کربنات کلسیم مخصوص روشور

4.7
(49)

محصول باکیفیت کربنات کلسیم مخصوص روشور یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی CaCO3 می باشد که در صنعت های مختلف مانند صنایع آرایشی و بهداشتی به کار برده می شود. همچنین کربنات کلسیم برای مصارف در صنایع مختلف هیچ گونه خطری برای بشر و طبیعت ندارد. بخش عمده ای از کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت با استخراج از معادن بدست می آید. بازار مصرف پودر کربنات کلسیم برای تولید سفیدآب بسیار پر رونق می باشد.

کربنات کلسیم مخصوص روشور

نقش پودر کربنات کلسیم در روشور

نقش پودر کربنات کلسیم در تولید روشور غیر قابل چشم پوشی می باشد. در حقیقت کربنات کلسیم اصلی ترین وظیفه و کارایی روشور یعنی لایه برداری را برعهده می‌ گیرد. کربنات کلسیم مخصوص استفاده در تولید روشور باید دارای ویژگی های قابل توجهی باشد. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به درجه خلوص بالای آن اشاره کرد. کربنات کلسیم مورد استفاده در این زمینه در صورتی تاثیرات مثبت خود را ایجاد می نماید که دارای درجه خلوص بالایی باشد چرا که ناخالصی های موجود در این پودر های میکرونیزه ممکن است برای پوست انسان مضر باشند. دانه بندی ریز کربنات کلسیم یکی دیگر از مهم‌ ترین ویژگی‌ های این محصول این است که وظیفه لایه برداری از پوست را به خوبی انجام می دهد، بدون آنکه به سلول ها و بافت پوست انسان آسیبی وارد شود. بهداشتی بودن کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت نیز اهمیت ویژه‌ ای دارد و کربنات کلسیم سفیداب باید کاملا به صورت بهداشتی و استرلیزه تولید و بسته بندی شود چرا که در صورت آلوده بودن تاثیرات منفی بر روی پوست انسان می گذارد.

آنالیز شیمیایی پودر مل

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

به صورت کلی یک کربنات کلسیم مناسب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • درجه خلوص بالا ، دانه بندی بسیار ریز و سطح مخصوص بالا
  • پراکندگی ذرات باید بسیار محدود باشد
  • عدم جذب رطوبت
  • خنثی بودن و عدم خورندگی با توجه به پوشش آلی آن
  • جریان و روان کنندگی و عدم جذب گرد و غبار در تولید

در ادامه به بررسی کاربرد کربنات کلسیم مخصوص روشور می پردازیم.

یکی از موارد استفاده کربنات کلسیم در صنایع آرایشی و بهداشتی تولید روشور می باشد. روشور یا سفید آب از مواد شوینده طبیعی است که برای استحمام به کار می رود و از دیر باز در ایران تولید و مصرف می شود. در گذشته از روشور  به عنوان لوازم آرایش می شد زیرا این پاک کننده طبیعی خواص زیادی برای پوست دارد و آن را صاف و بدون لک می کند. بخش عمده ای از سفیدی رنگ روشور ها به دلیل وجود پودر مل یا همان کربنات کلسیم مخصوص روشور به کار برده شده در آن ها می باشد. از روشور به عنوان بهترین لایه بردار طبیعی یاد می شود که می تواند جایگزین خوبی برای انواع ماسک های لایه بردار باشد و با پاک کردن سلول های مرده تنفس و پاکسازی مناسب پوست می شود.

کربنات کلسیم مخصوص روشور

فروش پودر کربنات کلسیم مخصوص سفیدآب

فروش پودر کربنات کلسیم مخصوص سفیدآب به دو شکل انجام می پذیرد. فروش توسط توزیع کنندگان و فروشندگان پودر های صنعتی که جزو اولین شیوه فروش این محصولات می باشد. احتمال فروش پودر های تقلبی و بی کیفیت توسط این واحد های عرضه کننده ناشناس بسیار زیاد است. قیمت فروش کربنات کلسیم توسط این واحدهای عرضه کننده بالاتر اعلام می گردد. فروش مستقیم توسط تولیدکنندگان پودر های صنعتی یکی دیگر از این روش ها می باشد. برخی از تولیدکنندگان کربنات کلسیم به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق وب سایت های اینترنتی اقدام به فروش تولیدات خود می نمایند. ضریب اطمینان خرید از این واحد ها بسیار بالاست و  امکان خرید محصولی با کیفیت در این روش بسیار زیاد می باشد. همچنین به دلیل حذف واسطه ها قیمت‌ های پایین‌ تری در این روش اعلام می گردد. مجموعه آروشا پودر تولید کننده و عرضه کننده انواع پودر های صنعتی مخصوصا کربنات کلسیم است که متقاضان می توانند خرید این محصولات را به صورت آنلاین و از طریق وبسایت این مجموعه به انجام برسانند.

کارخانجات آروشا، تولید کننده پودر مل

بزرگترین مرکز تولید پودر مل سفید همدان در حاشیه شهرتاریخی همدان با بهره مندی از بهترین سنگ کربنات کلسیم معادن این استان در حال فعالیت و تامین پودر مورد نیاز مشتریان می باشد. شرکت آروشا با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا دست به تهیه انواع مواد معدنی مانند کربنات کلسیم زده مخصوص روشور و در جهت تامین نیاز های مشتری و ارائه ی محصولات با کیفیت گام برداشته است. همچنین در راستای این امر با ارائه ی خدمات مشاوره در تمام مراحل خرید پودر معدنی کربنات کلسیم، مشتریان را در تهیه بهترین محصولات روز دنیا همراهمی و راهنمایی می کند. شما می توانید ضمن مراجعه حضوری و بازدید از کارخانه، از طریق سایت این شرکت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه آروشا بهترین پودر مل با کیفیت ممتاز را سفارش نموده و در هر کجای ایران آن را تحویل بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 49

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی