کارخانه تولید پودر آبی سیمانی

4.8
(23)

اولین و مجهزترین کارخانه تولید پودر آبی میکرونیزه توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر در ایران راه اندازی شده است چرا که این مجموعه دارای کارنامه درخشانی در زمینه تولید انواع پودرهای معدنی و پیگمنت های اکسید آهن می باشد و تولید این محصولات را در خط تولیدی های ویژه به انجام می رساند.

کارخانه تولید پودر آبی

خرید بدون واسطه پیگمنت آبی

خرید بدون واسطه پیگمنت آبی جزو پیشنهادات ویژه مجموعه صنعتی آروشا پودر برای خریداران عمده این محصولات می باشد چرا که در عملیات خرید بدون واسطه، محصولاتی با قیمت پایین تر ارائه می گردد و برای آن دسته از خریداران که به صورت تناژی به تهیه و خرید این محصولات مشغول می ‌شوند، صرفه اقتصادی بیشتری ایجاد می گردد. پیگمنت آبی میکرونیزه جزو پرکاربردترین ترکیبات معدنی مورد استفاده در حوزه تولید رنگ های صنعتی و ساختمانی می باشد که به واسطه داشتن ساختار طبیعی جزو مقرون به صرفه ترین ترکیبات و همچنین جزو ضروریات صنعت رنگ محسوب می گردد. از این ترکیب معدنی با ساختار متراکم برای پوشش دهی و محافظت از فلزات در فضا های مختلف استفاده می شود.

کارخانه تولید پودر آبی

تولیدکننده پیگمنت آبی میکرونیزه

شرکت های تولیدکننده پیگمنت آبی میکرونیزه، فعالیت‌ های خود را در خطوط تولیدی با تامین اکسید آهن با بالاترین درجه خلوص آغاز می نمایند و در مراحل بعدی آسیاب کردن و میکرونیزه کردن این ترکیبات انجام پذیرفته و در نهایت از طریق فرایند های خالص سازی، پیگمنت های رنگی این ترکیبات جداسازی و به بازارهای هدف ارائه می‌ گردند. پیگمنت آبی میکرونیزه دارای عناصر آهن با ظرفیت ۳ می باشد و به واسطه داشتن همین ساختار تولیدی برای استفاده در خطوط تولیدی محصولات رنگی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهد. قدرت رنگی بالای این ترکیبات و درجه کدورت بالای آنها و همچنین مقاومت ویژه آن ها در برابر عوامل جوی و عوامل نوری جزو مهمترین دلایلی است که این نوع محصولات در صنایع تولید محصولات رنگی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند و به عنوان جایگزینی مناسب برای ترکیبات شیمیایی مشابه مخصوصا رنگدانه های آلی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید پودر گلماشی محلات
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش پیگمنت آبی میکرونیزه

فروش پیگمنت آبی میکرونیزه در مجموعه صنعتی آروشا پودر در حجم های بالای انجام می پذیرد و تمامی صنعتگران با هر درخواستی می ‌توانند به این مجموعه مراجعه کرده و ثبت سفارشات خود را به انجام برسانند. پیگمنت آبی میکرونیزه با خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد برای استفاده در صنایع مختلف به صورت تخصصی در این مجموعه تولید می گردد و هر یک از صنعتگران و خریداران باید با مشخص کردن حوزه کاری خود، خرید این ترکیبات را انجام دهند.

خرید بدون واسطه پودر رنگی آبی

گستردگی بازار خرید پودر رنگی آبی به نوعی است که در عصر حاضر شرکت های بسیاری در زمینه تولید و عرضه بدون واسطه این محصولات وارد فعالیت شدند و در رقابت با دیگر محصولاتی را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ارائه می ‌نمایند. شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر با فعالیت به صورت گسترده و مطابق با استانداردهای تعریف شده در این میان در حال حاضر جزو شرکت های معتبر در زمینه تولید و فروش پودر رنگی آبی سیمانی در ایران می باشد و با فعالیت به صورت اینترنتی بهترین فرصت ها را در اختیار خریداران عمده این ترکیبات قرار می ‌دهد. شرایط خرید بدون واسطه پودر رنگی آبی برای تمامی خریداران عمده این محصولات و شرکت های صادراتی بهترین فرصت ها را ایجاد می نماید تا بتوانند با خرید محصولاتی با کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر سود حاشیه ای خود را افزایش داده و این محصولات را به کشور های بسیار بیشتری ارسال نمایند.

کارخانه تولید پودر آبی

قیمت تولید پودر رنگی آبی

قیمت تولید آبی میکرونیزه در مجموعه آروشا پودر، در مقایسه با دیگر شرکت‌ های فعال در این زمینه عادلانه‌ تر اعلام می گردد چرا که این مجموعه عملیات فروش محصولات را به صورت مستقیم و اینترنتی انجام می دهد و با حذف واسطه ها از ایجاد قیمت‌ های کاذب برای فروش این محصولات جلوگیری می نماید. می‌ توان اظهار داشت قیمت تولید پودر آبی میکرونیزه در مجموعه آروشا پودر به صورت تخصصی و توسط پرسنل فعال در بخش تولید این محصولات مشخص می گردد چرا که روش های تولیدی این ترکیبات و همچنین دستگاه ها و تجهیزات به کارگیری برای میکرونیزه کردن، آسیاب کردن و در نهایت خالص سازی این ترکیبات بسیار متفاوت است و هر یک از این موارد به صورت مستقیم در تعیین قیمت تولیدی این ترکیبات تاثیرات ویژه ای را ایجاد می نمایند. پس خریداران عمده باید با مراجعه به مجموعه آروشا، از نحوه قیمت گذاری این محصولات اطلاعات لازم را به دست آورند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی