کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

4.9
(23)

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری یکی از محصولات پرفروش مجموعه کارخانجات آروشا به صنایع حوزه پلیمر می باشد . به جهت ساختار ویژه پودرکربنات کلسیم مورد استفاده در حوزه مستربچ ، توصیه اکید ما تهیه پودرکربنات از واحدهای تولیدی معتبر می باشد. از طریق این سایت بهترین پودرکربنات کلسیم سوپر فاین را خریداری و در هر کجای کشور تحویل بگیرید .

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

معرفی شرکت صادرات کربنات کلسیم

مجموعه صنعتی آروشا پودر همان واحد تولید کننده ای است که صادرات کربنات کلسیم را به کشورهای مختلف خصوصاً به کشور عراق به انجام می رساند. این واحد تولیدکننده فعالیت خود را چندین دهه است که آغاز نموده و همواره سعی داشته بهترین عملکرد را در این عرصه از خود به نمایش گذارد. برخلاف بیشتر کارخانه های تولید کننده کربنات کلسیم این مجموعه تولید کننده به صورت تخصصی تنها روی تولید کربنات کلسیم معدنی فعالیت دارد و با تمرکز بر روی تولید این محصولات و ترکیبات معدنی توانسته بهترین و باکیفیت ترین پودرهای میکرونیزه را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دارد. به همین دلیل این مجموعه تولید کننده موفق شده محصولات خود را در عرصه ‌های بین‌ المللی به نمایش گذاشته و مشتریان زیادی را در کشورهای همسایه مخصوصاً در کشور عراق به دست آورد.

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

صادرات کربنات کلسیم به کشور های همسایه

مهمترین پارامتری که درباره صادرات کربنات کلسیم و شرکت تولیدی آروشا پودر باید بدانید این است که این مجموعه تولید کننده محصولات خود را به صورت مستقیم از کارخانه در سراسر ایران و حتی در دیگر کشورها به فروش می رساند و واسطه ای در این بین دخیل نیست و مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور می توانند به صورت مستقیم و بدون کمک از واسطه ها، محصولات مد نظر خود را خریداری نمایند. کربنات کلسیم عرضه شده در مجموعه آروشا پودر ویژگی های زیادی دارد و از مهمترین آنها می توان به ریز بودن ذرات این ترکیبات معدنی اشاره کرد. کربنات کلسیم همانند دیگر پودرهای میکرونیزه هر چه دارای ذرات ریزتری باشد، تاثیرگذاری بیشتری داشته و بازده تولیدی محصولات با کیفیت را ایجاد می نماید. صادرات کربنات کلسیم به کشورهای همسایه توسط آروشا پودر بر اساس نیاز شرکت ‌های صادراتی و همچنین نیاز متقاضیان در کشورهای متقاضی انجام می پذیرد و به جرات می توان گفت بسته بندی و کیفیت تولیدات این مجموعه برای صادرات به کشورهای مختلف با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند. بر همین اساس هر یک از شما خریداران عمده باید برای صادرات این محصولات در اولین مرحله نام کشور مقصد را مشخص کنید و نوع بسته بندی های مورد نیاز را نیز اعلام نمایید تا این مجموعه بتواند به بهترین شکل ممکن نیاز شما را تامین نماید.

قیمت عمده کربنات کلسیم کوتد الیگودرز کیسه ۲۵ کیلوگرمی
>>

کارخانه تولید کربنات کلسیم میکرونیزه

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بزرگترین تولید کننده پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در ایران می باشد.
جهت تولید مستربچ فیلم های پلیمری ، درصدهای متنوعی از کربنات کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد .
مستربچ های حاوی کربنات کلسیم به عنوان پر کننده در رزین های PE و PP مورد استفاده قرار می گیرد .
این کاربرد کربنات کلسیم در مستربچ مورد استفاده در رزین ها باعث کاهش قیمت تولید محصول نهایی می شود.
مستربچ هایی که با کربنات کلسیم آروشا تهیه می شوند بدلیل رنگ سفید کربنات کلسیم آروشا ، مزیت مهم و فوق العاده ای جهت بکارگیری در تولید محصولات سفید رنگ (به عنوان یک پیگمنت سفید ارزان قیمت ) بحساب می آیند .

مستربچ هایی که با پودر کربنات آروشا تهیه می شوند از استحکام خوب برخوردار بوده و قابلیت چاپ در آنها نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.
محصولاتی که از این نوع مستربچ ها تهیه می گردند دارای کیفیت بالایی می باشند زیرا کربنات کلسیم آروشا استفاده شده در مستربچ ها دارای کیفیت و درجه خلوص بالایی بوده و به صورت یکنواخت در بین ذرات توزیع می گردد.
شرکت های تولید مستربچ به مدد کیفیت مرغوب کربنات کلسیم آروشا و دانه بندی ریز و قابلیت پخش یکنواخت آن در بین ذرات از طریق بکارگیری تجهیزات پیشرفته خود ، توانسته اند به فروش بالا دست پیدا نموده و به عنوان مشتریان وفادار به همکاری خود با کارخانجات آروشا ادامه دهند .

خرید کربنات کلسیم مش 800
>>

کربنات کلسیم مخصوص پلیمر

کربنات کلسیم آروشا پس از استفاده در صنایع پلیمر مزیت های زیر را به محصول نهایی اضافه می نماید :

کاهش قیمت تمام شده در محصولات فیلمی از قبیل : نایلکس ، نایلون ، کیسه زباله ، سفره یکبار مصرف
بوجود آوردن خاصیت آنتی بلاکینگ در فیلم های پلیمری و ممانعت از چسبندگی لایه های نزدیک به هم
ایجاد خاصیت ضد لغزشی فیلم های پلیمری بر روی هم
حفظ خصوصیات مکانیکی و ظاهری فیلم های پیلیمری
بهبود قابلیت چاپ بر روی محصولات
افزایش استحکام و مقاومت محصول در مقابل پاره شدن
تولید محصول سفید رنگ بدون نیاز به افزایش مستربچ سفید

فروش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

فروش کربنات کلسیم میکرونیزه به مشتریان سراسر کشور با حذف واسطه ها و به قیمت درب کارخانه از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.
شما می توانید بهترین قیمت کربنات کلسیم با مش و کیفیت واقعی را از ما بخواهید .
جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد استفاده برای مستربچ فیلم های پلیمری ، مستربچ نخ ، مستربچ گونی ، مستربچ جامبوبگ pp و …. با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی