کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

4.9
(31)

پیگمنت های معدنی و رنگدانه ها از طریق تاسیس معادن و سطوح بیرونی و درونی لایه های زمین به دست می آیند. پس از آن از لحاظ سایز و اندازه درجه بندی می شوند که دلیل اصلی این دسته بندی خرد شدن و شکسته شدن این پیگمنت ها می باشد. به طور معمول برای این رنگدانه های طبیعی، معادل مصنوعی هم وجود دارد، به این معنی که رنگدانه از اجزاء دیگری در اثر یک فرایند شیمیایی ساخته می شود. رنگدانه های پودر پیگمنت سبز، بدین شکل که امروزه در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند، در طبیعت یافت نمی شوند و درواقع اغلب آنها به صورت سنتزی می باشند. رنگدانه ها در صنعت رنگ سازی برای رنگی کردن محصول استفاده می شوند، که به شکل معدنی و آلی در صنایع رنگسازی تولید می شوند.

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

با استفاده از استئاریک اسید در فرمولاسیون پیگمنت و حلال، میتوان این دسته از خمیرهای پیگمنت را تولید کرد. در روش پاشش پودر الکترواستاتیک تا حدود 99% از پودر اضافه پاشیده را می توان دوباره جمع آوری و استفاده کرد. در حالی که برخی میتوانند در برابر نور و گرما به خوبی مقاومت کنند، اما بسیاری با گذشت زمان کمرنگ می شوند. در این راستا، به منظور دست یابی به حداکثر سازگاری، استفاده از تجهیزات مناسب نیز از اجزای جدایی ناپذیر تولید پیگمنت سبز است.

قیمت پودر رنگ اخرا ابوموسی
>>

افزودن رنگ به محصول نهایی، می تواند موجب بهبود خواص و اصلاح فیزیکی و مکانیکی محصول تولیدی شود. توجه داشته باشید زمانی که پلیمر مصرفی بیشترین چسبندگی را دارد بهترین زمان افزودن اجزای مخلوط می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم، این محصول به صورت دانه ای یا گرانول است، از این رو، به راحتی با مواد پلاستیکی گرانولی می تواند مخلوط شود، به همین دلیل موجب آلودگی محیط تولید نمی شود.

کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش انواع پیگمنت های رنگی (معدنی)

مهم ترین پیگمنت رنگی موجود در طبیعت پیگمنت سبز است که به رنگهای قرمز و رنگدانه سبز معدنی می باشد که رنگ سبز تیره داشته و از پایداری زیادی برخوردار می باشد. شرکت آروشا توزیع کننده انواع پیگمنت های پودری بصورت کلی و جزئی می باشد. کارخانه تولید پودر پیگمنت سبز آروشا ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین خاک های معدنی رنگی ایران به صورت پودر و میکرونیزه می باشد که پیگمنت درجه یک و بدون هیچگونه ناخالصی را در اندازه های متفاوت با اثر دهی و رنگدهی بالا عرضه می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 31

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی