خرید کربنات کلسیم شکری : تضمین کیفیت با آروشا

4.9
(40)

کربنات کلسیم شکری و به عبارتی میکرونیزه با اطلاعات و مشخصات دقیقی از نظر اندازه ذرات و یکنواختی توزیع ذرات معرفی می گردد و این تولیدات فرصت بهتری را به مصرف کنندگان می دهند تا بتوانند با تصمیم گیری دقیق تری به استفاده متناسب از این فرآورده های معدنی بپردازند.

کربنات کلسیم شکری

 پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در اندازه ذرات گوناگون و در مش های متفاوت تولید می گردد؛ به عبارتی این ترکیبات با اندازه ذرات کمتر از ۷۵ میکرون، نام کربنات کلسیم میکرونیزه را دریافت می ‌کنند، متداول‌ ترین این ترکیبات در نمونه‌ های کربنات کلسیم میکرونیزه با مش 100، 200، 400، 500، 800، 1500، 2500، 3500 معرفی می شوند و هر چه اندازه ذرات انها ریزتر باشد بدین معنی است که عدد مش بندی آنها بالاتر خواهد بود و فرآیند های تولید آنها نیز زمان برتر بوده و قیمت بیشتری برای آنها در نظر گرفته می‌ شود.

ویژگی کربنات کلسیم میکرونیزه با دیگر گرید های این تولیدات مخصوصاً کربنات کلسیم کوتد متفاوت است و از هر یک از این تولیدات با اهداف خاصی در صنایع استفاده می شود.

صادرات کربنات کلسیم الیگودرز
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

کربنات کلسیم کوتد

وجود برخی مشکلات در صنعت تولید محصولات پلیمری و پلاستیکی مهمترین دلیل تولید پودر کربنات کلسیم کوتد می باشد؛ صنعتگران فعال در این واحد های تولیدی برای از بین بردن خاصیت آب دوست بودن کربنات کلسیم اقدام به پوشش دهی سطوح این پودر های میکرونیزه به کمک اسید های چرب کردند تا از این طریق آن ویژگی آب دوست بودن به آب گریزی تبدیل شده و مشکلات ایجاد شده در صنعت پلیمر و پلاستیک را از بین ببرند.

این ترکیبات سازگاری بهتری با محیط های ارگانیک دارند و به همین دلیل محدودیتی برای استفاده از آنها اعلام نشده است، کربنات کلسیم کوتد سطح انرژی کمتری دارد و باعث افزایش استحکام مکانیکی تولیدات نهایی و ایجاد سطوح با کیفیت و با روشنایی بالا می شود.

خرید انواع کربنات کلسیم

خرید انواع کربنات کلسیم را باید از برند های معتبر داخلی انجام داد چون در این شرایط خدمات پس از فروش شرکت های شناخته شده بیشتر شامل حال خریداران عمده می شود؛ همچنین در این شرایط تولید کنندگان کالا های مختلف می توانند به صورت مداوم از پودر های با کیفیت یکسان در خطوط تولیدی خود استفاده نمایند.

برند های معتبری همچون آروشا پودر در ایران تولید عمده و مداوم انواع کربنات کلسیم را جزو اولویت ‌های اصلی خود می ‌دانند و با سال ‌ها فعالیت به صورت متوالی نشان دهنده این موضوع بودند؛ برای خرید انواع کربنات کلسیم شما مشتریان گرامی فرصت ‌های ایده آلی را از طریق وب سایت های اینترنتی آروشا پودر به دست خواهید آورد، ما در این مجموعه منتظر ثبت سفارشات شما برای کربنات کلسیم شکری هستیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی