کربنات کلسیم مخصوص لوله پروفیل

4.9
(57)

از پر کننده های مورد استفاده در صنایع تولید لوله pvc می توان به پودر کربنات کلسیم کربنات کلسیم مخصوص لوله اشاره نمود . پودر کربنات کلسیم مخصوص لوله pvc در کارخانجات آروشا تولید و به بازار مصرف عرضه می شود . شما می توانید از طریق این سایت بهترین پودر کربنات کلسیم مورد نیاز خود را خریداری نمائید . جهت تهیه کربنات کلسیم مورد نیاز خود با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

کربنات کلسیم مخصوص لوله پروفیل

کربنات کلسیم مخصوص لوله و پروفیل

کربنات کلسیم آروشا را می توان در تولید لوله ها و پروفیلها و صفحات در مقادیر ۲ الی ۴۸ درصد استفاده نمود. سفتی بهبود یافته ، امکان کاهش ضخامت لوله ها صفحات و پروفیلها را فراهم و در نتیجه قیمت را نیز کاهش می دهد. از آنجائی که مواد معدنی هدایت حرارتی بالاتری دارند، میتوان با طول ناحیه سردکردن مشابه، اکستروژن را سریعتر انجام داد.
بازده را میتوان با اکستروژن مستقیم حتی بیشتر هم کرد، چرا که کربنات کلسیم و بسپار را میتوان بدون نیاز به مرحله آمیزه کاری گران بلافاصله فرآیند نمود. کربنات کلسیم آروشا در تهیه لوله های خلاء، لوله های پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پولیکا و انواع لوله های سبز و سفید کاربرد دارد.

کربنات کلسیم و pvc

کربنات کلسیم به منظور کاهش قیمت محصول به PVC اضافه می شود، با اضافه کردن  کلسیم کربنات،  قیمت تمام شده محصول کاهش می‌یابد. کربنات کلسیم، آمیزه پلاستیک را به اندازه پرکننده های دیگر سفت نمی کند. همچنین کربنات کلسیم می تواند در مقایسه با بعضی از پرکننده ها، اثر منفی کمتری بر مقاومت ضربه ای ایجاد کند و می تواند به عنوان یک پذیرنده اسید ثانویه در پی وی سی مورد استفاده قرار گیرد. اغلب پر کننده های کلسیم کربنات برای بهبود میزان انتشار ابتدا با اسید استئاریک ترکیب می شوند. چون پرکننده آب متبلور ندارد خشک کردن اولیه آن آسان صورت می گیرد. کلسیم کربنات ارزان است و برای افزایش حجم پی وی سی و پلاستیک های پلی اولفینی به کار می رود. کربنات کلسیم مقاومت اسیدی بسیار ضعیفی دارد.

کربنات کلسیم و pvc

ارتباط بین اندازه ذرات کربنات کلسیم و مقاومت ضربه پروفیل

  •  اگر اندازه ذرات کلسیم‌کربنات بین ۵ تا ۱۰ میکرومتر باشد، مقاومت پروفیل PVC در حدود ۰.۵٪ کاهش می‌یابد.
  • وقتی اندازه ذرات کلسیم کربنات بین ۳۰ تا ۴۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.
  • در صورتی که اندازه ذرات بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه پروفیل PVC ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت.

کارخانه تولید کربنات کلسیم میکرونیزه

بزرگترین مجموعه صنعتی ویژه تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در مجموعه کارخانجات آروشا مستقر می باشد . بواسطه خطوط و سالن های تولید متعدد و ظرفیت تولید ۴۰۰۰ تن در ماه توانسته ایم تامین پودر مورد نیاز بازار داخل و صادرات را بر عهده داشته باشیم. شما می توانید جهت سفارش و خرید انواع پودر سنگ و کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه صنعتی  آروشا تماس حاصل فرمائید .

شرکت آروشاپودر یکی از بزرگترین و پیشروترین تولیدکنندگان کربنات کلسیم میکرونیزه در ایران است. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و استفاده از مواد اولیه مرغوب، محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می‌کند.

خط تولید کربنات کلسیم میکرونیزه آروشا پودر شامل مراحل زیر است:

  1. خردایش سنگ آهک: در این مرحله، سنگ آهک با استفاده از دستگاه های خردایش به قطعات کوچک تبدیل می شود.
  2. آسیاب کردن: در این مرحله، قطعات سنگ آهک با استفاده از آسیاب های صنعتی به پودر تبدیل می شود.
  3. میکرونیزه کردن: در این مرحله، پودر سنگ آهک با استفاده از آسیاب های میکرونیزه به اندازه های بسیار ریز تبدیل می شود.
  4. غربالگری: در این مرحله، پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با استفاده از دستگاه های غربالگری به اندازه های مختلف تقسیم بندی می شود.
  5. بسته بندی: در این مرحله، پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در بسته بندی های استاندارد آماده برای عرضه به بازار می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 57

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی