کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد الیگودرز

عناوین این مطلب...

کربنات کلسیم کوتد قیمت کربنات کلسیم کوتد الیگودرزسخن آخر
کربنات کلسیم پوشش دار

کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد الیگودرز یکی از کارخانه های صنعتی در زمینه تولید مواد معدنی اولیه مورد نیاز کارخانه ها از جمله کربنات کلسیم، کلوخه و… است. این کارخانه از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرده است. علاوه بر دسترسی به معادن سنگ غنی استان لرستان، کمک گرفتن از افراد متخصص و هم چنین به کار گیری ماشین ها و دستگاه های صنعتی پیشرفته سبب افزایش کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه به ویژه کربنات کلسیم کوتد شده است. خلوص بالای ۹۸ درصد، رنگ سفید روشن و کیفیت بالای کربنات کلسیم کوتد این کارخانه سبب افزایش محبوبیت و فروش آن شده است. در این مطلب به بررسی ویژگی ها و کاربرد های کربنات کلسیم کوتد الیگودرز می پردازیم.

کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد الیگودرز

کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم کوتد از کربنات کلسیم ساده با لایه ای از اسید استئاریک پوشیده شده است. به همین منظور کربنات کلسیم پوشش دار نیز نامیده می شود. اسید به کار رفته در پوشش این کربنات کلسیم بر اساس استفاده در صنعت پلاستیک یا لاستیک فرق می کند. از کربنات کلسیم کوتد به عنوان مواد اولیه بسیاری از صنایع و یا حتی ماده واسط و فیلر برای تولید رنگ، پلاستیک، ساختمان سازی، لنت سازی، نساجی و… استفاده می شود. ذرات کربنات کلسیم کوتد شده یکنواخت هستند و وزن و اندازه ای کنترل شده دارند؛ به همین علت موجب بیش تر شدن استقامت، استحکام و درخشانی محصولات می شود. این ماده ضد آب است و می تواند به عنوان روانکار مورد استفاده قرار بگیرد.

کربنات کلسیم کوتد نسبت به کربنات کلسیم ساده برتری هایی دارد از جمله:

  • همگن و یکدست است و قابلیت پخش بالایی دارد.
  • رطوبت را جذب نمی کند.
  • به اتصال به مواد پلیمری به وسیله باند های شیمیایی گرایش زیادی دارد.
  • به علت داشتن پوشش، ماده ای خنثی است و خورندگی ندارد.
  • در هنگام تولید گرد و غبار ایجاد نمی کند.
  • و…

کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد الیگودرز

قیمت کربنات کلسیم کوتد الیگودرز

قیمت کلسیم کربنات کوتد به عوامل بسیاری همچون نوع سنگ معدن، نحوه تولید کربنات کلسیم ساده، قیمت اسید های چربی که برای پوشش استفاده می شود و… بستگی دارد. بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای آن در نظر گرفت. با این حال، کربنات کلسیم الیگودرز علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی دارد و مقرون به صرفه است.

سخن آخر

کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد الیگودرز با دارا بودن موقعیت استثنایی جغرافیایی و نزدیک بودن به معادن سنگ بسیار، موفق به تولید کربنات کلسیم کوتد بسیار مرغوب و مقرون به صرفه ای شده است. کربنات کلسیم کوتد الیگودرز با مش های ۵۰، ۲۰۰، ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ و ۳۵۰۰ و در وزن های متفاوت بسته بندی و عرضه می شود.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید