کربنات کلسیم تصفیه آب

می دانیم که به طور طبیعی به دلیل وجود کربنات کلسیم در پوسته زمین در آب نیز وجود دارد. این ماده طبیعی بسیار پر کاربرد با گذر رودخانه ها از سنگ هایی مانند: سنگ آهک، دولومیت، گچ، کلسیت و … در آب حل می شود. کربنات کلسیم تصفیه آب که طی فرآیند تولید پیچیده ای حاصل می شود کاربرد های بسیار موثری به خصوص در تولید کاغذ دارد.در نتیجه ی تصفیه آب رسوبات کربنات کلسیم به همراه ناخالصی های دیگر از آن جدا می شود. این رسوبات یا لجن های معدنی طی یک فرآیند تولید توسط برخی از شرکت ها به یک پودر خالص از کربنات کلسیم تصفیه آب تبدیل می شوند که برای افزایش ویژگی های مقاومتی کاغذ تاثیر به سزایی دارد.

البته کاربرد های این ماده معدنی تنها در فرآیند تولید کاغذ خلاصه نمی شوند. کربنات کلسیم حاصل از تسویه آب کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز دارد که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

کربنات کلسیم تصفیه آب

کاربرد های پودر کربنات کلسیم

  • برای حذف گوگرد و کربن از آلیاژ های آهن کاربرد موثری دارد.
  • برای تولید اسید مایع از کلسیم فلورید به عنوان یک ماده خام استفاده می شود.
  • در سنجش طیف اشعه ماورا بنفش
  • در صنایع لعاب زنی به عنوان یک ماده کدر کننده
  • در تصفیه فاضلاب های شهری از دو نوع کلسیم پلی سولفید و کلسیم هیدروکسید استفاده می شود.
  • در تولید ظروف چینی و صنعت تولید شیشه
  • از نوع هیپوکلریت آن به عنوان ماده ضد عفونی کننده و سفید کننده
  • در تولید کود های کشاورزی برای افزایش خاصیت قلیایی خاک
  • در صنعت پلاستیک سازی و…
خبر شوک آور امروز
فروش عمده کربنات کلسیم خوراک دام

با وجود آنکه کربنات کلسیم در بسیاری از دارو ها در صنایع داروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیزد و برای بدن بسیار مهم است اما دلیل جداسازی آن از آب آشامیدنی این است که استفاده ی مقادیر زیادی از این ماده می تواند برای بدن مضر باشد و در واقع دلیل اصلی سختی آب است.

توزیع پودر سنگ جوشقان اصل کیسه ای

کربنات کلسیم تصفیه آب را از کجا بخریم؟

همانطور که گفته شد کربنات کلسیم تصفیه آب طی فرآیند خاصی تولید می شود و نیازمند تخصص و دانش است. متخصصین شرکت آروشا با بهره گیری از دانش روز دنیا و در دسترس داشتن بهترین ماشین آلات پیشرفته در کشور عزیزمان ایران اقدام به تولید این ماده معدنی پر کاربرد کرده اند.

کیفیت محصولات آروشا در طی سالها فعالیت این شرکت معتبر به خوبی برای صاحبان صنایع به اثبات رسیده است و شما عزیزان می توانید با خیال راحت کربنات کلسیم مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری نیز خریداری کنید.

برای خرید کربنات کلسیم تصفیه آب  با بالاترین درجه خلوص می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در گروه صنعتی آروشا در تماس باشید. مشاورین با تجربه آروشا در تمامی مراحل خرید در کنار شما عزیزان خواهند بود.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش