کربنات کلسیم مخصوص روشور

محصول باکیفیت کربنات کلسیم مخصوص روشور یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی CaCO3 می باشد که در صنعت های مختلف مانند صنایع آرایشی و بهداشتی به کار برده می شود. همچنین کربنات کلسیم برای مصارف در صنایع مختلف هیچ گونه خطری برای بشر و طبیعت ندارد. بخش عمده ای از کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت با استخراج از معادن بدست می آید. بازار مصرف پودر کربنات کلسیم برای تولید سفیدآب بسیار پر رونق می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کربنات کلسیم مخصوص روشور

یک کربنات کلسیم مناسب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • درجه خلوص بالا ، دانه بندی بسیار ریز و سطح مخصوص بالا
  • پراکندگی ذرات باید بسیار محدود باشد
  • عدم جذب رطوبت
  • خنثی بودن و عدم خورندگی با توجه به پوشش آلی آن
  • جریان و روان کنندگی و عدم جذب گرد و غبار در تولید

در ادامه به بررسی کاربرد کربنات کلسیم مخصوص روشور می پردازیم.

یکی از موارد استفاده کربنات کلسیم در صنایع آرایشی و بهداشتی تولید روشور می باشد. روشور یا سفید آب از مواد شوینده طبیعی است که برای استحمام به کار می رود و از دیر باز در ایران تولید و مصرف می شود. در گذشته از روشور  به عنوان لوازم آرایش می شد زیرا این پاک کننده طبیعی خواص زیادی برای پوست دارد و آن را صاف و بدون لک می کند. بخش عمده ای از سفیدی رنگ روشور ها به دلیل وجود پودر مل یا همان کربنات کلسیم مخصوص روشور به کار برده شده در آن ها می باشد. از روشور به عنوان بهترین لایه بردار طبیعی یاد می شود که می تواند جایگزین خوبی برای انواع ماسک های لایه بردار باشد و با پاک کردن سلول های مرده تنفس و پاکسازی مناسب پوست می شود.

خبر شوک آور امروز
قیمت پودر کربنات کلسیم بتن خودتراکم

کربنات کلسیم مخصوص روشور پودر مل مخصوص سفید کننده

کارخانجات آروشا، تولید کننده پودر مل

بزرگترین مرکز تولید پودر مل سفید همدان در حاشیه شهرتاریخی همدان با بهره مندی از بهترین سنگ کربنات کلسیم معادن این استان در حال فعالیت و تامین پودر مورد نیاز مشتریان می باشد. شرکت آروشا با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا دست به تهیه انواع مواد معدنی مانند کربنات کلسیم زده مخصوص روشور و در جهت تامین نیاز های مشتری و ارائه ی محصولات با کیفیت گام برداشته است. همچنین در راستای این امر با ارائه ی خدمات مشاوره در تمام مراحل خرید پودر معدنی کربنات کلسیم، مشتریان را در تهیه بهترین محصولات روز دنیا همراهمی و راهنمایی می کند. شما می توانید ضمن مراجعه حضوری و بازدید از کارخانه، از طریق سایت این شرکت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه آروشا بهترین پودر مل با کیفیت ممتاز را سفارش نموده و در هر کجای ایران آن را تحویل بگیرید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش