کارخانه تولید خاک اخرا هرمز

فروش اکسید آهن یا خاک اخرا هرمز با قیمت مناسب و کیفیت بالا در حال حاضر در کارخانه تولیدی آروشا انجام می شود. تولید خاک اخرا با کیفیت بالا بهترین پیگمنت برای موزائیک، کاشی ،سرامیک و کفپوش می باشد. در بسیاری از صنایع به منظور رنگدهی از پودر های معدنی نظیر  خاک اخرا هرمز یا پودر اکسید آهن میکرونیزه و گل ماشی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که خاک اخرا هرمز بوسیله پارامترهای مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد تا برای کارگران کارخانه های تولیدی کاملا بی ضرر باشد. پودر اخرا با فرمول شیمیایی (fe2o3) و نام اکسید آهن قرمز (Red Iron Oxide) شناخته می  شود.

کارخانه تولید خاک اخرا هرمز

تولید خاک اخرا هرمز

خاک اخرا هرمز آروشا به عنوان بهترین نوع اخرای طبیعی ایران شناخته می شود. خاک اخرا هرمز در انواع دانه بندی برای مصارف گوناگون تولید و عرضه می شود. همچنین به دلیل تفاوت در فرآیند تولید از مش پایین به مش بالاتر، هزینه تولید آن تغییر می کند. در محیط احیا کننده دریا مقداری از این آهن بصورت سولفید آهن و به صورت دانه های پراکنده در سنگها قرار می گیرد و مقداری از آن نیز که مازاد بر اشباع آب دریا است از منشاء آتشفشانی(ولکانیزم) آزاد می شود.

کارخانه تولید پودر اخرا جهت ضد زنگ اخرایی

خاک اخرا هرمز، اولین مواد معدنی

خاک اخرا هرمز یکی از رنگدانه های اکسید آهن به حساب می آید که از زمانهای قدیم جهت رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه از پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی نیز استفاده میکنند. تولید خاک اخرا به دو روش مصنوعی و طبیعی صورت می گیرد. اکسید آهن احتمالاً جزء اولین کانیهایی بوده که بشر آن را به کار گرفته است. حتی نقاشیهای ترسیم شده توسط غارنشینان بر روی دیوارهای غارهای برجای مانده نیز آثاری از خاک اخرا هرمز و یا دیگر رنگدانه های طبیعی اکسید آهن به شمار می رود. رنگدانه های خاک اخرا هرمز به چهار دسته زرد، قرمز، قهوه ای و سیاه تقسیم می شوند. رنگدانه ها به دو دسته آلی و غیر آلی تقسیم می گردند که رنگدانه های اکسید آهن از دسته غیر آلی هستند. به طور کلی رنگدانه های غیر آلی دارای دو دسته طبیعی و مصنوعی می باشند.

ویژگی های پودر اکسید آهن

تولید خاک اخرا هرمز با رنگ دهی بسیار عالی و قابلیت خمیری شدن فوق العاده و همچنین پوشش دهی پایدار، غیر سمی، ضد زنگ، سازگار با محیط زیست، مقاوم در برابر اسید و اشعه UV صورت  میگیرد. برای خرید خاک اخرا هرمز(خرید رنگ اخرایی و اخرا هرمز) و اطلاع از قیمت پودر اخرا خاک هرمز می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت تولیدی آروشا تماس حاصل فرمایید.

فروش پودر زرد میکرونیزه
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.