کارخانه تولید خاک اخرا هرمز

4.9
(63)

فروش اکسید آهن یا خاک اخرا هرمز با قیمت مناسب و کیفیت بالا در حال حاضر در کارخانه تولیدی آروشا انجام می شود. تولید خاک اخرا با کیفیت بالا بهترین پیگمنت برای موزائیک، کاشی ،سرامیک و کفپوش می باشد. در بسیاری از صنایع به منظور رنگدهی از پودر های معدنی نظیر  خاک اخرا هرمز یا پودر اکسید آهن میکرونیزه و گل ماشی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که خاک اخرا هرمز بوسیله پارامترهای مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد تا برای کارگران کارخانه های تولیدی کاملا بی ضرر باشد. پودر اخرا با فرمول شیمیایی (fe2o3) و نام اکسید آهن قرمز (Red Iron Oxide) شناخته می  شود.

کارخانه تولید خاک اخرا هرمز

فروش مستقیم خاک اخرا قرمز

فروش مستقیم خاک اخرا قرمز از تولیدکننده به مشتریان، باعث ارائه محصول با کیفیت و با قیمت مناسب می شود. این روش فروش، به مشتریان امکان می دهد تا از خاک اخرا قرمز با خصوصیات و مشخصات دلخواه خود بهره ببرند و نیازهای خاص خود را برآورده کنند. خاک اخرا هرمز آروشا به عنوان بهترین نوع اخرای طبیعی ایران شناخته می شود. خاک اخرا هرمز در انواع دانه بندی برای مصارف گوناگون تولید و عرضه می شود. همچنین به دلیل تفاوت در فرآیند تولید از مش پایین به مش بالاتر، هزینه تولید آن تغییر می کند. در محیط احیا کننده دریا مقداری از این آهن بصورت سولفید آهن و به صورت دانه های پراکنده در سنگها قرار می گیرد و مقداری از آن نیز که مازاد بر اشباع آب دریا است از منشاء آتشفشانی(ولکانیزم) آزاد می شود.

کارخانه تولید پودر اخرا جهت ضد زنگ اخرایی

خاک اخرا هرمز، اولین مواد معدنی

خاک اخرا قرمز یکی از رنگدانه های اکسید آهن به حساب می آید که از زمانهای قدیم جهت رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه از پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی نیز استفاده میکنند. تولید خاک اخرا به دو روش مصنوعی و طبیعی صورت می گیرد. اکسید آهن احتمالاً جزء اولین کانیهایی بوده که بشر آن را به کار گرفته است. حتی نقاشیهای ترسیم شده توسط غارنشینان بر روی دیوارهای غارهای برجای مانده نیز آثاری از خاک اخرا هرمز و یا دیگر رنگدانه های طبیعی اکسید آهن به شمار می رود. رنگدانه های خاک اخرا هرمز به چهار دسته زرد، قرمز، قهوه ای و سیاه تقسیم می شوند. رنگدانه ها به دو دسته آلی و غیر آلی تقسیم می گردند که رنگدانه های اکسید آهن از دسته غیر آلی هستند. به طور کلی رنگدانه های غیر آلی دارای دو دسته طبیعی و مصنوعی می باشند.

کارخانه خاک اخرا قرمز

کارخانه تولید خاک اخرا قرمز یک واحد صنعتی است که به تولید و فرآوری خاک اخرا می پردازد. خاک اخرا، یک نوع خاک غنی از عناصر معدنی و مواد آلی است که در کشاورزی و باغبانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه تولید خاک اخرا قرمز با استفاده از تجهیزات و فناوری های مدرن، خاک اخرا را به صورت اختصاصی و در مقیاس صنعتی تولید می کند.

مجموعه صنعتی تولید و فروش مستقیم پودر اخرا
>>

کارخانه تولید خاک اخرا قرمز با توجه به اهمیت کیفیت محصول، استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته را در نظر گرفته است. همچنین، کارخانه بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی عمل می کند و کنترل کیفیت دقیقی روی مواد اولیه و محصولات خود دارد. این امر به مشتریان اطمینان می دهد که خاک اخرا تولید شده در این کارخانه، با کیفیت و استانداردهای مورد انتظار است.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

قیمت فروش هر کیسه پودر اخرا قرمز

عوامل مختلفی می توانند در تعیین قیمت فروش هر کیسه پودر اخرا قرمز تأثیرگذار باشند. برخی از این عوامل عبارتند از:

1. منطقه جغرافیایی: قیمت ها ممکن است بسته به منطقه جغرافیایی متغیر باشند. به عنوان مثال، در برخی مناطق قیمت ها ممکن است بالاتر یا پایین تر از سایر مناطق باشد.

2. تأمین کننده: تأمین کنندگان مختلف ممکن است قیمت های متفاوتی برای پودر اخرا قرمز تعیین کنند. برخی تأمین کنندگان ممکن است قیمت های رقابتی تری ارائه دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است قیمت های بالاتری داشته باشند.

3. شرایط بازار: شرایط بازار نیز می توانند بر قیمت ها تأثیرگذار باشند. به عنوان مثال، در صورت وجود تقاضای بالا و عرضه محدود، قیمت ها ممکن است بالاتر باشند.

در نهایت، برای اطلاعات دقیق تر درباره قیمت ها، توصیه می کنم با تولیدکنندگان یا تامین کنندگان محلی تماس بگیرید. آنها می توانند شما را درباره قیمت ها و شرایط فروش بیشتر راهنمایی کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 63

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی