فروش پودر کربنات کلسیم مقواسازی

4.7
(42)

در این محتوا به معرفی پودر کربنات کلسیم مقواسازی می پردازیم. مزیت های پودر کربنات کلسیم در صنایع ساخت کاغذ و مقوا را بررسی می کنیم. سپس نکته هایی در مورد فروش پودر کربنات کلسیم مقواسازی و نحوه پخش و توزیع آن در صنایع را برای شما مصرف کننده عزیز، مطرح می کنیم.

فروش پودر کربنات کلسیم مقواسازی

مزایای استفاده از کربنات کلسیم کارتن سازی

مزایای استفاده از کربنات کلسیم در صنعت کارتن و مقوا بسیار زیادی می باشد. به نحوی که در حال حاضر صنعتگرانی که از خطوط تولیدی بهینه در این زمینه برخوردار هستند، ترجیح می‌ دهند با هدف صرفه جویی در هزینه های تولیدی از کربنات کلسیم به عنوان بهترین پر کننده و سفیدکننده در این زمینه استفاده نمایند. همان طور که می دانید کارتن ها و مقوا ها جزو محصولاتی هستند که برای بسته بندی کردن کالا های مختلف از آنها استفاده می شود. به همین دلیل تولید آنها در حجم های بالا با مواد اولیه مقرون به صرفه ضروری می باشد. افزایش کیفیت کارتن و مقوا از دیگر دلایل به کارگیری کربنات کلسیم در خطوط تولیدی محصولات می باشد. با اضافه کردن کربنات کلسیم در مقدار مناسب به مواد اولیه این محصولات در نهایت کارتن ها و مقوا ها در برابر آتش ها و پاره شدن مقاوم تر هستند. افزایش و بهبود قابلیت چاپ بر روی محصولات نهایی از دیگر مزیت های قابل توجه در این میان می باشد. کاربرد کربنات کلسیم در خطوط تولیدی مواد باعث می شود که بهبود جذب جوهر و رنگ در چاپ بر روی این محصولات ایجاد شود. کمک به حفظ محیط زیست از دیگر قابلیت ها و ویژگی های به کار بردن پودر کربنات کلسیم در صنعت تولید کارتن و مقوا می باشد چرا که این ترکیب معدنی جایگزین مناسبی برای چوب در این صنعت است و این موضوع باعث می‌ شود که کاهش قطع درختان و در نتیجه محافظت از محیط زیست ایجاد شود.

مرکز پخش کربنات کلسیم مصرفی صنعت کاغذ
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

تولید کننده پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

مجهزترین کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم مخصوص صنعت کارتن سازی را مجموعه صنعتی آروشا پودر راه اندازی نموده است. این مجموعه تولید کننده با استخراج سنگ های کربنات کلسیم به شکل های متنوع توانسته است، بهترین انواع این پودر های میکرونیزه را در بهترین کیفیت ها ارائه نماید. از پودر کربنات کلسیم در صنعت کارتن سازی به عنوان پرکننده و رنگدانه پوششی استفاده می‌ کنند و این ترکیبات جزو روشن کننده های نوری برتری نسبت به سایر مواد معدنی هستند.

فروش پودر کربنات کلسیم مقواسازی

صادرات پودر کربنات کلسیم مقواسازی

کربنات کلسیم از فراوانترین سنگ های سطح کره زمین است که در دو نوع رسوبی و معدنی یافت می شود. کربنات کلسیم به دلیل فراوانی در طبیعت، قیمت بسیار مناسبی دارد و در بسیاری از صنایع به عنوان مواد اولیه مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. صنایع رنگ سازی، تولید کودهای شیمیایی، تولید غذای دام و طیور، تولید لوله های عایق و… برای ساخت محصولاتی مرغوب از این پودر استفاده می کنند. یکی از صنایعی که به استفاده مداوم از این سنگ مشغول است، صنعت تولید مقوا می باشد.

امروزه، از پودر کربنات کلسیم مقواسازی برای افزایش دوام و صاف شدن سطح مقوا استفاده می کنند. مجموعه آروشا پودر علاوه بر فروش کربنات کلسیم ممتاز به صنایع، پودر سنگ های مورد نیاز آنها را نیز در کیفیت بالا تولید و تامین می کند و با قیمتی ارزان در دسترس مصرف کننده قرار می دهد. شایان ذکر است که قیمت کربنات درجه یک برای صنایع داخلی بسیار ارزان محاسبه می شود ولی در بخش صادرات باعث افزایش ارز آوری و بهبود چرخه اقتصادی کشور خواهد شد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

همانطور که گفته شد، با اضافه نمودن پودر کربنات کلسیم مقواسازی به مواد تشکیل دهنده مقوا، مقاومت و میزان صیقلی بودن صفحات مقوا، افزایش خواهد یافت. بنابراین پودر کربنات کلسیم، باعث بهبود کیفیت مقوای ساخته شده توسط صنایع خواهد شد. امروزه کارخانجاتی که از این پودر در فرمولاسیون ساخت مقوا استفاده می کنند، کیفیت و فروش بیشتری نسبت به دیگر صنایع تولید کاغذ و مقوا دارند.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، یک مرکز معتبر برای فروش مستقیم کربنات اصل محسوب می شود که بخشی از این کربنات اصل را برای تهیه پودر کربنات کلسیم مقواسازی با کیفیت مورد استفاده قرار می دهد.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم مقواسازی

مرغوبیت کربنات کلسیم را، می توان از ظاهر و میزان سفید بودن آن به طور سطحی، تشخیص داد. معمولا کربنات کلسیم هر چقدر سفید تر باشد، مرغوب تر است و بیشتر مورد استقبال صنایع قرار خواهد گرفت. البته بررسی کیفیت کامل منوط به تجارب آزمایشگاهی دقیق می باشد.

همانطور که می دانید، سفید بودن کربنات کلسیم در تولید کاغذ و مقوا نقش بسزایی خواهد داشت. پس انتخاب سفید ترین کربنات کلسیم از لازمه های ساخت پودر کربنات کلسیم مقواسازی می باشد. کیفیت محصول تولید شده توسط این کارخانه به حدی است که به راحتی می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند.

میزان صادرات سالانه محصولات تولید شده در این مجموعه، به سایر کشورهای خارجی، می تواند دلیلی محکم برای اثبات این ادعا باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی