کارخانه پودر کربنات کلسیم دامی

عناوین این مطلب...

تولید بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیورنخستین کارخانه پودر کربنات کلسیم دامی
کربنات کلسیم دامی

مواد معدنی در زندگی انسان و در پیشرفت بشریت، همیشه نقش داشته است. چه در زمانهای گذشته که از آنها برای نقاشی و ساخت ظروف و سفالها استفاده می شد، و چه امروز که بیشتر حوزه های صنعتی را در بر گرفته اند. شرکت آروشا نیز در این عرصه فعالیت داشته و نزدیک به سی سال سابقه تولید پودر های معدنی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. کارخانه های شرکت محصولاتی از قبیل: پودر سنگ، انواع پودر اخرا و پودر تالک را به تولید می رساند. همچنین بهترین کارخانه پودر کربنات کلسیم دامی ، در اختیار شرکت آروشا می باشد و مرغوبترین کلسیم کشور را تولید می نماید.

کربنات کلسیم دامی

تولید بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

کلسیم بطور طبیعی بر روی زمین یافت می شود و بمقدار فراوانی وجود دارد. اما تمامی معادن دارای خالصی بالا نیستند و تنها در برخی از آنان سنگ های کلسیم با خلوص بالا یافت می شود. بهمین دلیل کیفیت های متنوعی از ساخت پودر کلسیم دیده می شود که گاها بسیار نامرغوب بوده و کارایی آن در صنایع تولیدی را کاهش می دهد.

خصوصیات کربنات کلسیم و قیمت ارزان آن موجب بکار گیری در بسیاری از حوزه های صنعتی شده است. حوزه هایی از قبیل: ساخت محصولات مراقبت پوستی تولید پلاستیک ساخت لاستیک مصالح ساختمانی صنایع فولاد سازی کاغذ سازی راهسازی کاشی و سرامیک سازی صنعت رنگسازی صنایع کشاورزی داروسازی ساخت لوازم آرایشی و بسیاری از موارد دیگر، از این ماده ارزان قیمت و فراوان در صنایع خود بکار می برند. اما یکی ازکاربرد های اساسی کربنات کلسیم، استفاده در صنعت دامداری است.

همانطورکه می دانید، کلسیم ماده ای حیاتی برای بدن انسان ها و حیوانات می باشد. در حقیقت رشد استخوانها بوسیله کلسیم صورت می پذیرد. همچنین باعث بهبود میزان شیردهی در دامها شده و از ایجاد بیماریهای استخوانی و اسکلتی جلوگیری خواهد کرد. از سوی دیگر برای هضم غذای دام و طیور نیز نقش موثری ایفا خواهد کرد. کارخانه پوور کربنات کلسیم دامی آروشا این محصول را، بصورت مخصوص، مناسب استفاده برای خوراک دام و طیور تولید می نماید. این بدان معنی است که پودر های تولید شده، حاوی خصوصیات ویژه ای خواهند بود. اندازه ذرات بسیار ریز بوده و دانه بندی پودر شکل داشته باشد. از آن مهمتر، هیچ گونه فلزات سنگین و مواد سمی در آن مشاهده نگردد.

کربنات کلسیم دامی

نخستین کارخانه پودر کربنات کلسیم دامی

گروه آروشا نخستین کارخانه پودر کربنات کلسیم دامی در کشور محسوب می شود. از اینرو طی فعالیت سالیان گذشته، توانسته خط تولید خود را به بهترین شکل ساماندهی نماید تا مرغوبترین پودر کلسیم را تولید نماید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید