تولید کربنات کلسیم گرانول از آروشا پودر: نشانی از کیفیت و اعتماد

4.9
(50)

کربنات کلسیم گرانول با هدف افزایش پایداری ابعادی و مقاومت مکانیکی تولیدات نهایی معرفی می گردد، این ترکیبات انبارداری راحت‌ تر و حمل و نقل آسان تری دارند و بیشتر قابل توجه می باشند.

کربنات کلسیم گرانول

تولید کربنات کلسیم گرانول

تولید کربنات کلسیم گرانول در سال‌ های اخیر به واسطه برخی از مزیت ها قابل توجه تولید کنندگان برتر قرار گرفته است، این ترکیبات در واقع نوعی از کربنات کلسیم هستند و به عنوان مهمترین نوع فیلر و پرکننده قابلیت بهره برداری را دارند؛ کیفیت این نوع محصولات به مواردی همچون رعایت بهداشت در زمان تولید، میزان غلظت مواد اولیه، وضعیت ظاهری و شیوه بسته بندی وابسته می‌ باشد.

این ترکیبات از مقاومت فشاری و چسبندگی لایه ها جلوگیری کرده و قابلیت چاپ پذیری پلیمر ها و پلاستیک ها را تقویت می کنند، به صورت خلاصه می‌ توان عنوان کرد شکل ظاهری کربنات کلسیم گرانولی با نمونه های پودری و کلوخه این محصولات متفاوت است و برخی از صنعتگران معتقد هستند که انبارداری این ترکیبات بسیار راحت تر از نمونه های پودری است.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

قیمت کربنات کلسیم

تولید تجاری کربنات کلسیم بر مبنای دو اصل و روش اساسی توصیه شده است و بر مبنای هر یک از این فرایند ها در نهایت قیمت کربنات کلسیم مشخص و اعلام می گردد، در حال حاضر کربنات کلسیم آسیاب شده و کربنات کلسیم رسوبی در بازار معرفی می‌ شوند که هر دو این محصولات بر اساس اندازه ذرات و ویژگی های به وجود آمده برای آنها دارای مشتریان خاصی هستند و به نوعی با یکدیگر رقابت می کنند.

کربنات کلسیم آسیاب شده از پردازش و استخراج رسوبات طبیعی حاصل می گردد و شکل ساختار مولکولی این ترکیبات به صورت کریستال های نامنظم و توزیع وسیع تر دیده می شود، کربنات کلسیم رسوبی به عنوان محصول اصلی از طریق فرآیند های کربناسیون و به عنوان محصول جانبی از دیگر فرآیند های شیمیایی تولید می گردد، ساختار مولکولی این ترکیبات وابسته به نوع فرایند هایی است که انجام می پذیرد.

فروش کربنات کلسیم

فروش کربنات کلسیم با بالاترین درجه کیفیت توسط تولیدکنندگان داخلی حاکی از آن است که توانستند از معادن و ذخایر طبیعی به بهترین شکل ممکن بهره برداری نمایند؛ همان‌ طور که می‌ دانید کربنات کلسیم در گروه کانی های معدنی دسته بندی شده است که حدود چهار درصد از پوسته زمین را شامل می‌ شوند و بهره‌برداری متناسب از این محصولات به راحتی می‌ تواند نیاز صنعتگران را تامین کند.

در حال حاضر کارخانه‌ های موفق بی شماری در ایران تولید و فروش کربنات کلسیم را تکمیل کردند و این پارامتر از نظر اقتصادی حائز اهمیت می باشد، فروش کربنات کلسیم به صورت تخصصی در اروشا پودر سال‌ های سال است که آغاز شده و شما مشتریان گرامی می توانید بعد از بررسی کیفیت و قیمت تولیدات این مجموعه ثبت سفارشات خود را با اطمینان به انجام برسانید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی