کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

پیگمنت های معدنی و رنگدانه ها از طریق تاسیس معادن و سطوح بیرونی و درونی لایه های زمین به دست می آیند. پس از آن از لحاظ سایز و اندازه درجه بندی می شوند که دلیل اصلی این دسته بندی خرد شدن و شکسته شدن این پیگمنت ها می باشد. به طور معمول برای این رنگدانه های طبیعی، معادل مصنوعی هم وجود دارد، به این معنی که رنگدانه از اجزاء دیگری در اثر یک فرایند شیمیایی ساخته می شود. رنگدانه های پودر پیگمنت سبز، بدین شکل که امروزه در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند، در طبیعت یافت نمی شوند و درواقع اغلب آنها به صورت سنتزی می باشند. رنگدانه ها در صنعت رنگ سازی برای رنگی کردن محصول استفاده می شوند، که به شکل معدنی و آلی در صنایع رنگسازی تولید می شوند.

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

با استفاده از استئاریک اسید در فرمولاسیون پیگمنت و حلال، میتوان این دسته از خمیرهای پیگمنت را تولید کرد. در روش پاشش پودر الکترواستاتیک تا حدود 99% از پودر اضافه پاشیده را می توان دوباره جمع آوری و استفاده کرد. در حالی که برخی میتوانند در برابر نور و گرما به خوبی مقاومت کنند، اما بسیاری با گذشت زمان کمرنگ می شوند. در این راستا، به منظور دست یابی به حداکثر سازگاری، استفاده از تجهیزات مناسب نیز از اجزای جدایی ناپذیر تولید پیگمنت سبز است.

قیمت اخرا قرمز هرمز تحویل درب کارخانه
>>

افزودن رنگ به محصول نهایی، می تواند موجب بهبود خواص و اصلاح فیزیکی و مکانیکی محصول تولیدی شود. توجه داشته باشید زمانی که پلیمر مصرفی بیشترین چسبندگی را دارد بهترین زمان افزودن اجزای مخلوط می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم، این محصول به صورت دانه ای یا گرانول است، از این رو، به راحتی با مواد پلاستیکی گرانولی می تواند مخلوط شود، به همین دلیل موجب آلودگی محیط تولید نمی شود.

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

فروش انواع پیگمنت های رنگی (معدنی)

مهم ترین پیگمنت رنگی موجود در طبیعت پیگمنت سبز است که به رنگهای قرمز و رنگدانه سبز معدنی می باشد که رنگ سبز تیره داشته و از پایداری زیادی برخوردار می باشد. شرکت آروشا توزیع کننده انواع پیگمنت های پودری بصورت کلی و جزئی می باشد. کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز آروشا ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین خاک های معدنی رنگی ایران به صورت پودر و میکرونیزه می باشد که پیگمنت درجه یک و بدون هیچگونه ناخالصی را در اندازه های متفاوت با اثر دهی و رنگدهی بالا عرضه می کند.

 

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.