خرید کلسیم کربنات جالینوس از آروشا: انتخابی هوشمندانه با کیفیت برتر

4.9
(50)

کربنات کلسیم جالینوس را بدون شک می توان مفید ترین و همه کاره ترین مواد اولیه موجود در بازار دانست که صنعتگران با در نظر گرفتن ویژگی های هر یک از این تولیدات در صدند بیشترین بهره برداری را داشته و محصولاتی را با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

کلسیم کربنات جالینوس

انواع پودر کربنات کلسیم از نظر تولید

راه های متفاوت برای استخراج کانی های کربنات کلسیم از پوسته زمین وجود دارد، همچنین تولیدکنندگان یک شکل مصنوعی از این فرآورده ‌ها را ایجاد می کنند، به همین دلیل بر اساس روش ‌های تولید می توان انواع کربنات کلسیم را در نمونه های متفاوت معرفی کرد که ما در این بخش از محتوا کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی را معرفی خواهیم کرد.

کربنات کلسیم معدنی همان پودر های خرد شده با حالت پودری شناخته شده می باشند و مهمترین مشخصه این ترکیبات قیمت مناسب و فراوانی آنها است که به راحتی در طیف گسترده ای از کاربرد های صنعتی و کشاورزی به کار گرفته می ‌شوند؛ کربنات کلسیم رسوبی به عنوان کربنات کلسیم خالص تصفیه شده و صنعتی معرفی می گردد، این نوع از ترکیبات متداول ترین شکل فراورده های کربنات کلسیم هستند که اندازه ذرات بسیار ریزی دارند و معمولاً اندازه ذرات آنها کمتر از ۵ میکرون قطر دارد، استفاده از این تولیدات برای برخی از صنعتگران فعال در صنعت کاغذ سازی اهمیت بسیار زیادی دارد.

پودر کربنات کلسیم کوتد مخصوص دیوارپوش سفید براق
>>

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کارخانه تولید کربنات کلسیم

کاربرد های بی نظیر کربنات کلسیم در صنایع گوناگون، تولید کنندگان بی شماری را به فعالیت‌ های پیگیرانه مشغول ساخته است و در حال حاضر بسیاری از کارخانه‌ های فعال در بحث تولید پودر های میکرونیزه صنعتی، تولید این ترکیبات را در دستور کار قرار دارند و البته بر اساس فعالیت هایی که در هر یک از این خطوط تولیدی انجام می پذیرد در نهایت تولیداتی با کیفیت های متفاوت قابل استفاده خواهند بود.

شرکت اروشا پودر یک کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم در داخل کشور است که با بهینه سازی خطوط تولیدی خود نسبت به تولید این ترکیبات اقدام می‌ نماید؛ کربنات کلسیم صنعتی، خوراکی، میکرونیزه در مش بندی های مختلف توسط این واحد تولید کننده برتر ارائه می شود.

خرید انواع کربنات کلسیم

خرید انواع کربنات کلسیم جزو اولویت ‌های صاحبان مشاغل و کسب و کار های مختلفی است که به این ترکیبات در حجم های متفاوتی نیازمند می باشند و در این صورت خرید عمده و خرید جزئی این تولیدات مدنظر قرار می ‌گیرد.

کارخانه ها و شرکت های تولید کننده و عرضه کننده مستقیم برای آن دسته از خریدارانی که به صورت تناژی به تهیه و خرید این تولیدات مشغول می ‌شوند، مسلماً تخفیفات ویژه ‌ای در نظر گرفته و در نهایت با خرید عمده، محصولاتی با حداقل قیمت نسبت به روش‌ های خرید جزئی، معرفی می گردند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید انواع کلسیم کربنات جالینوس به صورت عمده با شرکت آروشا پودر ارتباط داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی