتیت، خاک نسوز) یک پودر شیمیایی است. این پودر به صورت رنگدانه هایی از اکسید آهن به دست می آید و ترکیب شیمایی آن Fe2O3 می باشد. در ایران، خاک سرخ از معادنی در استان های جنوبی مانند بندرعباس و هرمزگان به دست می آید.

یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه های تولید و فروش پودر اخرا، مجموعه کارخانجات آروشا می باشد. این تولیدکننده بزرگ، توسط شرکت آروشا، صاحب امتیاز وبسایت بازار بزرگ پودر های معدنی اداره می شود. شرکت آروشا نامی آشنا در صنعت پودر های معدنی می باشد که مشتریان خود را در سراسر ایران راضی نگهداشته است. تولید پودر اخرا، فقط یکی از فعالیت های آروشا به شمار می رود.

این شرکت، بزرگترین تولید کننده پودر ها و مواد معدنی در ایران است که از محصولات آن می توان به پودر میکرونیزه کربنات کلسیم، پودر سنگ جوشقان و… اشاره کرد. اگر از صنعتگران بزرگ کشور در هر کدام از استان ها باشید، مطمئنا نام آروشا را شنیده اید. اگر هم قصد دارید که به یکی از بزرگان صنعت خود تبدیل شوید، نیاز به تولید محصولات و ارائه خدمات با کیفیت شوید. تحقق این امر مشروط به تهیه مواد اولیه مرغوب است.

برای تهیه پودر اخرا مرغوب برای کسب و کار خود، با شماره ای که در همین صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمایید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید