تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز

4.9
(69)

بزرگترین مجموعه مکانیزه تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز در کشور متعلق به گروه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد . پودر سنگ جوشقان اصل و با کیفیت صرفا در این مجموعه پس از خردایش سنگ های کربنات کلسیم جوشقان انجام می پذیرد . بسیاری از پودر سنگ های موجود در بازار که با نام پودر سنگ جوشقان عرضه می شود فاقد خصوصیات فیزیکی و شیمیایی پودر اصلی می باشد . به همین منظور از قیمت پائین تری برخوردارند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز

قیمت پودر سنگ جوشقان ممتاز

قیمت پودر سنگ جوشقان ممتاز تعیین کننده میزان خرید این محصولات و همچنین طیف کاربری آنها می باشد. پودر سنگ جوشقان یکی از بهترین پودر سنگ های تولید شده در ایران است که در مقایسه با دیگر نمونه ها دارای رنگ سفید قالب و درخشان و همچنین نرمی و اندازه ذرات بسیار ریز می باشد. این ترکیبات به واسطه داشتن چسبندگی فوق العاده بالا در صنعت ساختمان سازی در مصارف هنری و تولید انواع مجسمه کاربرد های بسیار زیادی دارند. این محصولات همچنین در اجرای نما های ساختمانی به دلیل ایجاد سطح یکپارچه کاربرد های ویژه ای را به خود اختصاص می‌ دهند و در برابر شرایط جوی بیشترین مقاومت را دارند. قیمت پودر سنگ جوشقان ممتاز در قیاس با دیگر پودر سنگ ها بالاتر اعلام می‌ گردد. اما این قیمت بالا به واسطه ویژگی های قالب و شاخص این محصولات توجیه پذیر می باشد و استفاده از آنها برای صنعتگران به صرفه تر می باشد.

توزیع پودر سنگ جوشقان اصل کیسه ای

صادرات بهترین پودر سنگ جوشقان

صادرات بهترین پودر سنگ جوشقان در مجموعه صنعتی آروشا پودر با اهداف خاصی پیگیری می‌ شود و در واقع این مجموعه تولید کننده با هدف اشتغال زایی بیشتر در داخل کشور و به دست آوردن ارز آوری بهتر، این فعالیت را به انجام می‌ رساند. صادرات پودر سنگ جوشقان از مجموعه آروشا پودر به واسطه تلاش بی شمار پرسنل فعال در این مجموعه می باشد چرا که پودر سنگ صادراتی باید دارای ویژگی های بهتری در مقایسه با دیگر نمونه ها باشد. در مجموعه صنعتی آروشا پودر بهترین پودر سنگ جوشقان با رنگ سفید شفاف و درجه خلوص بالا ارائه می گردد.  صادرات پودر سنگ جوشقان همانند دیگر کالا ها مستلزم برخورداری از برخی قوانین و مقررات می باشد که مجموعه صنعتی آروشا پودر با رعایت تمامی این موارد در حال حاضر موفق ترین شرکت صادراتی به حساب می آید و حتی می‌ تواند به شرکت های صادر کننده بزرگ در این زمینه مشاوره رایگان ارائه نماید تا بتوانند صادرات خود را چندین برابر نمایند.

تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز

تولید پودر سنگ جوشقان

سنگ جوشقان یکی از سنگ های معدنی می باشد که پودر و سنگ دانه بندی شده آن جهت مصارف ساختمانی ، صنعتی ، هنری و …. مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ جوشان از نظرشیمیایی و نوع بلور بندی شباهت بسیار زیادی به سنگ مرمریت دارد. پودر سنگ جوشقان اصلی در سطح بالایی با دوغاب سیمان مخلوط شده و آنرا جذب می نماید . در نتیجه نمای اجرا شده توسط پودر سنگ جوشقان کاملا یکپارچه خواهد بود و مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی اعم از باد و باران و گرما و سرما از خود نشان می دهد .
پودر سنگ جوشقان ممتاز آروشا به علت جذب سیمان بالا در ملات شسته سیمانی باعث می شود سطحی بدون ترک و شکستگی  در پایان کار ایجاد شود. لذا استفاده از پودر سنگ جوشقان ممتاز آروشا برای بدست آوردن سطح بدون ترک در سیمان کاری (سیمان سفید)و یا سایر نما های سیمانی ضروری می باشد . پودر سنگ نماشسته آروشا  و سنگ دانه بندی جوشقان یکی از اجزای اصلی نمای شسته ی سیمانی می باشد و قرار گرفتن آن در کنار سایر سنگ های رنگی طبیعی اختلاف رنگ و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می نماید . تولید پودر سنگ جوشقان ممتاز آروشا جهت اجرای نماشسته در مناطقی که رطوبت محیط بالا می باشد ، از رونق خاص برخوردار می باشد . مانند شهرهای شمالی ایران که امکان اجرای سطح گچی مقدور نیست ، بعنوان بهترین مصالح  جهت سفید کاری محیط داخلی کاربرد دارد.

تولید پودر سنگ جوشقان

کاربردهای سنگ جوشقان

سنگ های معدنی جوشقان پس از انتقال از معدن به خط تولید سنگ دانه بندی ، ابتدا توسط دستگاه خرد کن به اندازه های کوچکتر خرد می شوند. سپس در مسیر خط تولید دانه مختلف از شکری گرفته تا سایز یک و دو و سه الی ۱۲ تفکیک و دپو می گردد . بدلیل ساختار مولکولی مناسب سنگ جوشقان ، از دانه های این سنگ در صنایع مختلفی استفاده می شود . در این بخش به برخی از این مصارف اشاره می کنیم :

  • سنگ دانه بندی جوشقان جهت تولید سنگ فرش
  • سنگ دانه بندی جوشقان جهت اجرای نماشسته
  • سنگ دانه بندی جوشقان جهت مصارف زینتی مثل آکواریوم
  • سنگ دانه بندی جوشقان جهت تولید واش بتن
  • سنگ دانه بندی جوشقان جهت تولید موزاییک

در برخی موارد ادعای پودر سنگ عرضه شده با نام پودر سنگ جوشقان صحت نداشته و ضایعات کارخانجات سنگبری به عنوان پودر سنگ جوشقان در اختیار خریداران قرار می گیرد . لذا توصیه می گردد از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید . یکی از نشانه های تشخیص این موضوع قیمت وسوسه انگیز محصول می باشد .

کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان ممتاز

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده پودر سنگ جوشقان در ایران ، تامین بخش عمده نیاز بازار داخل کشور به این پودر سنگ سفید و بی نظیر را بر عهده دارد . ما با تلفیق سالها تجربه تولید پودر های معدنی و انجام مطالعات زمین شناسی جهت برداشت سنگ معدنی سفید و با عناصر داخلی مفید جهت استفاده در صنایع مختلف و ساختمان سازی ، به موفقیت های چشمگیر در خصوص تولید تخصصی پودر سنگ جوشقان دست یافته ایم . شما می توانید بهترین نوع پودر سنگ جوشقان با درجه سفیدی و خلوص بالا را از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه ثبت سفارش نمائید. ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

پودر سنگ جوشقان: ویژگی‌ها، کاربردها و مشخصات فنی

این پودر سنگ، یک ماده ساختمانی است که دارای خصوصیات منحصر به فردی می‌باشد و در صنایع ساختمانی و نمای ساختمان‌ها به عنوان یک روکش و پوشش زیبایی استفاده می‌شود.

ویژگی‌ها:
– رنگ شفاف، درخشان و بسیار سفید: پودر سنگ جوشقان دارای یک رنگ شفاف، درخشان و بسیار سفید است که به نمای ساختمان‌ها زیبایی و جذابیت می‌بخشد.
– ضد آب: این پودر سنگ دارای قابلیت ضد آب بودن است که باعث می‌شود در برابر رطوبت و حملات آب و هوایی مقاومت داشته باشد.
– قدرت چسبندگی زیاد: پودر سنگ جوشقان دارای قدرت چسبندگی بسیار بالا است که باعث می‌شود در هنگام استفاده در نمای ساختمان‌ها ترک نخوردند.
– دوام بالای رنگ: این پودر سنگ دارای یک دوام بسیار بالا در حفظ رنگ است که باعث می‌شود در طول زمان، رنگ ساختمان‌ها تغییر نکند.
– قدرت ترکیب با سایر مواد ساختمانی: پودر سنگ جوشقان دارای قدرت ترکیب فوق‌العاده‌ای با سایر مواد ساختمانی مانند سیمان سفید است که باعث می‌شود نمای ساختمان‌ها بسیار مقاوم و دوام‌دار شوند.
– مقاومت در برابر اشعه فرابنفش: پودر سنگ جوشقان دارای مقاومت مناسب در برابر اشعه فرابنفش آفتاب است که باعث می‌شود در طول سال‌ها رنگ ساختمان‌ها تغییر نکند.
– قابلیت شست‌وشو و تمیزکردن: این پودر سنگ به راحتی قابل شست‌وشو و تمیزکردن است، که باعث می‌شود نمای ساختمان‌ها همیشه تمیز و خوش‌نما باقی بماند.

تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز

ویژگی‌های فنی و ساختاری پودر سنگ جوشقان

– دسته‌بندی: پودر سنگ جوشقان در دسته سنگ‌های رسوبی مشابه با مرمریت قرار می‌گیرد.
– جذب آب: این پودر سنگ دارای قدرت جذب آب معادل ۳.۱ درصد است.
– وزن حجمی: وزن حجمی پودر سنگ جوشقان معادل ۲.۷ گرم بر سانتی‌متر مکعب است.
– مقاومت در برابر سایش: پودر سنگ جوشقان دارای دوام و مقاومت تقریبی ۳۵ درصد در برابر سایش است.
– زبرتر بودن در مقایسه با خاک سنگ: خاک سنگ در مقایسه با پودر سنگ جوشقان کمی زبرتر است و دانه‌های درشت‌تری مانند ماسه دارد.

کاربردها

پودر سنگ جوشقان به عنوان یک روکش و پوشش زیبایی در صنایع ساختمانی و نمای ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این محصول به دلیل ویژگی‌های فنی و ساختاری خاص خود، در ایجاد نمای زیبا و مقاوم برای ساختمان‌ها بسیار موثر است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 69

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی