کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه

4.9
(24)

کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه، فعالیت ‌های خود را بعد از استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم آغاز می نماید و از دستگاه ها و تجهیزات با عملکرد متفاوت برای کوبش، خالص سازی و میکرونیزه کردن این سنگهای معدنی استفاده می کند.

کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه

مرکز عرضه مل سفید

مل سفید یک ترکیب معدنی با رنگ سفید پودری برای استفاده در صنایع کشاورزی و صنعت ساختمان سازی می باشد که از طریق معتبرترین مراکز عرضه در ایران معرفی و به فروش می رسد. این ترکیب با بالاترین درجه خلوص در بین صنعتگران به عنوان یک ترکیب معدنی پرکاربرد شناخته شده است و معمولاً به واسطه داشتن ساختار معدنی و طبیعی و بازگشت دوباره به طبیعت از دیگر مواد شیمیایی کاربردهای بیشتری را به خود اختصاص می ‌دهد. در مرکز عرضه پودر مل سفید، این ترکیبات در اندازه ذرات متفاوتی معرفی می گردند که بر اساس همین پارامتر قیمت نهایی آنها مشخص می گردد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه

مجموعه صنعتی آروشا پودر با هدف احداث بزرگترین کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه، دستگاه ها و سیستم های مورد نیاز خود را از کشور اروپا تامین کرده است چرا که نحوه عملکرد دستگاه‌ ها و تجهیزات به کار گرفته شده در خط تولید این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع تاثیر مستقیم در تعیین قیمت و کیفیت نهایی این نوع کالا ها دارد. در کارخانه تولید پودر مل برای گلخانه، به کیفیت بالا و درجه خلوص بالای سنگ های کربنات کلسیم هم توجه زیادی می شود چرا که مواد اولیه با بالاترین درجه خلوص، در نهایت کاهش فرآیند های تولیدی را ایجاد کرده و به تولید محصولاتی با قیمت پایین‌ تر ختم می شود.

قیمت پودر مل سفید

قیمت پودر مل سفید یک مسئله بسیار مهم برای خریداران عمده این محصولات که در واقع فعالان در صنعت کشاورزی و صنعت ساختمان سازی هستند، می ‌باشد چرا که ترکیبات مشابه بسیار زیادی برای جایگزینی پودر مل وجود دارد و در صورتی که قیمت این ترکیبات در مقایسه با آنها پایین تر باشد، مسلماً استفاده از این ترکیب مقرون به صرفه تر خواهد بود. مل سفید یک ترکیب معدنی با ساختار حاوی کربنات و کلسیم است که به واسطه داشتن کلسیم به عنوان یک تغذیه کننده مناسب برای گیاهان شناخته شده است. این ترکیب به محیط زیست و زمین آسیب نمی رساند و در واقع به عنوان ترکیبی برای محلول پاشی در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی