قیمت کربنات کلسیم در تبریز: آخرین اطلاعات و راهنمای خرید

4.9
(50)

کربنات کلسیم تبریز قیمت بسیار مناسبی دارد چون به صورت مستقیم تولید و عرضه می گردد؛ کربنات کلسیم جزو فرآورده های معدنی پرکاربرد در بسیاری از صنایع می باشد و تاثیر ارزش زیادی در زندگی بشر دارد.

کربنات کلسیم تبریز قیمت

مشخصات کربنات کلسیم تبریز

از مهمترین مشخصات کربنات کلسیم تبریز می توان به شکل ظاهری این تولیدات اشاره کرد که معمولاً در سه نوع پودری، ارزنی و گرانولی به بازار های هدف ارائه می‌ شوند، این ترکیبات بر اساس نوع دانه بندی که دارند مصارف متعددی را شامل می‌ شوند.

کربنات کلسیم پودری به عنوان بهترین پر کننده در تولید انواع رنگ، چسب و رزین استفاده می شود،  در صورتی که کربنات های کلسیم ارزنی در صنایع فولاد کاربرد بیشتری دارند و کربنات کلسیم گرانولی با اندازه ذرات مناسب و شکل ظاهری خاص به عنوان بهترین منبع تامین کلسیم در تهیه خوراک دام و طیور به کار گرفته می شود.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

انواع کربنات کلسیم

کربنات کلسیم از نظر نوع مصرف کننده بیشترین دسته بندی را شامل می ‌شود و همان طور که قبلا اشاره کردیم هر یک از صنعتگران و فعالان اقتصادی به این فرآورده ها با شکل ظاهری متفاوت نیازمند هستند؛ به صورت کلی و از نظر ساختار مولکولی کربنات کلسیم در دو نوع زمینی و مصنوعی دسته بندی می شود که بیشترین تفاوت این دو محصول از نظر روش های تولیدی، شکل ظاهری و مشخصات شیمیایی می باشد.

بر اساس آمار به دست آمده کربنات کلسیم زمینی جزو ارزان قیمت ترین ترکیبات موجود در بازار و از آن طرف نمونه های مصنوعی جزو گران ترین آنها محسوب می شوند چون این ترکیبات در آزمایشگاه ها و تحت شرایط ویژه و با هزینه های بیشتری تولید می گردند.

خرید کربنات کلسیم تبریز

خرید کربنات کلسیم تبریز به صورت غیرحضوری از نقاط مختلف ایران به کمک وب سایت های اینترنتی قابل انجام می باشد و هر یک از صاحبان مشاغل و کسب و کار های مختلف می توانند از این طریق به کیفیت و قیمت یکسان تولیدات دسترسی داشته باشند.

کربنات کلسیم تبریز همان طور که اشاره کردیم جزو فرآورده های پرکاربرد صنعتی است که در نمونه های متفاوتی تولید و معرفی می‌ شود؛ این ترکیبات در مجموعه صنعتی آروشا پودر بر مبنای مشخصات فیزیکی و شیمیایی که دارند بسته بندی می شوند و در نهایت در اختیار تمامی صنعتگران قرار می گیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی